Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hayırlısı ... Rabbim içimizi biliyor 🤲🏻❤ Açılan ellerimizi geri çevirmesin 🤲🏻❤ Bu arada bu sayfayı açan zeyno isimli yöneticiye mesaj attım dönmedi okuduğum kadarıyla onunda bir erkek evladı olmuş yumurtalama günü mü yoksa bizler gibi pikten sonraki ilk hafif silinmedemi tam anlayamadım🤷‍♀️
Ben catlamadan 3,4 saat önce ve catladıktan 3,4 saat sonra denedim canım doktor kontrolu ve test takibi ile
Zeyno nun deneme zamani bu sekilde canim

Ya evet, benim inancım kalmadı zaten. Ama son dönemde hepsinin kız olması, hiç erkek olmaması size de tuhaf gelmiyor mu? Tamamen mi ters yapıyoruz acaba herşeyi?Yoksa yöntemsiz bile olsa arada erkek de çıkmaz mıydı🤷‍♀️.

nasip öncelikle herşey ama bende öyle düşündüm ilk silinme olayı geç kalınıyor sanırım

Yani şöyle 🙈 ikinci kızınızda pikken üçüncü kızınızda pikten sonraki ilk haff açılmada denedinz demi? Ama hepsinde tek ilişki? ❤
Yok hayır ikinci kizim pikten cok once. Onu erkek olsun diye yapmadim. Baska sebepler vardi. Sadece hamile kalmak icin ovulasyon test kullandim

Sadece suan ki hamileligimde erkek icin denedim herseyi. Iki iliski oldu hem pikken. Hem silinince. Cunku benim catlama 3 4 saat sürüyor. O yuzden pikken denedim

Hayırlısı ... Rabbim içimizi biliyor 🤲🏻❤ Açılan ellerimizi geri çevirmesin 🤲🏻❤ Bu arada bu sayfayı açan zeyno isimli yöneticiye mesaj attım dönmedi okuduğum kadarıyla onunda bir erkek evladı olmuş yumurtalama günü mü yoksa bizler gibi pikten sonraki ilk hafif silinmedemi tam anlayamadım🤷‍♀️

o hem pikken hemde silinmede denedim demişti hatta büyük ihtimalle pikken tutmuştur yazmıştı bir kere

şubatta nasipse deneme düşünüyorum canım ama genel kontrol kan tahlili vs için bir ay sonra gideceğim inşaallah o zaman daha detaylı konuşcam doktorla
Haydi inşAllah sayfalardan okuduğum kadarıyla doktorla iş birliği yapan bir sen olcaksın bazı kişiler ulaşmaya calısmıs cinsiyet planlaması yapanlara ama eskiden yapıyoruz cevabı almışlar geçen sayfalarda öyle okumuştum .. Bakalım nasip kısmet doktorunuzla bunu konuşmuş olmanız bile bir şans🧿🧿🧿🧿🙏🏻🙏🏻🧿🤲🏻 İnşAllah tutar ve bizede yol olursun❤️❤️❤️

Tazeanneeee Tazeanneeee doktorunuzla açıkca konustuysanız ne kadar güzel ben gitmeye cesaret edemedim malum kız isteyenlere minnoş anne erkek isteyenlere cahiliye devri kafası olarak bakıldığından 🤦‍♀️ İnşAllah doktor yardımcı olur size bize dolasıyla hepimize ❤🤲🏻🙏🏻

erkek doktor seç canım kadınlar dediğin gibi yadırgarlar ama erkekler daha bir anlayışlı. Benim doktorumda erkek zaten ilk hamileliğimdede ona gittim doğuma falan az çok tanıyınca hiç çekinmedim

Evet biliyor. O önerdi iğneyi, eşime vitamin de vermişti. Ama ben iğneyle kızı olanı da çok okudum.
Sizmiydiniz bu çakşır otu ekstresi kullandığınız doktorun verdiği? Bazen karıştırıyorum kusura bakmayın.. siz ne zaman gitceksiniz acaba ? Evet kızları olanda var çok ama 🤷‍♀️

X