Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
hayırlısı olsun inşaallah sen test hangi aşamadayken düşünüyorsun denemeyi? Doktor ne diyor çatlamasını mı bekleyeceksiniz

Doktor sadece çatlama zamanını söylerim diyor hangi aşamada ilişki yapacapıma pek karışmıyor, o konuda burdaki ablalarımın bilgilerine güveniyorum ne zaman derlerse o zaman yapıcam nasipse bakalım son 25 gün filan

Hayırlısıyla, sağlıkla nasip olsun inşaallah erkek bebiş sana ve bizlere

Off o zamanda sıkıntı işte ya tam net söylemesini isterdim ben ee sende çok sey istiyorsun deseniz haklısınız

Sol kasığımda kelebek uçuşması gibi bir his var. Daha erken değil mi bebeği hissrmet için. Sizde de oluyor mu?

Dikkat ettimde farklı topiklerde ve uygulamalarda çok kişinin oğulları oluyor
Bizim topik yöntem uyguladığı halde genelde kız sonuçlar alınıyor. Sanırım insan neyi çok istiyorda onunla imtihan oluyor.
Onlar bizden başka neler yapıyor acaaba? O topikleri bulamadım ben en aktif şuan bizimki galiba kullanmayı fazla bilmiyorum

Onlar bizden başka neler yapıyor acaaba? O topikleri bulamadım ben en aktif şuan bizimki galiba kullanmayı fazla bilmiyorum
Ben gebelik takip uygulamalarından bir iki tane indirdim onlardan biraz takip ettim onlar genelde çift çizgiyi gördüler mi deniyorlarmış ama erkek bebek için değil tabi hamile kalmak için ama genelde de hep erkek bebeğe hamileler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…