Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ah cnm üç gündür çok garip birşey yaşıyorum az öncede oldu korkudan oturup ağladım, kesedir nubdur tiptir herşey erkek çıkıyordu kendimi kaptırdım ister istemez sonra kız diyince doktor bir burkulma yaşadım birkaç gün sonra bunu yaşadım diye kendime kızdım vs derken kalbimi bozdum diye üzülürken 3gündür karnımda değişik birşey oluyor çığlıkla sıçrıyorum az öncede oldu sıçradım bağırarak eşim sakinleştirdi biranda karnımda biri içerden etimi tutup sallıyor sanki ama çok değişik birşey nasıl anlatabilirim biranda karnımın içinde etim sarsılıyor ve ben refleksle ayağa sıçrıyorum napacağımı şaşırdım ayaktada olduğu oldu biranda karnımı tutuyorum ama sancı değil yada bebek hareketi değil bu resmen etimi tutup cimcirir gibi sarsıyor birşey içerden oturdum ağladım şimdi acaba kız denildi diye burkuldum diye bebeğimin Rabbimin bir uyarısımı ya da bebeğime birşey mi oluyor suyumu eksik birşey mi sıkıntılı aklım almıyor yaşayanınız var mı ilk çocuğumda yaşadığım birşey değil asla bebeğin hareketi filan değil bu çok sarsıcı 😢🥺🙏🏻
Canım gönlünü ferah tut. Bu mübarek gecede içten dualarını et. Nasıl kiymetli bir gece. Nasibimizi Rabbim sağlıkla versin. Yazdıklarınızı gercekten hissederek okuyorum ve dua ediyorum hem size hem kendime 🤲Allah'ım bu gece ettigimiz duaları kabul et burdaki bütün kardeslerime her iki meyveden tatmayı nasip et ya RABBİM. Bir yanımızı eksik bırakma🤲😔

Yarın doktorumu arayacağım ama umarım anlayabilir anlatabilirim yaşadığımı yine yaşayıp sıçrayacağım diye korkudan uyuyamıyorum 🥺 hatta dün gece kızımla yatakta uzanıyorduk sırtım kızıma dönüktü gözümü kapamış uzanırken biranda bağırarak ayağa fırladım sandımki kızım ayağı ve ayak tırnağını karnıma bastırarak karnımı itekledi sandım bir baktım çocuk tv izliyor noldu dedi eşimde korkuyla ya dedim birşey oldu kız yaptı sandım karnımı biri cimcirdi sanki ayağı ve tırnağıyla karnıma bastı sanki dedim şaşırdık ama şimdide yaşayınca çok korktum ya😢😢😢

Senin içn hayırlısı bu canım emin ol hep dua ettik biliyorsun kısmet neyse o bize kalsa bu cinsiyet için dünya da düzen kalırmıydı Allah’ın yazdığı neyse o ötesi yok
Oyle tabiki kuzum Vardir Rabbimin bildigi 🙇‍♀️
Canım Allahın verdiğine bir hayr, vermediğinden bin hayr vardır. Bu hepimiz için geçerli. Rabbim hayırlı olanı gönlümüze razı etsin yoksa herkes olmayanı ister çok normal
Tabi canim hakkimda hayirli degilmis olmadi. Istedim evet dogal olarak ama zorlamayla olmuyormus. Kismet.

Ah cnm üç gündür çok garip birşey yaşıyorum az öncede oldu korkudan oturup ağladım, kesedir nubdur tiptir herşey erkek çıkıyordu kendimi kaptırdım ister istemez sonra kız diyince doktor bir burkulma yaşadım birkaç gün sonra bunu yaşadım diye kendime kızdım vs derken kalbimi bozdum diye üzülürken 3gündür karnımda değişik birşey oluyor çığlıkla sıçrıyorum az öncede oldu sıçradım bağırarak eşim sakinleştirdi biranda karnımda biri içerden etimi tutup sallıyor sanki ama çok değişik birşey nasıl anlatabilirim biranda karnımın içinde etim sarsılıyor ve ben refleksle ayağa sıçrıyorum napacağımı şaşırdım ayaktada olduğu oldu biranda karnımı tutuyorum ama sancı değil yada bebek hareketi değil bu resmen etimi tutup cimcirir gibi sarsıyor birşey içerden oturdum ağladım şimdi acaba kız denildi diye burkuldum diye bebeğimin Rabbimin bir uyarısımı ya da bebeğime birşey mi oluyor suyumu eksik birşey mi sıkıntılı aklım almıyor yaşayanınız var mı ilk çocuğumda yaşadığım birşey değil asla bebeğin hareketi filan değil bu çok sarsıcı 😢🥺🙏🏻
bende, bir oğlum var ve kız bebeklerine hep hasretle bakarım bekarlığımdan beri kızım olsun istedim ikinciye hamileyim ve doktor belli etmiyor ama tahmini erkek deyince üzüldüm aslında çok yanlış yapıyoruz çoooook

