Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
D dilek062 canım Nisan annelerinde yasmnondr var belki biliyorsundur özelde ona 2 kere devlette 1 kere kız demiş ve bugün net belli olmuş erkekmis pipisini göstermiş doktor
Aaa gerçekten mi aynıydı onunla haftamız hatta yaşadığı şehrin en iyi doktorlarından birisine gidiyorum diyordu inşallah canım ya bizim de öyledir senin henüz 2.bbebişin benim son şansım sen daha çok gençsin canım 2de olmasa da 3te olur.çok ümit verdin bana Rabbim hepimizin gönlünden geçeni versin

Aynn canım bnm için sorun değil kız erkek sağlıklı olsun Rabb'im isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah

Bu haftalarda bebeği hisseden var mı? Gaz değil bu hissettiğim. Pıt pıt atıyor
Evet cnm ben 5-6 haftadan beri hissediyorum onu.gazdan farklı,ilk çocugumda olmadığı için ayırt edebiliyorum.erkek bebekte öyle olur derler (benimki erkekmiş) tabi doğruluğunu bilemem bende tesadüfende tutmuş olabilir ama kardeşimdede aynısı oldu ve onunda erkek.hayırlısı ne ise o olsun sağlıkla gelsin

Valla üzülüyorum böyle okudukça tabi nasıp kısmet orası ayrı konu ama ne bileyim ya yaptıklarına üzülüyor insan
İlk olarak sizin için hayırlısı neyse o olsun hakkınızda ,sağlıkla gelsin bebeğiniz.
Bebeğin cinsiyetini sizden çok eşiniz belirliyor.
Daha doğrusu eşiniz belirliyor ,siz sadece kız yada erkek spermi çekme hızına katlıda bulunabiliyorsunuz.yani siz bişeyi yanlış yapmadınız.eşinizinde yapması gerekenler vardı , mesela enaz 3-4gün boşalma olmayacak , erkek spermler birikecek.ilişkiden yarım saat önce sert bir kahve , sperm hızını arttıracak,aynı şekilde ilişki esnasında testisler soğuk olacak( sıcak testiste erkek spermi hemen ölür)
Yani aslında erkeğin yapması gerekenler daha çok cinsiyete etkili.birde yabancı bir makalede şunu okumuştum , sonuçta herşeye pskoloji ile yaklaşıyoruz ya , eğer kadın bu konuyu kafaya takıp takıntı haline getirmiş ve stres yaşıyorsa , stresli bir beyin ve vucut daha çok dişi spermi çekiyormuş.yani rahat olan kadınların genelde oğlu olmasını bu şekilde açıklayabiliriz bence( rahat derken yanlış anlaşılmasın, özgüvenli genelde kimsenin dediğini umursamayan anlamında...)
Ya da , erkeklerin daha sperm halinde bile stresten gerginlikten kaçtığını burdan anlamamız mümkün gibi :)

bir kızı ve bir oğlu olacak biri olarak , inanın extra bir mutluluk hissi olmuyor.kızımda neyse şimdide aynı hislerim ,tek dua m sağlıkla gelmesi.

Sağlıcakla gelsin kuzucuk .. sert kahveyi içirdim , soğuk su da tamam .. ilişki sonrası da sağa yattım .. bakalım mevlam neylerse güzel eyler ..

Cevap için teşekkür ederim. Allah razı olsun. Hayırlısıyla kavuşun oğlunuza inşaallah.

Yazdiklarinin hepsini esime de yaptim canim ayri olarak aylarca takviye kullandirdim
Yani nasip kismet oldugu icin beni sadece o kabullendiriyor. Yoksa yaptigim yada yazilan herseyin bos oldugu inancindayim ben. Sende saglikla al kucagina insallah, senin icin ekstra bi mutluluk olmayabilir evet tabiki ama 3.kiz yada 4.kiz haberini duysaydin seninde icinde bi yerde bi hüzün olurdu emin ol

Canım onu ben de hissediyorum ilk haftalardan beri gazdan falan değişik günde birkaç kere pıt pıt diye atıyordu bakalım en son kız dedi ama hayırlısı olsun canım hala net değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…