Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ay bilemedim onu tecrübeli arkadaşlar yazsınlar eğer çok erken yatmıyorsanız yatmadan önce bi kere daha yapın bence. Ben şahsen ilk kez kullanmıştım baya test yapmıştım ya kaçırırsam diye 🙈
Kimse
Ay bilemedim onu tecrübeli arkadaşlar yazsınlar eğer çok erken yatmıyorsanız yatmadan önce bi kere daha yapın bence. Ben şahsen ilk kez kullanmıştım baya test yapmıştım ya kaçırırsam diye 🙈
Gece kalkar yaparım 🥺sağolsun kızım saat başı uyanıyor

Kızlar S harfli olan sabahın A harfli olanda yeni yaptım bakarmisiniz 🥰
Merhaba hoşgeldiniz,
Bence yatmadan önce bir test daha yapın. Sıvıya çok ama çok dikkat etmek gerekiyor cidden çok etkisi var. Testinizi yaptıktan sonra hemen yarım bardak su için 3 saat sonra tekrar edin testi en doğru sonuç o şekilde çıkıyor. Şuan için pik değil testiniz sabahla akşam arası çok fark yok gibi geldi bana bilmiyorum belki de ışıktan öyle bunu en iyi siz anlarsınız direk çıplak gözle bakıyorsunuz.

Merhaba hoşgeldiniz,
Bence yatmadan önce bir test daha yapın. Sıvıya çok ama çok dikkat etmek gerekiyor cidden çok etkisi var. Testinizi yaptıktan sonra hemen yarım bardak su için 3 saat sonra tekrar edin testi en doğru sonuç o şekilde çıkıyor. Şuan için pik değil testiniz sabahla akşam arası çok fark yok gibi geldi bana bilmiyorum belki de ışıktan öyle bunu en iyi siz anlarsınız direk çıplak gözle bakıyorsunuz.
Haklisiniz çok fark yok .Ben sabahı bekliycem kasık ağrımda devam ediyor hâlâ

Merhaba hoşgeldiniz,
Hosbuldum bu arada 🥰tşk ederim

Bende ovulasyon testi aldım bu ay. Çift çizgi olunca mı çift çizgi silinince mi ilişki olacak onu anlamadım arkadaslar yardımcı olur musunuz

Kızlar günaydın. Bu testi yeni yaptım t daha koyu

Eklentiler

• 20201031_104716.jpg
    20201031_104716.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 79
Ya kızlar tam bütün yöntemler çöpe diyorum, bişey okuyorum, kafam karışıyor. Eski sayfalarda okudum, adet kanı koyu ve azsa, ağrısızsa erkek, açık ve ağrılıysa kız. Siz denediniz mi bunu?

X