bende, bir oğlum var ve kız bebeklerine hep hasretle bakarım bekarlığımdan beri kızım olsun istedim ikinciye hamileyim ve doktor belli etmiyor ama tahmini erkek deyince üzüldüm aslında çok yanlış yapıyoruz çoooook
nub da erkek çıktı dediniz ultrason fotoğrafınıza bakabilir miyim ? belki doktor yanıldı

Evet tek ilişki oldu ama bize Beşgün önermişti eşim şehir dışında gidince tek ilişki ile kaldık bana arzu hanımın dediği zaten çatlasa bile erkek gününde çatlayacak merak etme demişti normalde çatlamada değil pik olduğunda ilişki oldu
Anladım canım çok sağ ol bende yazdım arzuma bakalım önümüzdeki ay belki takvim çıkartırım ona yapmasam o da içimde kalacak biliyorum 😏

Aynen bazı sayfalar yüzde yüz diyor ama bu kız olmayanlarıda paylaşıyor o sayfalar içinde en samimi dürüst o geldi bana be o kadar kişi yi paylaşıyor bir değil iki değil ben çok fazla bu testlere zaman ayırdım ama stresten galiba olacak olmayacak olmadı bu kızla görüştüm ilk denemede gebe kaldım her sorumu cevapladı abartmıyor neyse onu söylüyor takdir Allah’ın diyor pik yaptığında ilişki oldu normalde kız olma iktimali daha baskın ama onun verdiği tarihte oldu tabiki takdir Allah’ın arkadasım
Öyle kesinlikle rabbim size sağlıkl kucağınıza almayı nasip etsin öncelikle sonrada bizlere hayırlı sağlıklı erkek evlatlar nasip etsin inşaallah

Bende ona baktırdım zaten her ay deniyorduk olmuyordu bana Temmuz ağustos Eylül’e baktı hepsi yumurtlama günüm kıza geliyordu resmen yumurtlama geçip adete az kala ki günler erkek günleriydi bende kızımla arası çok açılmasın istedim e dedim erkek gününü beklersem 3ay ertelemeliyim ki Ekim Kasım belki Aralık’ta yumurtlama günlerim kıza gelecek e napcam onlarıda mı erteleyeceğim hadi erteledim dedim sonuçta yüzdeli ihtimal ya tutmazsa giden aylara acıyacağım bu sefer nitekim temmuzda denedim ben tuttu ama kız ayıydı kızım olacak mesela sana deseydiki kız ayı ve sonraki 3ay da kız zamanına denk gelsen beklermiydin erkek ayını ki erkek ayına geldiği oldu bir kere o ay tutmadı işte hepsi nasip düşün bana erkek günü dedi tam yumurtlamaya denk geldi denedim o ay gebelik olmadı sonraki 4ay kız gününe denk geliyordu yumurtlama hadi dedim beklesem e ondan sonraki ay garantimi yumurtlama erkeğe denk gelecek hadi geldi o ay gebelik oluşmayabiliyor yaşadım anlayacağımız yani arkadaşlar yine dönüp dolaşıp NASİP çıkıyor karşımıza😊 senin o ay gebelik oluşmasa sende kaçırırdın istersen beş gün dene ki düşün bir gün deneyebilmişsin olmayadabilirdi
Nasip her şekilde insanı buluyor dediğin çok doğru allah istemese istediğimiz kadar deneyelim erkek aylarında vermezse yine vermez oluyorsa eğer Allah istediği için oluyor. Bizde elimizdeki bütün sebepleri denemek istiyoruz keşke dememek için.🤷🏻‍♀️

Sağlıklı erkek çocuklarıda var ama emin olun engelli çocukları onlardan daha faydalı belki annem onlar sayesinde cennete gidecek olumlu düşünün lütfen annem hep Allah'ım hasta çocuğumu arkama bırakma diye dua eder hangi anne evladına o şekilde dua eder kii çevrenin dediklerini görmeyin duymayın ve Hayırlısını dileyin 😊😊
tesekkur ederim cvb iniz icin biraz daha iyi hissrttirdi. cok kafaya takiyorum.. bi arkadasin dedigi gibi iste hep bu bayanlar aaaa bu da mi kiz diyip gulenler... erkek dogurduk diye marifet satanlar

