Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sen hareketlerini hissediyor musun canım
evet hissediyorum bayadir.. sen ne zaman gidicen bi daha dr.a 16. haftanda gittinmi yani yakin zamanda.. bi de ikili testte bhcg filan konusmustun biriyle bnm bhg 26 ydi. bende erkek olabilir demistim ama maalesef.. senin de dusuktu bhcg..

Kasıtlı tabiki cnm yoksa neden göze soksunlar, hamile bir kadına Doğuma az kala denecek laf mı kız olursa sessiz kalırız erkek olunca hediyeler dağıtırız diye, umrumda oldu elbet üzüldüm ama bunu yüzüme söylemelerine ama şimdi benim kızımı parmakla gösteriyorlar herşeyiyle bir ortama girdik mi benim kızıma hep böle akıllımıydı diyorlar kendi çocukları mızmız ergen triplerde kendi ağızlarından bile kaçırdıkları oldu vallahi en akıllıları sizin kız diye ya bu insanlara showman diyorum ben kızlarıda olsa showa dökerler amaçları başka ben evime evladıma nasıl daha iyi olurum çabasındayım millet önünde Show yapıp kapı arkasında hırpaladıklarını da çok gördüm cahille münakaşaya bile girmem sadece izler gülerim Hep hayırlısıysa ver diye dua ettim hayırsız evlat bir ömre törpü hayırlısı neyse onu versin sağlıkla güzel Rabbim onlar benim göz bebeğim

Yani açıkçası bu insanların lafı için olmasını istemezdim olacaksa.Hic uğraşmaya kendini üzmeye değmez sakın kendini strese sokma.Çok şeyler öğretti bu topik bana.Ne yaparsan yap göklerden gelen bir karar var ezelden yazılan bir yazı var..Eskiden ilk kızımda yaptıklarında üzülüyordum şimdi çok da tın.Ben de gülüp geçiyorum evet olmadı naparsin artık hayırlı olan gelip beni bulur olanda hayır vardır deyip geçiyorum.Önce sanırım kendisinde aşması gereken bir konu insanın.Sen takmayinca hiç umrumda olmuyor eşler zorlayınca sıkıntı olur tabi o cihete bir şey diyemem Allah akıl fikir versin öyle erkeklere de şu mübarek gün hürmetine.

Canım bizim günü oğlu olanlar da ama. İlerde gitçek kapım olmazmış bi kızım olaymış gelinler kavga edermiş daha çocuk yok ortada gelinleri kavga ettiriyorlar millet delirmiş bakalım o kadar ömür var mı Allahım bi bildiği vardır elbet bunu diyen de iki kzına her dakka bağırıp tek oğluna buldumcuk yapan biri

evet hissediyorum bayadir.. sen ne zaman gidicen bi daha dr.a 16. haftanda gittinmi yani yakin zamanda.. bi de ikili testte bhcg filan konusmustun biriyle bnm bhg 26 ydi. bende erkek olabilir demistim ama maalesef.. senin de dusuktu bhcg..
Evet kuzum benimki 17 mi 19 mu neydi yenilerde gitmedim 2haftadır gitmedim bilmiyorum ne zaman giderim bulunduğum yer karantinaya alınacak gibi korkuyorum

Seninki kız mı canım

Seninki kız mı canım
evet kiz. 3. kizim. 2 gun once ogrendim. 16+0 da.. ilk cok kotu oldum ama simdi gecti alistim gibi.. bence git ya merak ediyorum seni. bende saglikciyim. hep temas ediyorum.. onlemini alip gidebilirsin. ya da 1 ay sonraki izlemde gidersin.. yine senden umudum var oglun olcakmis gibi geliyor bana..

Ay kızlar muza çikolata sürüp yediydim uzandım benim minik bebeğim kıpır kıpır bir o yana bir bu yana vuruyor güm güm çok kıpırdak ve tombik bir kız olacak bu ya şu hareketlerin hissi harika birşey, bide bugün kızımı parka götürdüm oynuyordu bir teyze hamilemisin kızına kardeş mi dedi evet dedim cinsiyeti belli mi dedi evet kız kardeşimiz olacak dedim cevap teyzeden şu: olsun ya olsun ne demek acaba oldu bile teyze oldu bile

Hayır değil sıvı alımına dikkat ederek yapmaya devam
Test üzerine tarih saat ve adetin ilk günü birinci gün baz alınarak kaçıncı gün olduğunu yazarmısınız bakıp yorumlayana kolaylık olur
Canım bugün 20.günüm 3 gündür akıntı görüyorum dün daha silikti o yüzden merak ettim. Ha bide hergun saat 10 11 gibi yapıyorum

Canım ya benim hiç umudum yok bilemiyorum merak ediyorum deli gibi ama eşim engel oluyor biraz da bu kadr takma diyor. Benim son şansım zaten 4.bebeğim hayırlısı olsn dediğim gibi kız sanki benimki de

Canım ya benim hiç umudum yok bilemiyorum merak ediyorum deli gibi ama eşim engel oluyor biraz da bu kadr takma diyor. Benim son şansım zaten 4.bebeğim hayırlısı olsn dediğim gibi kız sanki benimki de
Canım sen yüzük testi cin takvimi falan bakmış mıydın onlar ne diyordu ben hersyden umut yakalamaya çalışır oldum da

Canım sen yüzük testi cin takvimi falan bakmış mıydın onlar ne diyordu ben hersyden umut yakalamaya çalışır oldum da
Yüzük testi yapmadım kuzum inanmıyorum ona çin takvimine de inanamıyorum ama öylesine baktım bazı sitelerde kız bazılarında erkek gösteriyor otomatik hesaplamalarda o da tutmuyor zaten 2.kızımda tutmamıştı

Hz. İbrahim Peygamberimiz Rabbimize salih bir evlat sahibi olması Âyeti Kerim ile dua etti.
Rabbi heb lî mines sâlihîn(sâlihîne).”

“Ey Rabbim! Bana salihlerden olacak bir(oğul) çocuk bağışla.”
Diye Dua ediyor.
Rabbimiz de bu Duaya karşılık hemen Saffat Suresi 101. Ayetle karşılık veriyor.
101. Ayet;
“Fe beşşernâhu bi gulâmin halîm(halîmin).”

“Biz de ona uysal bir oğul müjdeledik.”
HAYIRLI CUMALAR rabbim bizede hayirli evlatlar nasip etsin rabbim isteyen dileyen gönlüne bu dua ile yardim etsin

Canım bugün 20.günüm 3 gündür akıntı görüyorum dün daha silikti o yüzden merak ettim. Ha bide hergun saat 10 11 gibi yapıyorum
Eli kulağındadır o zaman her gün bir test mi yapıyorsun bence 2-3 e çıkar duruma göre sanki yaklaşmış pic durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…