Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Genelde nub bakanlar erkek dedi ama doktorum 16da yorum yaptı kız dedi kesin mi dedim evet kesin dedi yani sanmıyorum yanılma olsun son fotosu şu burda kız olduğu net yani sırt üstü olan 12hafta, Yüzüstü olan 16.hafta ve bacak arası açık iki çizgi belli😊
Allah'ım şimdiden sevesim geldi bu kızı maşallah ona 12 haftalık ultrasonda fotoğrafınızda nub hafif dik gibi olunca öyle demiş olmalılar bakın benimkine de çok benziyor bana erkek diyen de oldu kız diyende hayırlısı Allah'tan diyorum :) üç kız annesi olup hayırlı şekilde yetiştirenlerin yeri cennet derler size de nasip olur inş (inanın üç kızım olsaydı sevinçten ağlardım)

Kızlar daha önce demiştim bende hamileyim DİE 4haftalık sanırım bende makas bıçak testi yaptım makasa oturdum çok moralim bozuk kimseye de anlatamıyorum insanlar anlamıyor önlü ama yargılamaya gelince çok güzle yargılıyorlar 😔
makasa oturunca ne oluyor ? Allah aşkınıza böyle şeylere üzülmeyin

Ne kadar Saçma değilmi evet çünkü bana da eskiden böyle şeyler çok saçma gelirdi ama maalesef zor durumda kalınca en ufak bir şey umut olduğu gibi en ufak bir şey hayallerini Alt üst edebiliyor maalesef😔bugün kendi kendime düşündüm üç kızım olsa ne olur çöl güzle ama ama aklıma kaynaşmaktın görümcemlerin nasıl kız oldu dedikleri geliyor ikinci kızımda hadi onu geçtim eltilerim alaylı bi şekilde kesin Kız içime doğuruyor demeler Allahım aklıma gelince yine aşırı sinirleniyorum😔😔😔😔

Ne kadar Saçma değilmi evet çünkü bana da eskiden böyle şeyler çok saçma gelirdi ama maalesef zor durumda kalınca en ufak bir şey umut olduğu gibi en ufak bir şey hayallerini Alt üst edebiliyor maalesef😔bugün kendi kendime düşündüm üç kızım olsa ne olur çöl güzle ama ama aklıma kaynaşmaktın görümcemlerin nasıl kız oldu dedikleri geliyor ikinci kızımda hadi onu geçtim eltilerim alaylı bi şekilde kesin Kız içime doğuruyor demeler Allahım aklıma gelince yine aşırı sinirleniyorum😔😔😔😔
benim görümcem daha ilk bebeğimizdi ve erkek olduğunu söyleyince eşim (hoparlör açıktı) yaaa çok üzüldüm dedi. Biz ona sağlığı kötü demedik halbuki hamd olsun sağlıklı doğdu hala da öyle. Ben iki erkek annesi de olsam üç kız annesi de olsam inan üzülmeyeceğim . Kızlarına her şeyi anlatabileceksin ben ise oğullarıma anlatabileceğimi sanmıyorum ( dedikodu bile yapamayacağım yahu) daha oğlan mı ikincisi tam belli değil ama inan sağlıklı dediler ya gerisi mühim değil( ki ben fyonklu bandana takabileceğim bir kız evladım olsun diye her aklıma geldiğinde dua ederdim). Evlatlarını nasıl yetiştirdiğin önemli olan.

Kızlar bence o arzum sayfasına çok inanıp umut baglamayın.Çünkü ben doğmuş cocukalra baktırdım toplam 5 cocuga baktırdım.Benim 2 kızım var 2 erkek dedi.Ablama baktırdım sonra 2 oğlu var 2 Kiz dedi.Arkadasa baktırıdk bi oğlu vaR onada Kiz dedi.Sonra beni yalan söylemekle sucladı bende ispataldım kızlarımı attım diğerlerni attım.ama benim bu bilemediklerini sayfasında paylaşmadı haberiniz olsun.
Bencede inanmasın kimse bu tür şeylere Allah kendisi diyor istediğime kız,istediğime erkek veririm diye. Sadece ben duanın gücüne inanırım. Bol bol dua

