Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bebeği kız olan arkadaşlar ovulasyon testini nsl yaptınız.t çizgisi çok açık olunca geç kalınıyor.bana mantıklı gelen.t çizgisi hafif açılmada yada C ile aynı koyulukta olması

Netten ay takviminin geçmiş yıllarına bakıp ordan bakıyorum, tutan da var tutmayan da tabi.
22 Haziran regl 2005 de 12 temmuz yumum çatlar hiç şaşmaz 5 Şubat regl 2008 16 yumum çatladı hatta o ay bebeğimiz olsun dedik bir daha regl olmadım korunmayi bıraktığım ay hamile kaldım merak ettim tutuyormu diye

Kızlar sersem gibiyim baş dönmesi ve aksamları inceden bir mide hasasiyeti ve dilde acı bir tat. Önceki gebeliklerimde çocuk canlandığı ana kadar hiç bir belirti olmazdı. hayat durur benim için doğana kadar bulantı kusma. Şimdi böyle belirtiler olunca troit hastasıyim ondan mı acaba. Biraz tedirgin oldum. Endokrinoloji randevularım pandemiden dolayı otomatik iptal edilmiş. Erkenden böyle durum yaşayanınız var mı

1 kızdan sonra 3 erkek çocuk doğuran hemşire bi arkadaşta önerilerde bulundu onada ebe arkadaşı söylemiş. Dediğine göre ovulasyon günü kadın yorgun olacak ve erkek baskın olacak
Benim öyle oldu, eşimin tatiliydi akşama kdr dinlendi uzandı bende evlenecek olan ablamın evini temizliğe yardıma gittim akşama kadar cam kapı temizlik yaptık bitiktim Eve geldim ovulasyon testimi yaptım baktım kop koyu pik yapmış o akşam denedik çok yorgun olmama rağmen dedim piki kaçırmayalım ama kızımız olacak bence hepsi fasa fiso herşey Rabbimin nasibi O böyle uygun görmüş gaybı O bilir demek ki hayırlı olan bizim için buymuş

Tabikide takdir allahtan .ama onda 3 çocukta tutunca hatta bende kadının daha baskın erkekten daha çok zevk alması gerektiğini duymuştum

Tabikide takdir allahtan .ama onda 3 çocukta tutunca hatta bende kadının daha baskın erkekten daha çok zevk alması gerektiğini duymuştum
Bende tüm hepsini duyup uyguladım zarar gelmez diye eşten önce orgazm vs hepsini yorgunluk yumurtlama pik günü ve sonrası vs vs ama hepsi nasibe göre değişiyor hatta tüm belirtilerim erkeği gösteriyor 13-14hareketleri dahi hissettim her gören usg erkek dedi ama kız nasipte ne varsa o okuyor cnm onun nasibi oymuş

Canım kasımda deneme yapicam Ovu testi ve diğer bilgileride uygulayacam insallalh hayırlısıyla tuttururuz oğluşuyazarım buraya

Bende senin gibi tedbir benden taktir allahtan diye denememi yapicam dediğin gibi nasipse olur zaten olmazsa da kızımı dünyaya değişmem 2.ciside aynı şekilde olur ama kızım sık ilişkiyle olmuştu ondan eminim

Son düzenleme:
Bebeği kız olan arkadaşlar ovulasyon testini nsl yaptınız.t çizgisi çok açık olunca geç kalınıyor.bana mantıklı gelen.t çizgisi hafif açılmada yada C ile aynı koyulukta olması
Ben tam dediğiniz gibi yaptım. Daha belli değil ama büyük ihtimalle kız. Tüm belirtilerim kız. Kendim de öyle hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…