Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar muhakkak bakmışsinızdır ama Çin vr rus takvimi sonuçlarinız neler ve tuttu mu.Bnm kızimda tutmuştu şimdi çin tskvimi erkek rus takvimi kız çikıyor

Hamile kaldığın ay yaşına tam girmediysen ona göre bak mesela ben Eylül 1995 doğumluyum. Ama Mayıs’ta hamile kaldım diyelim Yaşını 24 olarak bak
"Bu yönteme göre, anne ve bebeğin doğum tarihlerinin ikisi de çift veya ikisi de tek ise doğacak çocuk kız, birisinin çift, diğerinin tek ise doğacak çocuk erkek olacak demektir.
Canım bi yerde böyle yazıyor doğum yılı esas alınacak yani. Başka bi yerde hamile kalınan ay diyor hangisini baz alıcaz kafam karıştı

Kızlar S harfli olan sabahın A harfli olanda yeni yaptım bakarmisiniz

Eklentiler

• 20201030_214241.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 72
Vala ben Eylül 1995 doğumluyum Temmuz’da hamile kaldım normalde yıl olarak 25 olmam lazım ama temmuzda daha tam 25 olmadığım için 24 olarak baktık hep tutdu bide öyle bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…