Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bu topige ne zaman girsem ezan okunuyor grupta herkese dua ediyorum ama en cok L Laladunya sana ve D dilek062 Sana ediyorum rabbim herkesinin muradini versin hayatimizda mucizeler hep olsun
Amin amin inş rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin inş rabbim hzret Zekeriya ya yaşadığı mutluluğu bizede yaşatsın inş

Ya kussam iyide bulantı berbat bişi belkide benim psikolojik bazen baya iyi oluyorum bazen dayanılmayacak gibi oluyor bende anlamadım kendimi ya öbürlerinde böyle değildim bakalım cuma günü 7 haftalık olacağım kalb atışı dinlemeye gideceğim inş
Inşallah çabucak geçer canım, yaşamayan bilmez, Allah kimseye yasatmasin 😔

Bugün yine aklıma geldi doğum yaptığım gece şeyimde gelmişti oda da beni bekliyormuş ikinci kızımda tekerlekli sandalyeden inmemiştim daha yatağa geçemedim bana dediki kaynın çok üzüldü yani onu. Kovası için diyor erkek zannediyordu baya üzüldü dedi bana okadar sinirlendim ki degil kocan babası üzülse umrumda degil bebeğimi sağlıkla doğurdum ya kimse umrumda degil dedim ama için öyle burkulduki bi inşam yeni doğum yapmış bir kadına nasıp böyle der ya 😔ki onunda tüp bebek ile oldu bebeği

Ben çok dua ediyorum senin için ve D dilek062 için. İnşallah gönlünüzde olur. Olmazsa da vardır bunda da bir hayır🙏🏻
Aynen canım onca duaya rağmen Rabbim vermiyorsa vardır bunda da bir hayır oğluşumuzuz gibi damatlarımız olsun inşallah 🙏 ne diyeyim. Ben o kadar şanslı değilim. 3 doktor kız dedi değişmez bu saatten sonra pipi de çıkmaz meydana. ama Rabbim büyük elbette. sonuçta o da bir cihaz. Allah yapısı değil. Rabbim hepimizin gönlündekini versin ben umutluyum açıkçası. Dedim ya rüyalarıma güvenirim. Bana 2.kızıma hamileyken 3kıızm olacağını sonra bir tane oğlum olacağını söylemişlerdi. Şimdi düşünüyorum dmek ki ilk kızım dünyada olduğu için onu saymamışlar mı acaba diye eşime söyledim. Biz de 5.yaparıs hatun sıkıntı yok diyor tabiki takılıyor. Düşünmüyorum 5.falan ama büyük de konuşmak istemiyorum. Eşim tek çocuk biz 2 kardeşiz. Eşimle evlenmeden önce çok çocuk yapma isteğimiz vardı ikimizden de içinde ukte çünkü bu duurm. Hayırlısını versin cenabı Mevlam. Çoğu kız için deliriyor biz de erkek için 😉. Ama profesöre gittiğimde içerde beklerken bir kadın vardı tüp bebek yaptırmış tutmamış birkaç kere denemişker anladığım kadarıyla nasıl ağlıyordu anlatamam eşim de eşini dışarda görmüş adam çok kötüydü zor duruyordu ayakta ne oldu ki dedi. Bne de anlattım durumu. Çok şükür halimize dedik tek denemeyle hamile kaldım bunun için maddi ve manevi çok uğraşan insanlar var. O günden beri içimde üzüntü falan yok önceden de üzüntü demeyeyim de hayal kırıklığı vardı. Annemler kardeşim kayın validem hepimiz aynı yerde yaşıyoruz sağolsun lar çocuklarımı hep berber büyütğrouz o yüzden bana hiç koymuyor. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Annem beni bulmak için tam 9sene uğraşmış. Sana döktüğümüz parayla aydından bir daire alırdık der hep. Ve dua etmiş evlendilkeri zaman yavrularımın yavruları olsun ben bununla imtihan oldum onlar olmasın diye. Kardeşim evlendiği ay ben3.ay hamile kaldık. Uzun oldu kusura bakmayın 😉

