Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bişey daha takıldi aklıma.ben 10 ay önce doğum yaptım ve bebeğim makat geliş normal doğum ile doğurdum ama sonrasında plasenta çıkmadı ve ameliyathaneye alıp total anestezi altında yaklaşık 1 buçuk saatlik bir ameliyatla aldılar plasentayı.acaba böyle bir durum yaşayan var mıdır?sonrasında gebelik dahamı zor olur ki?

İlkinde başka doktor erkek gibi dedi geçen gidişimde kendi gittiğim doktor kız sanki ama net ve kesin değil dedi. Bilmiyorum ama doktor yanılmaz sanırım o haftalarda

İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün benim de canımı sıkan bir şey oldu. Görev yaptığım yerde hamile bir arkadaşımız var 2. oğluna hamile. Ben bir tüyo alırım diye nasıl oldu takip yaptın mı vs. gibisinden muhabbet açtım, yok hiç bir şey yapmadım dedi bende hayırlısı işte bende ikinciyi düşünüyorum inşallah bir kızım var bir de erkek evlat istiyorum dedim, pat diye senin yine kızın olacak sen erkek annesi gibi durmuyorsun dedi😒 kalakaldım. Sonra bozulduğumu görünce gelip özür diledi ama çok kötü oldum.
Kendi ne biliyormus alninda mi yaziyormus..hem kizi hem oglu olanlar nasil gozukuyormus acaba☺ ayyy millet kafayi yemis oglu olan konusur olmus tepeden tepeden..bosverin takmayin boyle gevezeleri..oğlusum olsun diye bu kadar ugrasmasaydim ben hic üzulmezdim aslinda yine üzulmedim sadece şaskinlik gecirdim cunku oğlus olacagiba cok inanmistim..ama vardir her seyde bir hayir ben buna cani gönulden inaniyorum..patavatsizlari da bisverin saka yollu da olsa laf vurup gecin

Kizlar herkese bi umit olsun diye gonderiyorum ve elimden geldigince okuyorum dua. Benim de 4. Kizim geliyor ama Allah'tan umit kesilmez... herkesin golunce olsun inshallah. Benim icin de dua etin lutfen..

Eklentiler

• 6EA9FF14-BD27-4650-8D99-D24C3C4BAB0C.png
    6EA9FF14-BD27-4650-8D99-D24C3C4BAB0C.png
    483,2 KB · Görüntüleme: 87
Kizlar herkese bi umit olsun diye gonderiyorum ve elimden geldigince okuyorum dua. Benim de 4. Kizim geliyor ama Allah'tan umit kesilmez... herkesin golunce olsun inshallah. Benim icin de dua etin lutfen..
Annemin de benimle beraber 6 kızı var. Sonrasında 1 erkek kardeşim olmuş. Her şeyi denedim ama duayla oldu sonunda diyor annem. Çok dua etmiş adalar adamış zamanında. Ben eskiden annemi anlamazdım, yadırgadım, kız erkek ne fark eder eski zaman işte derdim ama şimdi o kadar anlıyorum ki. Yaşadıklarını, üzerindeki baskıyı düşündükçe ellerine sarılıp öpesim geliyor. Allah size de sağlıklı Salih bir evlat versin. Ve burada erkek yada kız çocuk isteyen herkesin gönlüne göre versin.

Toplu cevap olsun 🤲
Önce Allah rızası için 2 rekat namaz kıldım (ilişki öncesi)
Sonra namaz bitince ayetelkrs okudum 10 tane.
Arkasından Allahım şükürler olsun bir kız evlat nasip ettin , hayırlısıyla kızıma bir erkek kardeş nasip et diye dua ettim.
Arkasından ekteki duayı da okudum.

bunlardan önce önceki mesajlarımda yazdığım bikaç yöntemi kendimce uyguladım.

Benim şahsi düşüncem ; mesela benim tek tüpüm var , 2.çocugum kızda olsa erkekte olsa kalan tüpümü aldıracaktım yani yine kız olsa denemeye devam etmeyecektim , kısaca erkeği asla bir hırs uğruna istemedim etrafımda baskıda yoktu ne eşimde ne eşimin ailesi tarafından.zaten doktor erkek diyene kadar kız hissettim hiçte üzülmedim.benim yaptıklarımı birebir yapanın yine kızıda olabilir.bazen nasip deyip orda durmak gerekir fikrimce.söylemesi kolay diyenler olabilir , sadece yapabileceğinizi yapın ve gerisini Allaha bırakın ve ondan gelen herşeye razı olacağınızı içinizde hissedin.

Rabbim önce sağlıklı sonra kız dileyene kız erkek dileyene erkek nasip etsin inşAllah.

Insallah canim evet aynen insan en cok yaptijlarina uzuluyor zaten. Iki arkadasim hamilr ikiside erkek bekliyor kiz olmadi diye uzuluyorlar. Sorsan ne zaman oldugundan haberleri bile yok
Nasibimizdr yokmus valla, hem fiziksel hem manevi anlamda cok yiprandim
anladım canım çok sağ ol bende uzun süre tatlı yemiyordum ama son zamanlarda dayanamadım artık son bir ay kala keseyim yeterli olur inşaallah
Valla ben 1 hafta alkali beslendim.

Toplu cevap olsun 🤲
Arkasından Allahım şükürler olsun bir kız evlat nasip ettin , hayırlısıyla kızıma bir erkek kardeş nasip et diye dua ettim.

Benim şahsi düşüncem ; mesela benim tek tüpüm var , 2.çocugum kızda olsa erkekte olsa kalan tüpümü aldıracaktım yani yine kız olsa denemeye devam etmeyecektim , kısaca erkeği asla bir hırs uğruna istemedim etrafımda baskıda yoktu ne eşimde ne eşimin ailesi tarafından.zaten doktor erkek diyene kadar kız hissettim hiçte üzülmedim.benim yaptıklarımı birebir yapanın yine kızıda olabilir.bazen nasip deyip orda durmak gerekir fikrimce.söylemesi kolay diyenler olabilir , sadece yapabileceğinizi yapın ve gerisini Allaha bırakın ve ondan gelen herşeye razı olacağınızı içinizde hissedin.

Rabbim önce sağlıklı sonra kız dileyene kız erkek dileyene erkek nasip etsin inşAllah.
dua yaxmıyor canım ektekı duayı okudum demıssın ama dua yok

Toplu cevap olsun 🤲

Eklentiler

• F3F9AC24-7254-496C-B586-5EDA5C15A43D.jpeg
    F3F9AC24-7254-496C-B586-5EDA5C15A43D.jpeg
    92,6 KB · Görüntüleme: 96
Ne zaman deneme yapmıştınız silinince mi pikken mi başka seyler denediniz mi
Cok ya hazirlik yapmadim denemeden bir hafta diyet Ben yumurtalama ya denk getirmek onemli oldugunu dusunuyorum ve ultrasonla ve testle takip ettim. Pikken ve I'll silinmede 2 iliski oldu. Artik hayirlisi sag salim gelsin bebishim... 🥰🥰

Kızlar net çıktı gebelik testi. Bu gün adet günümdü😔🤲 Allah yardımcım olsun. Bu kadar kız haberi üzerine bide takibimide becerip zamanlamayı yanlış yapınca ne yalan söyliyeyim inşallah tutmasın bu ay diye dua ettim. Nasip artık
Canım gözünüz aydın sağlıkla gelsin inşallah yuvanıza bebeğiniz 🤲🏻💙 bu ay umudum vardı senden Rabbim gönül muradınla müjdelenmeni nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💙💙💙😘🤗

X