Zaten cevrendekiler yipratiyor seni yinemi kiz oldu derken benim cevremdede cok
Annem iki kizdan sonra erkek cocugunu bulmus ozamanlar bile anneme ne kadar baski yapmislarr halam eger buda erkekk olmazsa abimi evlendirecegez demis annem diyorki o kadar dua ettim.okadar gozyasi doktum rabbim.nasip etti diyor. Simdide ben cevremden ayni tepkiyi aliyorum ama cok sukur ne kaynanam ne gorumcem ille erkek bir cocuk olsun demiyor yani demem o ki rabbim en hayirlisini bizede nasip etsin hayirsizsa hayra cevirsin

İkinci kızım dan sonra tavırları çok değişti kayınvalidelerin oğlu için üzüldüğünü söylüyor oğlu olmadığı için başka bir zamanda da bana diyor ki bir oğlan olmaz en az iki oğlan olmadı lazım sanki biri bulabildim de ikincisi için dert yapcam😔

Allah'ım şimdiden sevesim geldi bu kızı maşallah ona 12 haftalık ultrasonda fotoğrafınızda nub hafif dik gibi olunca öyle demiş olmalılar bakın benimkine de çok benziyor bana erkek diyen de oldu kız diyende hayırlısı Allah'tan diyorum :) üç kız annesi olup hayırlı şekilde yetiştirenlerin yeri cennet derler size de nasip olur inş (inanın üç kızım olsaydı sevinçten ağlardım)
☺️☺️ tombik ve kıpırdak bir kız olacak Benim 2.bebeğim bu☺️ Ama bende 3kız kardeşim o bağ çok başka herşeyimize koşarız ❤️ büyük ihtimal o sebeple erkeğe benzetildi ama bende tüm belirtiler hep erkekti bende öle düşünmüştüm, bir kızı bir oğlu olan arkadaşa sordum be yumurtlama denedim ne bişi normal denemeyle oldu dedi nasip hepsi dedi

Banada dediler 2.bebeğime hamileyim görümcem ve eşi iddiaya girmiş kız yine diye bebeğim için sizene ya sizene kendilerinin oğlu oldu ve kocası 3tepsi baklava yaptırıp üstüne fıstıkla koca koca oğlunun adını yazdırıp dağıttırdı kimin 2.kızı oldunu duysa konu komşu olsun ay oda kızmış derler kaynanam da diyor bizim orda erkek olunca hediyeler dağıtılır kız olunca sessiz kalınır diye okdr miğdemi bulandırıyorlar ki bende dedim bir kızıda bende görün inşaallah🙏🏻 Şimdi büyük gelinin 2oğlu kızının bir oğlu var bende 2kız Yanımda paşalarım paşaların yapıyorlar gülüyorum toplu foto çekilmişti çocuklar benim kızımı fotodan kesip paşalarımız diye paylaştılar eteğinin ucu kalmış kızımın tam kesememişler belkide bilinçli yapıldı, ama yine diyorum bir kızıda bende görsünler 🙏🏻 Cahil erkek manyağı boş kafalar

Cnm seninle ayni olmussuz bende baska bir sayfada planlama yaptim temmuz ayina erkek dedi o ay 17.gunde tesaduffen ben yumurtlama gunu kacti demistim ne olsa olmaz demistim ogun tek iliski ile hamile kaldim ve bos gebelikti rabbim nasip etmeyince olmuyor
insallah rabbim hayirli bir erkek evladi bize nasip eder🤲
Ah cnm ben gibi olmuşsun sende Benin’de tam tuttu erkek ayı idi boş gebelik dedi doktor kürtaj oldum çok üzüldüm iki ay bekle dedi bekledim Haziran erkek ayı idi tekrar denedik o ay yumurtlama günü ilişki denememe rağmen olmadı adet oldum Temmuz kız ayı idi dedim nasip Allah bilir yine değerlendirdik o ay gebe kaldım yani sen naparsan yap Rabbim nasibe yazmamışsa olmuyor ama hep hayırlı olacaksa olsun demiştim çünkü hayırsız erkek evlatsa imtihan kızda

