Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sizmiydiniz bu çakşır otu ekstresi kullandığınız doktorun verdiği? Bazen karıştırıyorum kusura bakmayın.. siz ne zaman gitceksiniz acaba ? Evet kızları olanda var çok ama
Yok değil, farklı bir vitamin ama isim yazmak yasak sanırım. Faydası varmı onu da bilmiyorum. Ben kasımda deneme yapacam.İğne olacağı için testle takipte yapamam, önce Allah’a sonra dr a emanet...

Yok değil, farklı bir vitamin ama isim yazmak yasak sanırım. Faydası varmı onu da bilmiyorum. Ben kasımda deneme yapacam.İğne olacağı için testle takipte yapamam, önce Allah’a sonra dr a emanet...
İğneden kaç saat sonra anlayacaksın peki yum. Çatladığını bence bana göre sen gene test yap iğneden sonra dicemde sana saat falan vercek demi ? Ona göre yapcak bakalım inşAllah herşey çok güzel olsun

Saat verecek. İğne vurulunca test doğru sonuç vermiyormuş. Kendimi takip edecem. Mesela Bugün yum günüm. Öğlen pik yaptı. Testim bitmişti. Şimdi aldım yaptım, silinme başlamış.sancım da var. Pik kısa sürüyor bende. Döngümde kısa zaten. Umarım doğru zamanlama olur

Bu arada ben Geçen ay doktora yum günü gittim. Çatlamış, rahim duvarı kalınlaşmış, tam hazır şu an. Bugün yarın deneyin, sonrasında korunmasanızda olur dedi. Yani benim dr çattan sonra kız olayına inanmıyor sanırım.

Evet öyleymiş. Bu ay test yaptım kendimi görmek için.içimden bir ses senin erkek olduğunu söylüyor hala. Sen de mi başka dr a gitsen
Kuzu ben 3 4 farkli doktora gittim, ozelde 2 tane. Devlette 1 tane. Bi de üniversite de bi doktora gittim. Hepsi kiz dedi 16.hafta da, 19-20.haftada yine ozelde ki doktora gittim bacaklarini actiramadik 1 hafta sonra yinr gittim kiz bebek dedi, Carsamba detayliya gittim yine bacaklarini acmadi oda kiz diyebilirz dedi. Yani bana hep kiz dediler. Keske erkek olsa ama yok yani olmadi keske icinde ki ses dogru olsa. Her anlamda farkli bi hamilelik yasiyorum ama belirtilerle de alakasi yokmus demekki

Bişey söylicem bu ünlülerin 2şer 3 er oğlu oluyor bunlar türkiyede yasak masak dinlemeden ünlü jinekologlar tarafımdan cinsiyet tayini yapıyolar herhalde ya

Keşke ah keşkee ..

önceki sayfalarda doktor eşliğiyle deneme yapan oldu canım Zeyno mesela aylarca doktor kontrolünde yumurtasını takip etmiş. Hem deneme ayı hemde kendini tanıma sürecindede gitmiş doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…