Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benimde 4+2 ama göğüs ağrısı beni mahfetti aşırı da bi yorgunluk var. Herkese göre değişiyor demek ki..
Ya benimde normalde öyle olmuştu iki kızımda aöa bunda pek belirti yok hatta normalde göğüslerim hemen içer çok agrı olurdu anlamadım bunda yok mide bulantısı felan hiç bi belirti yok Buda beni korkutmuyor değil

Değerlerinizi kontrol ettirin bence. Normal olabilir ama bu forumda çok okudum belirtisi olmayan bayanlar vardı. Ama benim ilk hamilelik ve cidden ağrım fazla. Hem göğüs, arada da kasık ağrısı.

Kızlar 22 tane testim kalmış 3 4 en fazla 5 gün kaldı yumurtlamama, sizce yetermi alayımmı daha,
Bide rana deneme yaptımı ya haberi olan varmı benden önce yapması lazımdı tahminlerimizce

Kızlar günaydın bisey sorucam. Biz pik gecesi ve dün geceyi değerlendirdik ama karnımın alt tarafında çok yanma kasılmalar var merak ettiğim şey normal mi sizdede olmusmuydu-? Bide döllenmeden kaynaklanıyor olabilr mi yoksa psikolojikmi

Buda bugünkü testim bugünüde değerlendirmeye gerek varmı

Eklentiler

• 20201102_092214.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 57
Buda bugünkü testim bugünüde değerlendirmeye gerek varmı
Daha ilişki olmasın
Henüz çok erken, kendini takip ettiğin için bunları hissediyosun

Merhabalar 7+3 günlük vajinal ultrason cinsiyet tahmini yapanlar varmı acaba şimdiden teşekkür ederim rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 694004C4-23EF-4172-B2E2-F6C4EB41C2B4.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 54
Ben tekrardan hamileyim düşükten sonra adet görmeden hamile kaldım. Şimdi ben hastaneye gidince kaç haftalık olduğunu nasl öğrencem adet tarihimde yok var mi bi fikri olan

Erkek bebek icin ayarlamam nsl kızlar. Bana biraz daha açılması lagzim dı gibime geliyor sizce

Eklentiler

• COLLAGE_1604326377504.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 67
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…