Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Banada dediler 2.bebeğime hamileyim görümcem ve eşi iddiaya girmiş kız yine diye bebeğim için sizene ya sizene kendilerinin oğlu oldu ve kocası 3tepsi baklava yaptırıp üstüne fıstıkla koca koca oğlunun adını yazdırıp dağıttırdı kimin 2.kızı oldunu duysa konu komşu olsun ay oda kızmış derler kaynanam da diyor bizim orda erkek olunca hediyeler dağıtılır kız olunca sessiz kalınır diye okdr miğdemi bulandırıyorlar ki bende dedim bir kızıda bende görün inşaallah🙏🏻 Şimdi büyük gelinin 2oğlu kızının bir oğlu var bende 2kız Yanımda paşalarım paşaların yapıyorlar gülüyorum toplu foto çekilmişti çocuklar benim kızımı fotodan kesip paşalarımız diye paylaştılar eteğinin ucu kalmış kızımın tam kesememişler belkide bilinçli yapıldı, ama yine diyorum bir kızıda bende görsünler 🙏🏻 Cahil erkek manyağı boş kafalar
Çok utanç verici bir tavır. Ben hiç oğlum var havasına girmedim. Tatlı dağıtmak neymiş evlat evlattir. Sünnet töreni falan da yapmadım. Sünnet ettirdik oldu bitti. Erkek olunca anne babayı cennete götürecek garantisi mi var. Ya da kız olunca da. Hele ki gorumcelere ne oluyor onu da anlamıyorum. Benim bebeğimin erkek olacağını görümceme söyleyince dedi ki belki kız olsa sen onu el üstünde tutup yigenlerimi uzecektin o yüzden Allah erkek verdi. Ne alakası var dedim.

Çok utanç verici bir tavır. Ben hiç oğlum var havasına girmedim. Tatlı dağıtmak neymiş evlat evlattir. Sünnet töreni falan da yapmadım. Sünnet ettirdik oldu bitti. Erkek olunca anne babayı cennete götürecek garantisi mi var. Ya da kız olunca da. Hele ki gorumcelere ne oluyor onu da anlamıyorum. Benim bebeğimin erkek olacağını görümceme söyleyince dedi ki belki kız olsa sen onu el üstünde tutup yigenlerimi uzecektin o yüzden Allah erkek verdi. Ne alakası var dedim.
Kafaya bakk cahillik resmen gorumcede ki 😡

Ah sorma cnm daha neler neler karı koca tam buldumcuk paşam paşam diye aslanım aslanım diye havalar atıp atıp tuttular oğullarını hayretle izliyordum, kızımı gördüler mi prenses diye ağız ucuyla güya severler sahtekarlar ama hep derim evlatla nisbet yapanın sonu hüsran diye örneğini çok gördük, kızı olsa onunda showunu yapar ama bu tarz insanların işi Show asap bozmak yoksa kızı erkeği değil olay mantaliteleri bozuk onun yetiştireceği çocuktan ne olur sormak lazım

Oyle tabi ki canim, tahminler istedigimiz yonde olunca ister istemez sartlandirdik kendimizi, o yuzden hayal kirikligi oldu. Yani hepimiz icin suan tek onemli sey saglikla kucagimiza almak,
Kesinlikle katılıyorum çok yıpratıcı oluyor çünkü aklımızdakini tamam oldu diye düşünüyoruz para verip üstelik bizde de hata ama işte yaptık mı yaptık

Görümce çok biliyo Allah yazmış görümcenin yorumu na kalmamış sinir oldum ya

Kızlar ben de aranızdayım iki kızım var. 3.istiyorum yaşım geçmeden yaşım 34 buarada çalışıyorum çevremdekiler manyak gözüyle bakıyor ve çok kötü eleştiri alıyorum yani çok üzülüyorum.Çalısıyorum ya sadece erkek için herseyi istediğimizi düşünüyorlar ve bu beni çok rahatsız ediyor hatta suratıma 3.kız olsa ne olacak diyen bile oldu Yani çocuklar hepsi aynı ne farkı var tabi oğlumuz olsa çok seviniriz.Yani kınadıklarını yasasınlar demiyorum ama iki kızı olup istemek kötü mü?İki kızım var Rabbim oğlanı da tattırır insallah.Ya insanlar oglu olmasına rağmen isterken bizi niye bu kadar kınarlar anlamıyorum.Herkesin bi kızı bi oglu olsun istiyorum o zaman üçüncü İçin üzmez kimse..Ama böyle olunca sert elestiriler oluyor.Neyse konumuza gelelim doktor takibi düşünüyorum ama doktora nasıl söyleyeceğim bilmiyorum.Alkali su ve muza başladım.Dua ediyorum nasip dualarınızı eksik etmeyin ben de size ediyorum.Not kızlarımın ikisi de süpriz bebeği😂Ve kaza bebeklerinin geneli kız bence Yani biri kaza oğlum dese pek inandırıcı gelmiyor mesala soruyorum nasıl kaza erkek diye istemiyoduk da ama bi denedik fln kaza öyle olmuyor iste😂Kız minnos isteyenlere söyleyeyim ilişki yüzeysel olacak spermin azıcığı gitse de oluyor.Kesinlikle asitli içecek için yüzde 70 tutar bence..

