Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Arkadaşlar, erkek bebek bekleyenlerin canı genelde et istiyormuş. Protein içeren gıdaları seviyorlarmış. Ben şu an etten tiksiniyorum resmen. Kebap kokusu midemi bulandırıyor.
Bence öğle düşünme komşum oğluna hamile iken hiç et ve tavuk balık yemedi 😁Bunlar hurafe Allah gönlüne göre versin 🙏

Eğer gerçekten kızsa pikken yaptığından kalan X spermleri döllemiştir.
Canim söyle diyeyim
Aksam 19.30 da iliski oldu 21.00 gibi yumurta catladi. Yani 2 saat once yapmis oldum y'ler halen yasiyorken yani, gercekten kiz yani. Daha degismez mumkun degil kac doktor kesin konustu

Öyle mi? Eltim oğlu olacağını canının et istemesinden tahmin ediyordu hep. Çevremde bir kaç kişi daha var böyle. Ne bileyim canım? O kadar çok söylence var ki
Ay valla benim canımda çok et yemek istiyordu ilk iki ay çok yedim kahvaltıda bile yedim ama kızım oluyor yeme içme vücuttaki doksinle alakalı yada ihtiyaçla bunlara takılma büyük kızımda kilo kilo limon yedim ikinci kızımda çok tatlı istiyordu canım bunda hiç eksi yemedim tatlıdan diksindim 🙈Sonuç hepsi kız

Canım, sen de duamdasın. Inşaallah haber değişir. Hakkına hayırlısı olsun inşaallah
Ah cnm sağol sizlerde dualarımdasınız Rabbim gönlümüze sindirsin🙏🏻 Valla herşeyim erkek gösteriyor doktor kız diyince dalga geçiyor gibi geliyor insana😁 herşey bir umut 20.hafta ayrıntılıda belki değişir umudu ama bende gördüğüm için kız olduğunu yinede Allah büyük😁

Ay valla benim canımda çok et yemek istiyordu ilk iki ay çok yedim kahvaltıda bile yedim ama kızım oluyor yeme içme vücuttaki doksinle alakalı yada ihtiyaçla bunlara takılma büyük kızımda kilo kilo limon yedim ikinci kızımda çok tatlı istiyordu canım bunda hiç eksi yemedim tatlıdan diksindim 🙈Sonuç hepsi kız
Aaaa bende ilk kızımda elma yer gibi limon yedim kabuğuyla bunda sırf tatlı ve et yedim herkes erkek dedi ama kız😁😬

22 Haziran regl 2005 de 12 temmuz yumum çatlar hiç şaşmaz 5 Şubat regl 2008 16 yumum çatladı hatta o ay bebeğimiz olsun dedik bir daha regl olmadım korunmayi bıraktığım ay hamile kaldım 🙈 merak ettim
2005-2008 ay takvimini netten bulamadım 15 sene öncesi olduğu için belki yoktur fakat 2012den sonrası var ama istersen ikizlere bakalım tam hamile kaldığın günü hatırlıyor musun canım?

Canim söyle diyeyim
Aksam 19.30 da iliski oldu 21.00 gibi yumurta catladi. Yani 2 saat once yapmis oldum y'ler halen yasiyorken yani, gercekten kiz yani. Daha degismez mumkun degil kac doktor kesin konustu
Zamanlama mükemmel canım. Ne diyeyim! Hakkına hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden. Mükemmel bir evlat olsun inşaallah

Kendim için ne istiyorsam sizin için de öyle dua ediyorum. Çocuklarınla musmutlu hayatınız olsun inşaallah

Zamanlama mükemmel canım. Ne diyeyim! Hakkına hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden. Mükemmel bir evlat olsun inşaallah
Amin canim insallah
Nasipten ote yol yok malesef, Allah hayirli evlat etsin insallah hepimizinkini

Ah cnm sağol sizlerde dualarımdasınız Rabbim gönlümüze sindirsin🙏🏻 Valla herşeyim erkek gösteriyor doktor kız diyince dalga geçiyor gibi geliyor insana😁 herşey bir umut 20.hafta ayrıntılıda belki değişir umudu ama bende gördüğüm için kız olduğunu yinede Allah büyük😁
Allah büyük gerçekten arkadaşım
. Bizim göremediğimiz bir hikmet vardır diye düşünmek istiyorum. Allah öyle evlatlar versin ki size iyi ki de doğurmuşum dersiniz.

Kızlar selam aleyküm
Şimdi bunca okuduğumuz şeylerden sonra ben teredütte kaldım .Yarın büyük olasılıkla yumurtlama günüm, ben hangi aşamada değerlendireyim. Yardım lütfen

X