Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Diğer yöntemleri de uyguladınmı?
Cnm ben 1 aydır folik asit karbonatlı su kullanıyorum ama arada kullanmadığım günlerde oldu eşimde kırmızı et, ceviz ağırlıklı beslendi ilişkiden önce kahve soğuk duş bide ben önce orgazm oldum( tabi hepsinden önce dua)😂bunları yaptirana kadar çok zorlandım eşim sağlıkçı bu tür şeylere pek inanmaz sadece dua edelim diyo bu geceyide değerlendiricem taktir rabbimin

Cnm ben 1 aydır folik asit karbonatlı su kullanıyorum ama arada kullanmadığım günlerde oldu eşimde kırmızı et, ceviz ağırlıklı beslendi ilişkiden önce kahve soğuk duş bide ben önce orgazm oldum( tabi hepsinden önce dua)😂bunları yaptirana kadar çok zorlandım eşim sağlıkçı bu tür şeylere pek inanmaz sadece dua edelim diyo bu geceyide değerlendiricem taktir rabbimin
İyi yapmışsın, gerisini Allah bilir🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bizde herşeyi yaptık sma diyet uygulamadık sadece keçi boynuzu özü yedi bir hafta eşim bakalım nasip inş 🤷‍♀️Rabbim herkesin gönlündeki mi versin bizede nasip etsin inş

Sende hamileymisin my famlıy önceki hamileliklerimde yaşamadığım bişey çok titriyorum anlamadım ya hayırlısıyla kese oluşsana gidip baktırsam

Hanımlar ben dün sezeryan ile doğum yaptım hamdolsun. Aşırı gaz probleminden dolayı hala hastanedeyim. Üçüncü sezeryanim ve çok zor oldu. Yapisiklik vardı. Ben de çok korktum😔
Canim Allah sifa versin bu kadar oldu ya gecer hepsi yavas yavas , gozunaydin💐 saglikla buyut bebegini insallah 💕💕

Hanımlar ben dün sezeryan ile doğum yaptım hamdolsun. Aşırı gaz probleminden dolayı hala hastanedeyim. Üçüncü sezeryanim ve çok zor oldu. Yapisiklik vardı. Ben de çok korktum😔
Gözünaydın cnm, Allah analı babalı büyütsün. Yapışıklık önceden belli miydi? Şimdi nasılsın?

Hayırlısı olsun
Allah analı babalı büyütsün inşaAllah

Arkadaşlar birşey soracağım benim 4 hafta 2 günlük hiç hamilelik belirtim yok acaba normal mi iki kızımda hep vardı belirtiler acaba kese görmek için erken mi 🙈ne bileyim kafam dış gebeliğe felan takılıyor bazen
Benimde 4+2 ama göğüs ağrısı beni mahfetti aşırı da bi yorgunluk var. Herkese göre değişiyor demek ki..

X