Kızlar daha önce demiştim bende hamileyim DİE 4haftalık sanırım bende makas bıçak testi yaptım makasa oturdum çok moralim bozuk kimseye de anlatamıyorum insanlar anlamıyor önlü ama yargılamaya gelince çok güzle yargılıyorlar 😔
Hiç alakası yok canım onunla bende bıçağa oturmuştum erkek dedim bende ona göre ama kızım oldu ♥️

Kızlar ben de aranızdayım iki kızım var. 3.istiyorum yaşım geçmeden yaşım 34 buarada çalışıyorum çevremdekiler manyak gözüyle bakıyor ve çok kötü eleştiri alıyorum yani çok üzülüyorum.Çalısıyorum ya sadece erkek için herseyi istediğimizi düşünüyorlar ve bu beni çok rahatsız ediyor hatta suratıma 3.kız olsa ne olacak diyen bile oldu Yani çocuklar hepsi aynı ne farkı var tabi oğlumuz olsa çok seviniriz.Yani kınadıklarını yasasınlar demiyorum ama iki kızı olup istemek kötü mü?İki kızım var Rabbim oğlanı da tattırır insallah.Ya insanlar oglu olmasına rağmen isterken bizi niye bu kadar kınarlar anlamıyorum.Herkesin bi kızı bi oglu olsun istiyorum o zaman üçüncü İçin üzmez kimse..Ama böyle olunca sert elestiriler oluyor.Neyse konumuza gelelim doktor takibi düşünüyorum ama doktora nasıl söyleyeceğim bilmiyorum.Alkali su ve muza başladım.Dua ediyorum nasip dualarınızı eksik etmeyin ben de size ediyorum.Not kızlarımın ikisi de süpriz bebeği😂Ve kaza bebeklerinin geneli kız bence Yani biri kaza oğlum dese pek inandırıcı gelmiyor mesala soruyorum nasıl kaza erkek diye istemiyoduk da ama bi denedik fln kaza öyle olmuyor iste😂Kız minnos isteyenlere söyleyeyim ilişki yüzeysel olacak spermin azıcığı gitse de oluyor.Kesinlikle asitli içecek için yüzde 70 tutar bence..
Canim on gün önce yengem sürpriz erkek bebek dünyaya getirdi😊benim ikinci oğlum yüzeysel birliktelikle oldu eşim af edersiniz dışa.... anladınız artık. Hiçbir şeyin kesinligi yok yani😄Allah gönlündekini versin inşallah. Bu arada ben de çalışıyorum. Öğretmenim ama üçüncüye hamileyim. Kimseyi takma

Aman boşver milleti ama tezin dogru iki kız olanlar üçüncüye yapınca kesin erkek için yapıyo diyorlar ama evlat bu kız olsa ne olur erkek olsa ne olur

Aman boşver milleti ama tezin dogru iki kız olanlar üçüncüye yapınca kesin erkek için yapıyo diyorlar ama evlat bu kız olsa ne olur erkek olsa ne olur
Buna ben de katılıyorum kız istemek şeref ama erkek istemek cehalet gibi görülüyor. Buna karşıyım. Ben üçüncüyu düşünüyorum deyince hiç tepki göstermedi kimse. Ama kızlarım olsa ve üçüncüyu düşünüyorum desem hele ki çalışan biri için yadirganirdim. İnsan her meyveyi tatmak ister. Kims kimseyi kınayıp yadirgamasin.

Bende çalışıyorum, 3. Yü istiyorum. 2. Kızımda bu stresi kat kat yaşadığım için, bu defa 6. Aya kadar cinsiyet öğrenmeyecem. Birçok şey deniyoruz ama bunlar sadece ihtimal arttırıyor. Yani tam yum. a denk gelip kızı olan da çok vardır. Ben hamile kalırsam ne kese ne makas ne nub hiçbirine bakmayacam. Hepsi psikolojik yıkım, gerek yok.Hakkımızda hayırlısı...

Canim on gün önce yengem sürpriz erkek bebek dünyaya getirdi😊benim ikinci oğlum yüzeysel birliktelikle oldu eşim af edersiniz dışa.... anladınız artık. Hiçbir şeyin kesinligi yok yani😄Allah gönlündekini versin inşallah. Bu arada ben de çalışıyorum. Öğretmenim ama üçüncüye hamileyim. Kimseyi takma
Ay bilmiyorum ki genel de öyle oluyormus sizin öyle geldi o zaman😂Amin insallah sizin de gönlünüzce olsun ben de öğretmenim

E
Buna ben de katılıyorum kız istemek şeref ama erkek istemek cehalet gibi görülüyor. Buna karşıyım. Ben üçüncüyu düşünüyorum deyince hiç tepki göstermedi kimse. Ama kızlarım olsa ve üçüncüyu düşünüyorum desem hele ki çalışan biri için yadirganirdim. İnsan her meyveyi tatmak ister. Kims kimseyi kınayıp yadirgamasin.
Evet canım kesinlikle katılıyorum ablama hatta 3.yü yap kızın olsun diyorlar düşünmüyor bile oda calısıyor 2 oğlu var ama 2 kızı olana 3.yü yapınca ayıplıyorlar rahatça konuşamıyoruz Rabbim muradını versin herkesin insallah

hayirlisi olsun cnm ya. merak ediyordum seni ilk erkege benziyor demisti dr yanilmiyorsam.. bende 3. kizim yolda. biliyorum insan uzuluyor ama uzulme..
Aynen canım o gn başka doktora gitmiştim erkek gibi dedi ama organ falan görmedi o da net demedi bir parlaklık gördüğünü bu sebeple erkek olabileceğini belirtti. 1hafya sonrası kendi gittiğim doktora gittim o da kıza benziyor ben buna kız derim ama kesinlikle net değil dedi

X