Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
hayirlisi olsun cnm ya. merak ediyordum seni ilk erkege benziyor demisti dr yanilmiyorsam.. bende 3. kizim yolda. biliyorum insan uzuluyor ama uzulme..
İnsanda ister istemez burukluk oluyor çünkü herkes kendinde olmayanı ister insanoğluyız nihayetinde ama o kadar duaya rağmen Rabbim vermediyse vardır bunda da bir hayır derim. Bakalım net değil ama değişeceğini de sanmıyorum. Değişirse sürprüz olur değişmezse de alıştım zaten sıkıntı yok 😊🎀

Ah cnm üç gündür çok garip birşey yaşıyorum az öncede oldu korkudan oturup ağladım, kesedir nubdur tiptir herşey erkek çıkıyordu kendimi kaptırdım ister istemez sonra kız diyince doktor bir burkulma yaşadım birkaç gün sonra bunu yaşadım diye kendime kızdım vs derken kalbimi bozdum diye üzülürken 3gündür karnımda değişik birşey oluyor çığlıkla sıçrıyorum az öncede oldu sıçradım bağırarak eşim sakinleştirdi biranda karnımda biri içerden etimi tutup sallıyor sanki ama çok değişik birşey nasıl anlatabilirim biranda karnımın içinde etim sarsılıyor ve ben refleksle ayağa sıçrıyorum napacağımı şaşırdım ayaktada olduğu oldu biranda karnımı tutuyorum ama sancı değil yada bebek hareketi değil bu resmen etimi tutup cimcirir gibi sarsıyor birşey içerden oturdum ağladım şimdi acaba kız denildi diye burkuldum diye bebeğimin Rabbimin bir uyarısımı ya da bebeğime birşey mi oluyor suyumu eksik birşey mi sıkıntılı aklım almıyor yaşayanınız var mı ilk çocuğumda yaşadığım birşey değil asla bebeğin hareketi filan değil bu çok sarsıcı 😢🥺🙏🏻
Canım senin dedigin seyi sanirim ben anladim çünkü 3 gebeligimde de bana oldu ve hala oluyo boyle bi anda ani bi tık oluyo irkiliyosun bana gün icinde cok fazla oluyo özellikle ani hareket edince mesela oturuyorum bi anda tık oluyo bende cok irkilip besmele cekiyorum her defasinda.

Canım senin dedigin seyi sanirim ben anladim çünkü 3 gebeligimde de bana oldu ve hala oluyo boyle bi anda ani bi tık oluyo irkiliyosun bana gün icinde cok fazla oluyo özellikle ani hareket edince mesela oturuyorum bi anda tık oluyo bende cok irkilip besmele cekiyorum her defasinda.
Olabilir cnm baya yaşayan varmış ama valla hareket etmeye korkar oldum çok enteresan

Olabilir cnm baya yaşayan varmış ama valla hareket etmeye korkar oldum çok enteresan
Bende ilk zamanlarda cok korkuyodum hatta hic unutmuyorum ilk kizima 35-36 haftalik hamileydim tam arabadan inerken kizim göbek deliğime bi vurdu ayni anda o tık hissi geldi resmen göbek deligim dışarı doğru fırladı bi çığlık attim ki herkes bana baktı 🙈 en kötüsü oydu

Ah sorma cnm daha neler neler karı koca tam buldumcuk paşam paşam diye aslanım aslanım diye havalar atıp atıp tuttular oğullarını hayretle izliyordum, kızımı gördüler mi prenses diye ağız ucuyla güya severler sahtekarlar ama hep derim evlatla nisbet yapanın sonu hüsran diye örneğini çok gördük, kızı olsa onunda showunu yapar ama bu tarz insanların işi Show asap bozmak yoksa kızı erkeği değil olay mantaliteleri bozuk onun yetiştireceği çocuktan ne olur sormak lazım
Uzun zamandır girmiyorum yazmıyorum da ama dayanamadım yazacağım şoktayım resmen hâlâ eski çağlarda yaşıyoruz haberimiz yokmuş ya nasıl bu kadar cahil olabilir insanlar.Bu insanlarin hayatta başka hiç mi bir gayesi yok amacı yok veya kadere dair hiç bir inançları yok mu bunların?Yaptıkları şey kara cahillik canım sakın üzerine alma iftiharla gez kizlarinla.Ve seni boğan ortamlarda da bulunma bence bu ne ya böyle insanlarla bir araya gelmeyin akraba da olsa.İkinci kızım dogduğunda kayinvaldemler köyde bir mevlüt yaptı ki sünnet düğünlerini aratmaz kazan kazan yemek verildi dış çekim yaptık çocuklarimizla hatta herkes ne bu düğün mü yapıyorsunuz demiş.Sen evladına ne kadar kıymet verirsen etrafındakiler de ona dayanarak kıymet verecek bunu sakın unutma! Bizim de var öyle tipler erkek çocuğunuz olur belki diyorlar ben de olmadı benim oğlum bizim de nasibimiz böyleymiş üçüncü bir evlada yetebileceksem versin Rabbim yoksa olmayanlara versin ben memnunum halimden diyorum.Ha oğlan kız diye ayrım yapar mıyım asla yapmam oğlan da isterim merak ederim verirse Rabbim çok sevinirim ama yine kız olacaksa onu da aynı derecede isterim.Kaldi ki bu kaynanamı eltimi gorumcemi de hiç ilgilendirmiyor benim evladım cinsiyeti.Onlara düşen halalık yengelik babannelik yapmaktir bunun da cinsiyeti olduğunu sanmıyorum.Sizi böyle incitmelerine izin vermeyin kasıtlı mi yapıyorlar bilmiyorum ama.🙄