Nasip her şekilde insanı buluyor dediğin çok doğru allah istemese istediğimiz kadar deneyelim erkek aylarında vermezse yine vermez oluyorsa eğer Allah istediği için oluyor. Bizde elimizdeki bütün sebepleri denemek istiyoruz keşke dememek için.🤷🏻‍♀️
Aynen cnm öyle bak ben Ocak’tan beri deniyordum hepde 14.gün ve sonrası denedim olmadı bir türlü sonra bu bayanla planlama yaptım bende bi kaç ay erkek gününe denk geldi ama o aylarda tutmadı biri tuttu boş gebelik çıktı aldı doktorum sonraki aylar hep kız günleriydi ve erkek günü tutacak diye bir kesinlikte olmayınca akışa bıraktım bende yani olmayınca ya tutmuyor o ay gebelik ya da boş oluyor kimyasal oluyor vs nasipteki neyse seni buluyor

evet nub da erkek dediler yazmışsın o yüzden merak ettim ultrason fotoğrafını :)
Genelde nub bakanlar erkek dedi ama doktorum 16da yorum yaptı kız dedi kesin mi dedim evet kesin dedi yani sanmıyorum yanılma olsun son fotosu şu burda kız olduğu net yani sırt üstü olan 12hafta, Yüzüstü olan 16.hafta ve bacak arası açık iki çizgi belli😊

Eklentiler

• 5AC9E462-D4D4-4A4A-855D-608039497E18.png
    5AC9E462-D4D4-4A4A-855D-608039497E18.png
    201,2 KB · Görüntüleme: 67
  • D614DBA5-AC87-45BE-9EF1-140066A093EA.jpeg
    D614DBA5-AC87-45BE-9EF1-140066A093EA.jpeg
    25 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar bence o arzum sayfasına çok inanıp umut baglamayın.Çünkü ben doğmuş cocukalra baktırdım toplam 5 cocuga baktırdım.Benim 2 kızım var 2 erkek dedi.Ablama baktırdım sonra 2 oğlu var 2 Kiz dedi.Arkadasa baktırıdk bi oğlu vaR onada Kiz dedi.Sonra beni yalan söylemekle sucladı bende ispataldım kızlarımı attım diğerlerni attım.ama benim bu bilemediklerini sayfasında paylaşmadı haberiniz olsun.

Aynen cnm öyle bak ben Ocak’tan beri deniyordum hepde 14.gün ve sonrası denedim olmadı bir türlü sonra bu bayanla planlama yaptım bende bi kaç ay erkek gününe denk geldi ama o aylarda tutmadı biri tuttu boş gebelik çıktı aldı doktorum sonraki aylar hep kız günleriydi ve erkek günü tutacak diye bir kesinlikte olmayınca akışa bıraktım bende yani olmayınca ya tutmuyor o ay gebelik ya da boş oluyor kimyasal oluyor vs nasipteki neyse seni buluyor
Cnm seninle ayni olmussuz bende baska bir sayfada planlama yaptim temmuz ayina erkek dedi o ay 17.gunde tesaduffen ben yumurtlama gunu kacti demistim ne olsa olmaz demistim ogun tek iliski ile hamile kaldim ve bos gebelikti rabbim nasip etmeyince olmuyor
insallah rabbim hayirli bir erkek evladi bize nasip eder🤲

Cnm seninle ayni olmussuz bende baska bir sayfada planlama yaptim temmuz ayina erkek dedi o ay 17.gunde tesaduffen ben yumurtlama gunu kacti demistim ne olsa olmaz demistim ogun tek iliski ile hamile kaldim ve bos gebelikti rabbim nasip etmeyince olmuyor
insallah rabbim hayirli bir erkek evladi bize nasip eder🤲
Şu anda hamile misin canım

Kızlar ben de cinsiyet tahmini yapan sayfalardan arzu ve cinsiyet_tahmini_kesin arasında kalmıştım. Eşim henüz ikna olmadı ücretli sayfalara ama ben bir an önce netleşsin istiyorum. Doktora da gidemiyoruz virüs çok yoğunlaştı bulunduğum yerde. Napcam bilemedim

Kızlar daha önce demiştim bende hamileyim DİE 4haftalık sanırım bende makas bıçak testi yaptım makasa oturdum çok moralim bozuk kimseye de anlatamıyorum insanlar anlamıyor önlü ama yargılamaya gelince çok güzle yargılıyorlar 😔

X