Aynen canım onca duaya rağmen Rabbim vermiyorsa vardır bunda da bir hayır oğluşumuzuz gibi damatlarımız olsun inşallah 🙏 ne diyeyim. Ben o kadar şanslı değilim. 3 doktor kız dedi değişmez bu saatten sonra pipi de çıkmaz meydana. ama Rabbim büyük elbette. sonuçta o da bir cihaz. Allah yapısı değil. Rabbim hepimizin gönlündekini versin ben umutluyum açıkçası. Dedim ya rüyalarıma güvenirim. Bana 2.kızıma hamileyken 3kıızm olacağını sonra bir tane oğlum olacağını söylemişlerdi. Şimdi düşünüyorum dmek ki ilk kızım dünyada olduğu için onu saymamışlar mı acaba diye eşime söyledim. Biz de 5.yaparıs hatun sıkıntı yok diyor tabiki takılıyor. Düşünmüyorum 5.falan ama büyük de konuşmak istemiyorum. Eşim tek çocuk biz 2 kardeşiz. Eşimle evlenmeden önce çok çocuk yapma isteğimiz vardı ikimizden de içinde ukte çünkü bu duurm. Hayırlısını versin cenabı Mevlam. Çoğu kız için deliriyor biz de erkek için 😉. Ama profesöre gittiğimde içerde beklerken bir kadın vardı tüp bebek yaptırmış tutmamış birkaç kere denemişker anladığım kadarıyla nasıl ağlıyordu anlatamam eşim de eşini dışarda görmüş adam çok kötüydü zor duruyordu ayakta ne oldu ki dedi. Bne de anlattım durumu. Çok şükür halimize dedik tek denemeyle hamile kaldım bunun için maddi ve manevi çok uğraşan insanlar var. O günden beri içimde üzüntü falan yok önceden de üzüntü demeyeyim de hayal kırıklığı vardı. Annemler kardeşim kayın validem hepimiz aynı yerde yaşıyoruz sağolsun lar çocuklarımı hep berber büyütğrouz o yüzden bana hiç koymuyor. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Annem beni bulmak için tam 9sene uğraşmış. Sana döktüğümüz parayla aydından bir daire alırdık der hep. Ve dua etmiş evlendilkeri zaman yavrularımın yavruları olsun ben bununla imtihan oldum onlar olmasın diye. Kardeşim evlendiği ay ben3.ay hamile kaldık. Uzun oldu kusura bakmayın 😉
Çok iyi anlıyorum inş rüyan gerçek çıkar canım bilezyz sen dualarına yine devam et Mevla kabul etmeyecek duayı ettirmezmiş ve edilen dua kesinlikle içten edilince kabul ediliyormuş

Bu topige ne zaman girsem ezan okunuyor grupta herkese dua ediyorum ama en cok L Laladunya sana ve D dilek062 Sana ediyorum rabbim herkesinin muradini versin hayatimizda mucizeler hep olsun
Canım çok sağol Allah razı olsun bakalım ayrıntılıda ne diyecekler ama değişmeyeceğini adım gibi biliyorum

Canım olabiliyor ya, bi kıza benim gittiğim doktor ve devlette ki bi kaç doktor kız demiş kesin. Ayrintilida bile kız demişler. 29. Haftada erkek cıkmış. Bazı erkek bebekler çok iyi saklıyormuş. O yüzden bitmiyor ya işte bu içimizde ki umut.
Umut fakirin ekmeğidir. 🤭Rabbim umudumuzu kaybettirmesin. İnşallah umut ettiğimiz herşey gerçeğe dönüşür bir gün 🙏

Umut fakirin ekmeğidir. 🤭Rabbim umudumuzu kaybettirmesin. İnşallah umut ettiğimiz herşey gerçeğe dönüşür bir gün 🙏
Nasıl saklamış sıpaya bak sen bizim de öyledir umarım. 🤭Keşke saklıyor olsalar o pipileri. Ama ben bacak arasını gördüm sanki canım ya boştu yanlış görmediysem öyle kordon falan yoktu yani. Tabi ben doktor değilim elbette

İşte şu çıkıntı bana acaba mı dedirtti buluttan nem kapar olduk artık. Ama ikra o pipi değil dedi tabiki

Eklentiler

• Screenshot_20201115_145602.jpg
    Screenshot_20201115_145602.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 35
Nasıl saklamış sıpaya bak sen bizim de öyledir umarım. 🤭Keşke saklıyor olsalar o pipileri. Ama ben bacak arasını gördüm sanki canım ya boştu yanlış görmediysem öyle kordon falan yoktu yani. Tabi ben doktor değilim elbette
Valla canım o kadar çok örneği var ki duydukça ister istemez keşke diyor insan. Belli mi olur belki bize de vurur şans 🙄

Kızlar 2 ay sora bende katılacapım aranıza mucize bekleyenler olarak 🤭🤭🤭 banada kız dicek kesin, sonra bi umut erkektir diye beklerim, hiç umudum yok erkeğim olur diye hep kızım olcakmış gibi geliyo 😌
Bana da hep öyle geldi canım sonra erkektir diye odaklandım inandım ama değilmiş. İnşallah seninki erkektir sağlıkla hayırlarla gelsin kuzucuğun

Kızlar merak ediyorum sadece erkek bebek isteme sebebiniz ailevi baskı mı? Çünkü evladın kızı erkeği değil hayırlısı önemli biliyorsunuz zaten de. Sadece merak ettim. Bizim ailede de kız çocuk sayısı fazla hatta erkek 1 tane ama kimse takmaz bu kadar kendinize zarar vermeyin bu derece takarak kızlar. Rabbim gönlünüze göre versin. Ben ne erkek çocukları gördüm içip annesini babasını döven. O sebeple üzülmeyin rabbim in vardır bir bildiği

X