Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Merhaba herkese. Ben şimdi testle takip yapıyorum daha doktora gitmedim ama telefonumda adet takibi yaptığım program var. O takvime göre adetimin 17. Günü ovulasyon günüm. Ben adetimin 6. gününden beri test yapıyorum hep T çizgisi çok silik ti. Bugün adetimin 13.günü ve bugünkü test ise şöyle. Kasık ağrım var. Biraz da bel ağrısı. Durumum nedir şimdi sizce yorumlar mısınız?
Devam et koyulaşmaya başlamış

Canim ben oyle diyet velan yapmadim benim yaptim tek sey oda yum catladi gun ilisiki baska Bise yapmadim dua ettim besmeleyle basladim niyetimi kalbimizden geceni diledik oyle yani baska diyet velan yapmadim sadece yum catladindan eminim cunki agrim oldu sonra siddetli bi agri girdi bianda kesildi agri bide ovulasyon testi iste baskada yapmadim bise

Merhaba arkadaşlar çatlama iğnesi olduktan kaç saat sonra ilişkiye girilmeli bilginiz var mı erkek bebek olasılığını arttırmak için

D dilek062 canım Nisan annelerinde yasmnondr var belki biliyorsundur özelde ona 2 kere devlette 1 kere kız demiş ve bugün net belli olmuş erkekmis pipisini göstermiş doktor 😂😂😂

X