Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Oluyor oyle malesef canim denk geliyor, bugun bende cok rastladim hastaneye gitmeden once. Hatta Allahim bu bi mesaj mi diye dusundum 🙈 yokk malesef, yine bildigimiz sonuc👭 Daha umutlanmayalim bence 🤷‍♀️ sende bende 3 kiz annesi olcaz 💐
Belki bi kaç yil sonra yine ayni zamanda hamile kaliriz 3 cicek annesinin gibi 3 çiçekten sonra 1 böcek olur 🤲 hayirlisiyla bakalim nasip😊

Belki bi kaç yil sonra yine ayni zamanda hamile kaliriz 3 cicek annesinin gibi 3 çiçekten sonra 1 böcek olur 🤲 hayirlisiyla bakalim nasip😊
Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin kuzum insallah, benim icin yeterli sayiya ulastik🙈 fazlasini fiziksel ve ruhsal olarak kaldiramam 🤦‍♀️

Son zamanlarda hep kız haberleri aldık. Sağlıkla doğarlar İnşallah🙏🏻Benim yöntemlere inancım kalmadı. Zaten küçükte kızımda da yöntemler denemiştim tutmamıştı. Ben ya 3. Çocuk fikrinden vezgeçecem ya da Allah’a emanet sadece çatlatma iğnesiyle yola çıkacam.

Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin kuzum insallah, benim icin yeterli sayiya ulastik🙈 fazlasini fiziksel ve ruhsal olarak kaldiramam 🤦‍♀️
Herşey nasip o zaman sana bi erkek bebis hic ummadigin anda gelsin 😌🤲 kaza ile kalınan bebeklerin cogu erkek oluyomus

Evet insan bi belki diyor hep ilk çocuğumda hiç öyle olmadı zaten kız istiyordum ama ikincide farklı olsa iki duyguyuda tatsam diyor insan ister istemez ve hep ona inanmak istiyor insan☺️
Kızıma göre bu gebeliğim kese olsun bulantı herşey aklınıza gelebilecek herşey çok farklıydı bilmiyorum bı yanım hâlâ inanmıyor 😂

Kızıma göre bu gebeliğim kese olsun bulantı herşey aklınıza gelebilecek herşey çok farklıydı bilmiyorum bı yanım hâlâ inanmıyor 😂

Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun bebeğin, belli olmaz erken daha benim arkadaşıma %90 kız demişlerdi üçüncü ayında falan sonra ayrıntıda erkek dediler erkek oldu.

Son zamanlarda hep kız haberleri aldık. Sağlıkla doğarlar İnşallah🙏🏻Benim yöntemlere inancım kalmadı. Zaten küçükte kızımda da yöntemler denemiştim tutmamıştı. Ben ya 3. Çocuk fikrinden vezgeçecem ya da Allah’a emanet sadece çatlatma iğnesiyle yola çıkacam.
Ah canım ya çatlatmayla da kızı olanlar var, benim çevremde kaza gebelikleri hep erkek bana o enteresan geliyor nasıl kaza oluyor ya biz aylarca uğraşıyoruz olmuyor millet kaza diyor Rabbim işte

Ah canım ya çatlatmayla da kızı olanlar var, benim çevremde kaza gebelikleri hep erkek bana o enteresan geliyor nasıl kaza oluyor ya biz aylarca uğraşıyoruz olmuyor millet kaza diyor Rabbim işte
Aynen canim benim cevremde de cok kaza ile hamile kalan ve cinsiyetleri erkek bende sasiriyorum ben hamile kalabilmek icin ne uğraştım milet kucuk bir sivi ile bile hamile kaliyor rabbim nasip edince oluyormus demmeki

Ayyy inşallah ikimizde erkek haberi alırız alsam çok mutlu olurum insanlar kınıyor ama gerçekten yaşamayan bilmez buradaki çabalayan herkese Rabb'im nasip eder inşallah

Diyorum ben bu sene erkek yok 2021 ri bekleyin

Var canım olmaz olur mu hiç dünyanın dengesi bozulur aksi olursa zaten, bende hep çevremden erkek haberi alıyorum. Allahım çok istediğimiz şeylerle imtihan etmesin inşaallah hayırlısıyla nasip etsin erkek evlatları bize ve isteyen herkese.🤲🏻

Ayyy inşallah ikimizde erkek haberi alırız alsam çok mutlu olurum insanlar kınıyor ama gerçekten yaşamayan bilmez buradaki çabalayan herkese Rabb'im nasip eder inşallah
Kesinlikle canım zaten bizi bu kafaya sokanda bu oğlu olup kız isteyeni kınayan yok ama kızı olup diğer meyvedende isteyeni aaa erkek manyağı bu diyolar alakası yok halbuki her insan ister her iki meyveyi ama Rabbim bilir biz naparsak yapalım O ol derse olur demekki hayırlı olan bu büyüyünce anlaşılıyor o, ben kızıma hamileyken olsun oda insan sizinde erkek damadınız olur diyen ne terbiyesizler duydum

X