Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben çin takvimini beklersem anca Şubat'ta denemem lazım. Ama benim o kadar sabrım yok. Bide 2.kizima baktım tutmadı. Orda bı rahatlama geldi. En iyisi Allah'a tevekkül edip Aralık'ta denemek. Artık ne nasip ederse. Aslında kız çocukları çok güzel çok seviyorum ama artık oğlan da istiyorum. Eşim de o duyguyu tatsin istiyorum. Nasipten öte yol yok .
Bende inandığımdan değil ama 2 kızımda tuttu o yüzden dedim bundada erkek göstersin bakayım tutacakmı herşeyi aynı anda yaptım 😂😂😂😂

Canım benim bir arkadaşım doktora gitmişti doktor kız demişti onunda iki kızı vardı eve geldi baya baya dualar okudu arttırmalı vakıa suresi var hergün bir tane arttırıp 41 gün okuyorsun her Dilek için okunur sonra hatim felan da okudu doktora bir aha gitti doktor çok şaşırdım ben nasıl yanıldım demiş erkek bu çocuk demiş yani oğlu oldu çok sevindi ler maşallah çok tatlı bi paşaları var yani demem oku Mevla hzlerterine hiç bir şey zor gelmez gece teheccüt saati kalk çok dua oku bir sürpriz olur belki🤷‍♀️

Valla diş ağrısı o kadar kötü ki sonucu ne olursa olsun acısı dinsin diye her yolu deniyoruz maalesef. Rabbim şifa versin

X