Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ya aslında doktora gidip yumurta takibi ile hamile kalmak istiyorum deyince çok sorgulamıyorlar ben gittim baktı iki gün sonraya çağırdı iki gün sonra felaket agrım oldu sağ tarafım şiş gibiydi doktor bana sen erken yumurtluyorsun yumurtan çatlamış dedi öyle eve gelip değerlendirdik bakalım inş rabbim herkese ve bana da hayırlısı ile erkek evlat verir artık umudum çok fazla erkek olacak DİE çünkü çok ama çok ama çok dualar yaptım anlatsam inanamzsınzı
Tek iliski olmadi canim iki oldu

Benim de birkaç güne başlar. Heyecan başlıyor
Aynen öle hayırlısı olsun inşallah, bu arada kızlar kararımı verdim silinmede tek ilişki yapacapım, çünkü düşündümde erken yapıp riske gireceğime çatladığında yapayım olacaksa zaten olacak, evet belki geç kalınıyor ama geç kalıp ortamın asidikleşmesi, erken yapıp y spermlerinin oraya gittiğinde yumurtanın çatlamamış olması riskinden daha iyidir diye düşünüyorum bence

Bu konuda kesin bir doğru yok, herkes kendini tanıdığı bildiği gibi yapar. Gerisi kısmet.

Slm hnmlar bnmde bir kızım var 11 aylik olcak.şuanda yine hamileyim.isteyerek kaldim.ikisi birden buyur gider diye.bendeki tam deli cesareti cunku eşim tek cocuk kayinvalidem ve kayinpederim yaşlıve hastalar bnm annemler yurtdışinda ve annemin kalp rahatsızligindan dolayi gelemiyorlar.yani kısacası tek başınayım.eşim ara ara yardim eder ama gece vs hayatta uyanmaz.ay skmdi yazarken acıdim kendime :)ndyse Allah hayırlısını nasip etsin.inşallah kızımın bir erkek kardeşi olur.karbonatli vajinal duş,uygun pozisyon ve sağ a yatmayı yaptim artik hayırlısı....

Gonlundeki olsun insallah, Allah kolayligini verir,

Hayirlisi hersey gonlunuzce olsun yeni hamilesisiniz galiba ikisii bir ikiz gibi guzel olur arasi uzak olunca herseyi tekrar yasiyorsunuz kucukken zor oluyor ama 3 yasina girdimi kolay rabbim yardimiz olsun

Gonlundeki olsun insallah, Allah kolayligini verir,
Amin çok teşekkürler,güzel haberleri burdan paylasmak dileğiyle❤
Hayirlisi hersey gonlunuzce olsun yeni hamilesisiniz galiba ikisii bir ikiz gibi guzel olur arasi uzak olunca herseyi tekrar yasiyorsunuz kucukken zor oluyor ama 3 yasina girdimi kolay rabbim yardimiz olsun
Çok teşekkürler,evet zor olacak ama bakalım hayırlısı...

Allah gönlüne göre versin. Zor olur ama beraber büyürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…