Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Herşey nasip o zaman sana bi erkek bebis hic ummadigin anda gelsin 😌🤲 kaza ile kalınan bebeklerin cogu erkek oluyomus
Benim iki kızımda kaza ile oldu.. hatta dikkat ederek oldu resmen kaçak giriş yapmış hele ikincisi.. oyuzden ben kazaların genellikle erkek bebeğe neden olduğunu düşünmüyorum.. erkek icin derin iliski gerek diye biliyorum tabi her tezi çürüten Birseyler duyduğumuz icin 😀

Bende cumartesi gidecegim ayrintili usg ye %100 kizdan sonra %1000 kiz duyarim erkek umut etmiyorum.bebisime her seyini de aliyorum pembelerle doldu evimiz.
Sağlıkla gelsin ilk kızıma herseyi Yesil almıştım ikincisinde pembeye donattım bende mis.. maviyi de görse su yürek 🙈

64476B1B-3E73-46BB-9C75-9168C13F777B.jpeg
Eski mesajlarıma baktım. 2. Kızımda böyle yapmışım. 19u akşamı deneme olmuştu. Ateş bile ölçüyordum o zamanlar. Sanırım çatlamadan sonra olmuş benimki.

öncelikle merhabalar herkese bu yönteme göre eğer hamile kalırsam erkek bebeğe kalma ihtimalim yüksek eşimle çok sık ilişki yaşayamıyoruz onun yoğun iş yaşamıdan dolayı eve yorgun gelıyor. 12 ve 14ünde ilişki yaşadık 13ünde şeffaf akıntı geldi. tahminim dün yumurtlamam oldu geçen ay çünkü ovi testinde akıntı geldi ertesi gün pik gördüm. merak ettiğim akıntılarını takip eden arkadaşlarım var mı ? ayrıca hala ilişkilere devam etmelimiyim gün aşırı?? çok cahilim bu konularda okuya okuya formu gözlerim bozuldu artık hala aydınlanamadım çoğu konuda çünkü herkesin deneyimi başka.
Canım herşey takdiri ilahi hakkinda hayırlısı neyse o olsun inşallâh

Bencede çatlamadan sonra olmuş keşke doktordan geldiğinizde takip etseydin nasip kısmet tabikide aa dediğiniz doğru olabilir 🎈
Kısmet herşey. Etrafımda takvimden yumurtlama gününe bakıp oğlu olan çok var. Bi de o dönem gruptakiler biokadin fitil öneriyordu ph için. Onu kullanmıştım. Bu grupta eski yazılanları okuyordum dün, biokadin florayı bozup asidik yapmış bir kadında. Belki de o dönem bende de öyle oldu. Yani aslında bu yazılanlar, okuduklarımız, kaderimize giden yol.

öncelikle merhabalar herkese bu yönteme göre eğer hamile kalırsam erkek bebeğe kalma ihtimalim yüksek eşimle çok sık ilişki yaşayamıyoruz onun yoğun iş yaşamıdan dolayı eve yorgun gelıyor. 12 ve 14ünde ilişki yaşadık 13ünde şeffaf akıntı geldi. tahminim dün yumurtlamam oldu geçen ay çünkü ovi testinde akıntı geldi ertesi gün pik gördüm. merak ettiğim akıntılarını takip eden arkadaşlarım var mı ? ayrıca hala ilişkilere devam etmelimiyim gün aşırı?? çok cahilim bu konularda okuya okuya formu gözlerim bozuldu artık hala aydınlanamadım çoğu konuda çünkü herkesin deneyimi başka.
Valla ben bilmiyorum ama benim bildiğim ovulasyonda piki gördükten sonra ilk hafif açılmada denemek 🙈

Kızlar, ben t hafif açılmıştı ki değerlendirdim. Ama kız hissediyorum. Tutmadı bende. Tam 2,5 gün pik oldu. Açılmayla denedim. Tam silikleşmesi lazımdı. Sınuçta yumurta bir gün yaşıyor. Bu mesajları yazıyorum ki okuyanlar hata yapmasın benim gibi. Dikkatli olsunlar

Kızlar, ben t hafif açılmıştı ki değerlendirdim. Ama kız hissediyorum. Tutmadı bende. Tam 2,5 gün pik oldu. Açılmayla denedim. Tam silikleşmesi lazımdı. Sınuçta yumurta bir gün yaşıyor. Bu mesajları yazıyorum ki okuyanlar hata yapmasın benim gibi. Dikkatli olsunlar
Bana kızmayın bu kadar takıyorum diye. Elimde değil çok üzülüyorum. Düşünmek istemiyorum ama sürekli aklıma geliyor. Cinsiyet öğrenmeme daha 1,5 ay vardır. Gerçi ben eminim ki kız. Bana dua edin

X