Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ya keşke bilebilsek çift çizgiyi görenlerin mi yoksa çift çizgiden sonra ilk silinmeyi görenlerin mi daha çoğunlukta bu forumda erkek bebişlleri?

Şimdi aile dostumuzun erkek oğlu var ona sordum naptın abla ovulasyon testi kullandın mı diye yoo bilmiyorum bile o ne kız dedi 😱🤷‍♀️ Bir bilse bizim neler yaptığımzıı her neyse sadec adetten 10-14 günleri saydım ilişkiye girdim oldu dedi bencede fazla zorlamaya gerek yok
Şimdi düşündüm de benimde adetten sonra kalmış olmam muhtemel 6 gün sürüyor, çünkü doktora gittiğimde kese oluşmuştu kızlarım da öyle değildi ikisi de geç döllenmeydi ama adet 1 gün gecince öğrenmiştim.

Bunda adete 3 gün kala adet oldum sandım 3 gün süren lekelenme olmuştu. Üstüne görme dedikleri olsa mümkün değil önceki ay ay tam gününde adet olmuştum ve yoğunluğu normal adet gibiydi ve hiç gün şaşmaz benim.

Sağ kasıkta agrı ve batma hissedince test yaptım öyle öğrendim.

Zamanlamaya takılıyoruz ama 3 gün olmuş.
A92FD935-A851-4042-A9E0-ABD93D37E731.jpeg

yumurtlama günü bencede🤷‍♀️ Ama pikten sonra ilk hafif açılmayı kim dedi yani bunu kimler denedi ve tuttu bizde ilk hafif açılmaya taktık 🙈🤷‍♀️🤷‍♀️😆😊 dr gökçen var jinekolog oda böhle bir yazı paylaşmış instada

Dikkat ettimde farklı topiklerde ve uygulamalarda çok kişinin oğulları oluyor
Bizim topik yöntem uyguladığı halde genelde kız sonuçlar alınıyor. Sanırım insan neyi çok istiyorda onunla imtihan oluyor.

hangi topik mesela orayı takip edelim ne yapıyorlar

X