Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Tavsiye ederim bu duayı 111 defa okuyun Kızlar rabbim nasip eder inş

Eklentiler

• 94A03352-3FFA-4EF2-A330-EF33458BAF51.png
    94A03352-3FFA-4EF2-A330-EF33458BAF51.png
    667,3 KB · Görüntüleme: 71
  • 487DDDF7-56F0-407E-AE29-3065BD95129C.png
    487DDDF7-56F0-407E-AE29-3065BD95129C.png
    656,3 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar doktordan geldim yeni net şekilde kız dedi. 4.prensesim geliyor. Sağlıkla gelsin kuzucum. Bu dünyada bana nasip değilmiş erkek bebek darısı sizin başınıza inşallah. Nasipten öteye yol yok.
Hayirlisi olsun cnm send3 insallah saglikla kucagina alirsin bebegini

Kızlar doktordan geldim yeni net şekilde kız dedi. 4.prensesim geliyor. Sağlıkla gelsin kuzucum. Bu dünyada bana nasip değilmiş erkek bebek darısı sizin başınıza inşallah. Nasipten öteye yol yok.
Canım benim sağlıkla gelsin inşallah Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin 🤲🏻❤️ eminim ki ileride iyi ki de olmuş dediğin bir evlat olacak size 🤲🏻

Canım benim sağlıkla gelsin inşallah Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin 🤲🏻❤️ eminim ki ileride iyi ki de olmuş dediğin bir evlat olacak size 🤲🏻
Aynen kuzum ben de öyle düşünüyorum kızlarım da çok sevindi. Sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah prensesim

Canim hayırlı olsun. Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin inşaAllah.
Nasipten ötesi yok.

Allah bağışlasın çocuklarını canım. Benimde 5 kızım var. Umudum var benim. Kızı veren Allah erkeğide verir insallah. Ben 6.yida istiyorum. İnşallah Rabbim bu sefer tüm isteyenlere de banada nasip eder hayırlı erkek evlat.

Allah bağışlasın çocuklarını canım. Benimde 5 kızım var. Umudum var benim. Kızı veren Allah erkeğide verir insallah. Ben 6.yida istiyorum. İnşallah Rabbim bu sefer tüm isteyenlere de banada nasip eder hayırlı erkek evlat.
Maşallah Allah bağışlasın 6.da nasıp olsun insallah💕

X