Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Günaydın kızlarrr, bu sabahta test yaptım, dedim iyice emin olayım 😂😂😂😂😂 baya belirginleşti dimi ilk test yaptıgım gün zor görmüştük çizgiyi, bu fotoda hiç karattma filan yok 🥰

Eklentiler

• IMG-20201115-WA0000.jpeg
    IMG-20201115-WA0000.jpeg
    34,9 KB · Görüntüleme: 116
Var dimi şimdi kesin 🤭 2 çocuk yaptım 2sinide silik çizgiyle öğrendim ama bunda bildiklerimi unuttum gözlerime inanamıyorum 😂😂😂😂😂
Valla canım testler bozuk değilse var bence. Ama 1 test değil bikac test yaptın. Sadece çok erken çıktı ona şaşırdım biraz. Bende adetime 2 gün kala yapmıştım seninkinden çok az koyuydu. O yüzden var diyorum.

Valla canım testler bozuk değilse var bence. Ama 1 test değil bikac test yaptın. Sadece çok erken çıktı ona şaşırdım biraz. Bende adetime 2 gün kala yapmıştım seninkinden çok az koyuydu. O yüzden var diyorum.
Ama 9. 10. Günde belli oluyomuşya zaten benim bugun 11.gün 😌 cuma günğde adet olmam lazım asla şaşmaz. Olmam heralde var gibi 🥰🥰

Günaydın kızlarrr, bu sabahta test yaptım, dedim iyice emin olayım 😂😂😂😂😂 baya belirginleşti dimi ilk test yaptıgım gün zor görmüştük çizgiyi, bu fotoda hiç karattma filan yok 🥰
Kuzum bence kesinn var artık önümüzdeki haftalarda bi kan verirsin iyice kesinleşir 🤗 her çocuk yeni bir heyecan oluyor Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻💙😘

Kızlar kızçemin şu bacak arasındaki şişlik ne daire içine aldım. Fikri olan var mı. Bu saatten sonra pipi çıkmaz değil mi. Hala umut doluyum 🤭ama bu saatten sonra cinsiyet değişmez elbette

Eklentiler

• Screenshot_20201115_145602.jpg
    Screenshot_20201115_145602.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 95
Kızlar kızçemin şu bacak arasındaki şişlik ne daire içine aldım. Fikri olan var mı. Bu saatten sonra pipi çıkmaz değil mi. Hala umut doluyum 🤭ama bu saatten sonra cinsiyet değişmez elbette
Ben 5.kizimda ultrason görüntülerini insanlara gösterip işte pipi ya doktor görmemiş bence falan diyordum 😂 doktor kız diyip sonra erkek doğan oluyor inşallah seninkide onlardan biridir.

Ben 5.kizimda ultrason görüntülerini insanlara gösterip işte pipi ya doktor görmemiş bence falan diyordum 😂 doktor kız diyip sonra erkek doğan oluyor inşallah seninkide onlardan biridir.
Sanmam canım ben o kadar şanslı değilim. Kızlarda düz oluyor diye biliyorum çıkıntılı olunca ne olduğunu merak ettim. Bu saatten sonra pipi çıkmaz olsa illa görürdü 2doktlr gördü sonuçta. Çok isterdim ama 😔

Ay inşallah 🥰 çin takvimi erkek diyor o yüzden kasımda deneme yaptım 🤩
Ben çin takvimini beklersem anca Şubat'ta denemem lazım. Ama benim o kadar sabrım yok. Bide 2.kizima baktım tutmadı. Orda bı rahatlama geldi. En iyisi Allah'a tevekkül edip Aralık'ta denemek. Artık ne nasip ederse. Aslında kız çocukları çok güzel çok seviyorum ama artık oğlan da istiyorum. Eşim de o duyguyu tatsin istiyorum. Nasipten öte yol yok .

X