Uzun zamandır girmiyorum yazmıyorum da ama dayanamadım yazacağım şoktayım resmen hâlâ eski çağlarda yaşıyoruz haberimiz yokmuş ya nasıl bu kadar cahil olabilir insanlar.Bu insanlarin hayatta başka hiç mi bir gayesi yok amacı yok veya kadere dair hiç bir inançları yok mu bunların?Yaptıkları şey kara cahillik canım sakın üzerine alma iftiharla gez kizlarinla.Ve seni boğan ortamlarda da bulunma bence bu ne ya böyle insanlarla bir araya gelmeyin akraba da olsa.İkinci kızım dogduğunda kayinvaldemler köyde bir mevlüt yaptı ki sünnet düğünlerini aratmaz kazan kazan yemek verildi dış çekim yaptık çocuklarimizla hatta herkes ne bu düğün mü yapıyorsunuz demiş.Sen evladına ne kadar kıymet verirsen etrafındakiler de ona dayanarak kıymet verecek bunu sakın unutma! Bizim de var öyle tipler erkek çocuğunuz olur belki diyorlar ben de olmadı benim oğlum bizim de nasibimiz böyleymiş üçüncü bir evlada yetebileceksem versin Rabbim yoksa olmayanlara versin ben memnunum halimden diyorum.Ha oğlan kız diye ayrım yapar mıyım asla yapmam oğlan da isterim merak ederim verirse Rabbim çok sevinirim ama yine kız olacaksa onu da aynı derecede isterim.Kaldi ki bu kaynanamı eltimi gorumcemi de hiç ilgilendirmiyor benim evladım cinsiyeti.Onlara düşen halalık yengelik babannelik yapmaktir bunun da cinsiyeti olduğunu sanmıyorum.Sizi böyle incitmelerine izin vermeyin kasıtlı mi yapıyorlar bilmiyorum ama.🙄
Ben 3 yıldır kız topiğindeyim beni araştırmaya iten kaynanamdır
4 çocuğu var 2 kız 2 erkek. Kızlar büyük kaynım 3 eşim 4 numara.
Görümcelerin birer kızı kaynımın iki kızı var,bizde de bir oğlan ama Doğum yaptıgım gün bana hastane yatağında vah ismimle hitap ederek ...hanım işin zor demez mi? Sebep dedim.kızım yokmuş. Çok şükür soyadınızı taşıyacak oğlanı ben verdim dedim kestim sesini ama arandı acımla mı ilgileniyim laflarıyla mı.. eltimden için vah oğlu olsaydı o kadar malı mülkü damat mı yiyecek demesin mi🙈bin kulaklar neyi duydu bilseniz.. onun lafları beni araştırmaya itti,son iki yıldır bişey demiyor ama öncekiler yetti.yani diyeceğim o kızı erkeği yok hayırlı evlat oksun sağlıkla. İnsanoğlu ister değişik tadı ama nasipten ötesi yok.
İnsallah isteyen herkese nasip olur gönül muratları,Hamiş arkadaşlarım da sağlıkla alırlar,Doğum yapanlar sağlıkla büyütürler

Dualarda buluşalım🤲🤲🤲

Eklentiler

• E792187B-0939-45BC-8298-658585515D79.jpeg
    E792187B-0939-45BC-8298-658585515D79.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 80
X