Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yok bitmedi malesef bulantilar halen devam ediyor canim
Bende de varda bulantılar tadım yok yendiğimi isteyerek yemiyorum ya çok zor geçiyor 😩😔😔
Eşime bu son çocuk dedim erkek olsun kız olsun dedim çok zor ya işimiz inanki çocuklar var yemek yapmak zor geliyor mide bulantısından bgün de sancım vardı ya ne zor şeymiş annelik zaman geçtikçe daha da iyi anlıyorum 😔😔

Bende de varda bulantılar tadım yok yendiğimi isteyerek yemiyorum ya çok zor geçiyor 😩😔😔
Eşime bu son çocuk dedim erkek olsun kız olsun dedim çok zor ya işimiz inanki çocuklar var yemek yapmak zor geliyor mide bulantısından bgün de sancım vardı ya ne zor şeymiş annelik zaman geçtikçe daha da iyi anlıyorum 😔😔
Oyle gercekten canim Allah kimseye yasatmasin. Ben ac geziyorum malesef,yemeyi birak su bile icemedim cogu zaman 😔 4-5 kilo verdim once suan 2 kilo aldim sadece, oda bebek ve suyu falan heralde 😔 gun gecmiyor zaten boyle olunca hic gecmiyor :KK43: Allah yardimcimiz olsun, sende dikkat et kendine

Canım benim bir arkadaşım doktora gitmişti doktor kız demişti onunda iki kızı vardı eve geldi baya baya dualar okudu arttırmalı vakıa suresi var hergün bir tane arttırıp 41 gün okuyorsun her Dilek için okunur sonra hatim felan da okudu doktora bir aha gitti doktor çok şaşırdım ben nasıl yanıldım demiş erkek bu çocuk demiş yani oğlu oldu çok sevindi ler maşallah çok tatlı bi paşaları var yani demem oku Mevla hzlerterine hiç bir şey zor gelmez gece teheccüt saati kalk çok dua oku bir sürpriz olur belki🤷‍♀️
Kaç haftalık kız demiş canım bir de net keisn mi demiş. Rabbim için hiçbir şey zor değil elbette

Ya benim kuzenimin esinede doğuma kadar kiz demişler doktoru değiştirmişler doğuma 10 gün kala erkek olduğu ortaya çıkmış
Ne zaman olmuş bu hilalcim ama bacak arasını görmemişlerdir belki ters pozisyonda olunca veya göstermeyin e kız diyorlar ya öyle birşey dir. Dedim ya o şnas bana vurmaz sıkıntı değil alıştık biz prensesimize ❤️🙏👍🎀sağol canım benim.

Hayirlisi olsun cnm teşekkürler 😉. Peki kesin mi kız demişlerdi yani göstermiyor falan muhabbeti olmuş mu. Tek doktor mu bakmış
Canım olabiliyor ya, bi kıza benim gittiğim doktor ve devlette ki bi kaç doktor kız demiş kesin. Ayrintilida bile kız demişler. 29. Haftada erkek cıkmış. Bazı erkek bebekler çok iyi saklıyormuş. O yüzden bitmiyor ya işte bu içimizde ki umut.

Oyle gercekten canim Allah kimseye yasatmasin. Ben ac geziyorum malesef,yemeyi birak su bile icemedim cogu zaman 😔 4-5 kilo verdim once suan 2 kilo aldim sadece, oda bebek ve suyu falan heralde 😔 gun gecmiyor zaten boyle olunca hic gecmiyor :KK43: Allah yardimcimiz olsun, sende dikkat et kendine
Ya kussam iyide bulantı berbat bişi belkide benim psikolojik bazen baya iyi oluyorum bazen dayanılmayacak gibi oluyor bende anlamadım kendimi ya öbürlerinde böyle değildim bakalım cuma günü 7 haftalık olacağım kalb atışı dinlemeye gideceğim inş

X