Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar net çıktı gebelik testi. Bu gün adet günümdü Allah yardımcım olsun. Bu kadar kız haberi üzerine bide takibimide becerip zamanlamayı yanlış yapınca ne yalan söyliyeyim inşallah tutmasın bu ay diye dua ettim. Nasip artık

Eklentiler

• 20201023_131436.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 55
Valla üzülüyorum böyle okudukça tabi nasıp kısmet orası ayrı konu ama ne bileyim ya yaptıklarına üzülüyor insan
Canım birşeyi atlıyorsunuz. Hepsini tam yapsak da ihtimali biraz arttırıyoruz. Yani kız ihtimali hep devam ediyor. Onu göze almak lazım. Ama sizi çok iyi anlıyorum. Ben hatta 2. Kızımda, gruba girmek istememiştim bidaha. Sizi üzüyorsak kusura bakmayın.

Öyle düşünme, hayırlı olsun, sağlıkla gelsin. Hamileliğin tadını çıkar.senin denemen nasıldı?

Ya kızlar, özellikle hamile arkadaşlar. Bişey sormak istiyorum. Vaka sayılarının artması hamilelik açısından beni korkutuyor. Siz normalden fazla mı dikkat ediyorsunuz? Ya da dr extra riskten filan bahsetti mi? Bu hastalık beni korkutuyor

Yok kuzu benim için sorun yok nasiptekini yaşıyoruz napalim

Canım sağlıkla gelsin inşallah gönlündeki olsun

Ben evden çıkmıyorum çok fazla ama kızım 1.sınıfa başladı eşim çalışıyor, dikkat etmeye çalışıyoruz ama bizim apartman dahil çevre çok fazla vaka var sonumuz hayrolsun

Gözün aydın canim
InsAllah bi paşa yola cikmistir hayirlisiyla

Yaaaaa öyle demeyin hayırlı olsuuunnnn tebrikler , sağlıcakla gelsiiinnn minik kuş

Kızlar test bozuk mu anlamdm C çizgisi bile açık renkte

Eklentiler

• 20201023_155406.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 50
1 hafta önceden

anladım canım çok sağ ol bende uzun süre tatlı yemiyordum ama son zamanlarda dayanamadım artık son bir ay kala keseyim yeterli olur inşaallah

Canım deme öyle vardır vakti zamanı rabbim hiç beklemediğin anda sana gönderecektir belki oğlunu bunu bilemeyiz. Kul dua ettim kabul edilmedi deyip acele etmedikçe inşaallah duası kabul olurmuş öyle düşünme hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…