Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Aynen canim benim cevremde de cok kaza ile hamile kalan ve cinsiyetleri erkek bende sasiriyorum ben hamile kalabilmek icin ne uğraştım milet kucuk bir sivi ile bile hamile kaliyor rabbim nasip edince oluyormus demmeki
Kesinlikle ya nasıl oldu anlamadım diyor yuh diyorum ya biz aylarca uğraşıyoruz abdestle duayla ilişki yaşayıp bekliyoruz tüm gebelik için ilişki denemelerimizde hep abdestimizi alıp duamızı edip denedik millet kaza diyor aklım almıyor büyük konuşalım da başımıza mı gelse 😁

Ah canım ya çatlatmayla da kızı olanlar var, benim çevremde kaza gebelikleri hep erkek bana o enteresan geliyor nasıl kaza oluyor ya biz aylarca uğraşıyoruz olmuyor millet kaza diyor Rabbim işte
Benim eltim hapla korunuyordu kazayla hamile kaldı bir oğlu oldu mesela

Şöyle bişey okumuştum yapılan araştırmalara göre erkek çocuk nüfusunun en çok arttığı dönemler 1.ve 2. dünya savaşları sonrası olmuş Bu da gösteriyor ki rabbim herşeyi bir düzen içerisinde tutuyor.
Nasipten öteye gidilmiyor Rabbim bizlere de nasip etsin hayırlı sağlıklı erkek evlatlar inşaAllah

O zaman şunu gösteriyor ki tek ilişkiyle kalmak mı acaba çünkü kazayla erkek bebeği olan tekle kalmıştır
Burda onu deneyip kızı olanda var Çatlatma iğnesiyle kızı olanda var aslında o an hangi sperm hızlı ve sağlıklıysa yumurta onu kabul ediyor demek ki kimininde hep oğlu oluyor kızı olmuyor anlamdım yani tek şey var Rabbim rahimlerde olanı bir o biliyor istediğine kız istediğine erkek veren O biz anca hesap yaparız☺️ Kader güler , ama oğlu çok olana değilde kızı çok olana laf yapıyor bizim millet cahil

Burda onu deneyip kızı olanda var Çatlatma iğnesiyle kızı olanda var aslında o an hangi sperm hızlı ve sağlıklıysa yumurta onu kabul ediyor demek ki kimininde hep oğlu oluyor kızı olmuyor anlamdım yani tek şey var Rabbim rahimlerde olanı bir o biliyor istediğine kız istediğine erkek veren O biz anca hesap yaparız☺️ Kader güler , ama oğlu çok olana değilde kızı çok olana laf yapıyor bizim millet cahil
Çok doğru canım maalesef bizim tayin bir köye çıkmıştı orda tanıdığım bir bayanın söylediği şey beni çok etkilemişti. Diyordu ki kadın benim 3 kızım vardı eltimin de 3 oğlu vardı. Kocamla tarlada çalışırken abisi gelip dedi ki çalışıyorsunuz kime tabii ki oğullarıma çalışın bakalım çalışın.
Bu sözler o kadar çok zoruma gittik ki eve gittim ellerimi Allaha açtım hüngür, hüngür ağladım dua ettim sonradan 2 oğlum oldu. Oğullarım büyüdü şimdi onlar tarlamızı sürüyorlar.
Gerçekten de insan en çok akrabalardan çekiyor her konuda tabi bu da imtihan.
Rabbim bizi istediğimiz şeylerle sınamasın inşaAllah

