Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşaallah

Valla bende boyle test falan bilmeyip sirf hamile kalabilmek icin benim 2 kizmda yaptığımin aynısını yapıp oglu olanlari gördükçe boyle icimde bisey oluyo bugün o arkadasimin dr. Kesin bi şekilde erkek dedi test yaptı adet bitiminden itibaren 2 günde 1 ilişki oldu tam testi koyulasmaya başladığı gece son ilişkisi oldu ve tartıştıklari icin pik ve sonrasında ilişki olmadi.bugün kesin erkek diyince gerçekten o kadar icim buruldu ki onun adına sevindim ama boyle icimden biseyler koptu sanki her halimize cok şükür sağlıkla kucağımıza alalim inşallah

Hayirlisi artik canim ya valla hic bisey yapmasam bu kadar uzulmezdim heralde

Insallah canim evet aynen insan en cok yaptijlarina uzuluyor zaten. Iki arkadasim hamilr ikiside erkek bekliyor kiz olmadi diye uzuluyorlar. Sorsan ne zaman oldugundan haberleri bile yok
Nasibimizdr yokmus valla, hem fiziksel hem manevi anlamda cok yiprandim

Aynen bu arkadasim ve esi de ilk bebeklerinin kiz olmasini istiyolardi demek ki insan neyi istiyorsa o olmuyo

Ben de oğlu olan yakınlarıma sorduğumda, rastgele olduğunu söylüyorlar. Böyle şeylerden haberleri yok. Ama biz de yöntem denemeden kazayla hamile kalsak, yapamadıklarımız için çok üzülürdük, o da kötü.

Evet her iki turlu de uzuluyoruz malesef

Slm kızlar,dun dayanamayip erken gebelik testi yaptım ve sonuç negatif şok oldum resmen.bundan önceki gebeliklerde her defasinda tek seferde hamile kalmıştım bu ddfa olmadı
Yaş aldıkça normal bir durum bu. Bende kızımda adetimin bittiği gün tek korunmasız ilişkiyle hamile kalmıştım. İkinci de tek denemede olmayabilir diye kendimi hazırladım şimdiden.

İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün benim de canımı sıkan bir şey oldu. Görev yaptığım yerde hamile bir arkadaşımız var 2. oğluna hamile. Ben bir tüyo alırım diye nasıl oldu takip yaptın mı vs. gibisinden muhabbet açtım, yok hiç bir şey yapmadım dedi bende hayırlısı işte bende ikinciyi düşünüyorum inşallah bir kızım var bir de erkek evlat istiyorum dedim, pat diye senin yine kızın olacak sen erkek annesi gibi durmuyorsun dedi kalakaldım. Sonra bozulduğumu görünce gelip özür diledi ama çok kötü oldum.

Dengesizlik yapmis.. nasil oluyomus ki erkek-kiz annesi olmak, etkilemek istemem. Boyleleri ile sadece merhaba merhaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…