benim görümcem daha ilk bebeğimizdi ve erkek olduğunu söyleyince eşim (hoparlör açıktı) yaaa çok üzüldüm dedi. Biz ona sağlığı kötü demedik halbuki hamd olsun sağlıklı doğdu hala da öyle. Ben iki erkek annesi de olsam üç kız annesi de olsam inan üzülmeyeceğim . Kızlarına her şeyi anlatabileceksin ben ise oğullarıma anlatabileceğimi sanmıyorum ( dedikodu bile yapamayacağım yahu) daha oğlan mı ikincisi tam belli değil ama inan sağlıklı dediler ya gerisi mühim değil( ki ben fyonklu bandana takabileceğim bir kız evladım olsun diye her aklıma geldiğinde dua ederdim). Evlatlarını nasıl yetiştirdiğin önemli olan.
Ben ilk oğluma değil belki ama ikinci oğluma her şeyi anlatabileceğimi düşünüyorum. Şimdi üçüncüye hamileyim. İlk oğlum beni çok zorlarken ikinci oğlum maşallah çok merhamet ediyor.Ama hangisinin hayırlı olduğunu şimdiden bilemeyiz. Dua ediyorum karnındaki de hayırlı, güzel ahlaklı, sağlıklı olsun diye. Kız erkek meselesi değil yani bence. Annem bana, erkek kardeşime her şeyini anlatabilirken kız kardeşime anlatamıyor. Kişilik meselesi.Rabbim ümmete ve bizlere hayırlı evlat eylesin hepsini. Bu arada seni çok iyi anlıyorum daha önce yazdıklarımı okusan hamileliğim boyunca nasıl ruh halleri yaşadığımı anlarsın. İmtihandır ve inşallah Rabbımin dilediği gibi atlatmisimdir diyorum. Hamilelik hormonları insanı çok etkiliyor. Aglamadığım gün bilmiyorum. Ama hep ama hep dilimde dua var. Bol bol sekine oku, Hz Veysel Karani'nin duasını oku ve estağfurullah çek. Buradaki arkadaşların Allah razı olsun duaları da iyi geldi. Ben Şimdi iyiyim. Rabbime şükürler olsun bebeğime kavuşmama az kaldı.

Kızlar ben de cinsiyet tahmini yapan sayfalardan arzu ve cinsiyet_tahmini_kesin arasında kalmıştım. Eşim henüz ikna olmadı ücretli sayfalara ama ben bir an önce netleşsin istiyorum. Doktora da gidemiyoruz virüs çok yoğunlaştı bulunduğum yerde. Napcam bilemedim

canım ben ikisine de yaptırdım arzum bildi yüzde %80 erkek demişti 9. Hafta sonra 12. Hafta fotosunu attım tekrar %100 erkek dedi bildi yani bebeğim erkekmiş. Cinsiyet tahmini kesin kız demişti

Kızlar ben de cinsiyet tahmini yapan sayfalardan arzu ve cinsiyet_tahmini_kesin arasında kalmıştım. Eşim henüz ikna olmadı ücretli sayfalara ama ben bir an önce netleşsin istiyorum. Doktora da gidemiyoruz virüs çok yoğunlaştı bulunduğum yerde. Napcam bilemedim
Canım inanma onlara bana beş sayfa kız dedi bi sayfaya planlama yaptı o ay hamile kaldım sonuç erkek adım adım annelik te kız dedi o kadar ümitlendirdiler ki beni doktor erkek deyince sok oldum öyle inanmışım kız erkek fark etmez benm için sağlıklı hayırlı olsun yeter ama yaşadığım hayal kırıklıgı beni maf etti doktor 14 haftalık erkek dedi onlar hep kız deyince 20 haftada ayrıntılı yı bekledim ama ümidim tavan dı hep kız yazdıkları mesajları okudum sonuç erkek inanma doktora git bence

Canım inanma onlara bana beş sayfa kız dedi bi sayfaya planlama yaptı o ay hamile kaldım sonuç erkek adım adım annelik te kız dedi o kadar ümitlendirdiler ki beni doktor erkek deyince sok oldum öyle inanmışım kız erkek fark etmez benm için sağlıklı hayırlı olsun yeter ama yaşadığım hayal kırıklıgı beni maf etti doktor 14 haftalık erkek dedi onlar hep kız deyince 20 haftada ayrıntılı yı bekledim ama ümidim tavan dı hep kız yazdıkları mesajları okudum sonuç erkek inanma doktora git bence
Kesinlikle katiliyorummm
Bana da hep erkek dedi o sayfalar hic kiz diyen olmadi

Valla yaşadığım üzgüntü sadece bu yönde yoksa Allah evlat vermiş ötesi var mı üçüncü kızım gelsede aynısını düşünürdüm
Oyle tabi ki canim, tahminler istedigimiz yonde olunca ister istemez sartlandirdik kendimizi, o yuzden hayal kirikligi oldu. Yani hepimiz icin suan tek onemli sey saglikla kucagimiza almak,

Tamam canım yaptırmıyorum 180derece döndüm hemen

X