Çok doğru canım maalesef bizim tayin bir köye çıkmıştı orda tanıdığım bir bayanın söylediği şey beni çok etkilemişti. Diyordu ki kadın benim 3 kızım vardı eltimin de 3 oğlu vardı. Kocamla tarlada çalışırken abisi gelip dedi ki çalışıyorsunuz kime tabii ki oğullarıma çalışın bakalım çalışın.
Bu sözler o kadar çok zoruma gittik ki eve gittim ellerimi Allaha açtım hüngür, hüngür ağladım dua ettim sonradan 2 oğlum oldu. Oğullarım büyüdü şimdi onlar tarlamızı sürüyorlar.
Gerçekten de insan en çok akrabalardan çekiyor her konuda tabi bu da imtihan.
Rabbim bizi istediğimiz şeylerle sınamasın inşaAllah
Ah canım bizimde başımıza geldi bir tane parmakla gösterilen çok akıllı merhametli bir kızım var Rabbime bin şükür bigün bi arkadaşımıza gittik üç arkadaş ve eşlerimiz oturuyor diğer ikisinin oğlu var hep tek çocukluyuz birşey oldu bir muhabbet erkek çocuğuna çok bağırmak gibi bir muhabbet benim eşim kızımıza çok kibar davranır hiç bağırmaz arkadaşın biri dediki eşime senin oğlun mu var nereden bileceksin o an eşim okdr üzüldü ki o söze ne demek ne alaka dedi çocuk çocuktur erkeği kızı olmaz dedi sonra eve giderken dediki çok saçma konuştu üzüldüm dedi bende o an dedim ki Rabbime affet ama eşime de bir erkek evlat nasip et şöle laflara maruz kalmayalım erkek evlatla kız evlat farklı değil anlasınlar dedim ama nasip tabi Rabbim camilerden korusun 🙏🏻

Ah canım bizimde başımıza geldi bir tane parmakla gösterilen çok akıllı merhametli bir kızım var Rabbime bin şükür bigün bi arkadaşımıza gittik üç arkadaş ve eşlerimiz oturuyor diğer ikisinin oğlu var hep tek çocukluyuz birşey oldu bir muhabbet erkek çocuğuna çok bağırmak gibi bir muhabbet benim eşim kızımıza çok kibar davranır hiç bağırmaz arkadaşın biri dediki eşime senin oğlun mu var nereden bileceksin o an eşim okdr üzüldü ki o söze ne demek ne alaka dedi çocuk çocuktur erkeği kızı olmaz dedi sonra eve giderken dediki çok saçma konuştu üzüldüm dedi bende o an dedim ki Rabbime affet ama eşime de bir erkek evlat nasip et şöle laflara maruz kalmayalım erkek evlatla kız evlat farklı değil anlasınlar dedim ama nasip tabi Rabbim camilerden korusun 🙏🏻
Inşaallah olur canım.

İste asıl cinsiyetcilik ayırımı yapanlar bu tür insanlar sonra da bizler kız anneleri erkek için yöntem deneyince başlarlar siz cinsiyet ayırımı yapıyorsunuz diye söylenirler

İste asıl cinsiyetcilik ayırımı yapanlar bu tür insanlar sonra da bizler kız anneleri erkek için yöntem deneyince başlarlar siz cinsiyet ayırımı yapıyorsunuz diye söylenirler
Aynen öle cnm kimseye demem senin kızın mı var nerden bilcen vs kimsenin ne istediğini hissettiğini bilemem kalp kıramam, eşimin kardeşlerinin hep erkek çocuğu var karşımızda paşalarımız yaparlar hep onları ayrı foto çekerler filan ama ben yapmam demem ki prensesim bilmem ne kul hakkıdır bu evlatla kim nisbet yaptıysa ilerde karşılığını görüyor çok örneğini gördük, Rabbim şaşırtmasın kimseyi veren Allah alan Allah 🙏🏻

Kızlar netten şöyle bir tabloya denk geldim çoğu şey burdaki arkadaşların dediği yöntemler
Yine de rabbim neyi nasip ederse o olur.
öncelikle merhabalar herkese bu yönteme göre eğer hamile kalırsam erkek bebeğe kalma ihtimalim yüksek eşimle çok sık ilişki yaşayamıyoruz onun yoğun iş yaşamıdan dolayı eve yorgun gelıyor. 12 ve 14ünde ilişki yaşadık 13ünde şeffaf akıntı geldi. tahminim dün yumurtlamam oldu geçen ay çünkü ovi testinde akıntı geldi ertesi gün pik gördüm. merak ettiğim akıntılarını takip eden arkadaşlarım var mı ? ayrıca hala ilişkilere devam etmelimiyim gün aşırı?? çok cahilim bu konularda okuya okuya formu gözlerim bozuldu artık hala aydınlanamadım çoğu konuda çünkü herkesin deneyimi başka.

Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun bebeğin, belli olmaz erken daha benim arkadaşıma %90 kız demişlerdi üçüncü ayında falan sonra ayrıntıda erkek dediler erkek oldu.
Bende cumartesi gidecegim ayrintili usg ye %100 kizdan sonra %1000 kiz duyarim erkek umut etmiyorum.bebisime her seyini de aliyorum pembelerle doldu evimiz.

X