Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar, ben t hafif açılmıştı ki değerlendirdim. Ama kız hissediyorum. Tutmadı bende. Tam 2,5 gün pik oldu. Açılmayla denedim. Tam silikleşmesi lazımdı. Sınuçta yumurta bir gün yaşıyor. Bu mesajları yazıyorum ki okuyanlar hata yapmasın benim gibi. Dikkatli olsunlar

Canım senin daha belli bile değilmiş neden bu kadar ümitsizsin ve deneme zamanın çok uygun aksine tam silikleşince risk oluyor o zaman deneme yapılmıyor

Teşekkür ederim hepinize arkadaşlar. Hepinizin gönlündeki hakkınıza hayırlı olsun inşaallah. Şükür hep dilimde. Bazen gönlüm daralıyor da öyle yazıyorum. Kimseyle konuşamadığım için. Eşim ve ben biliyoruz. Kimseye söylemedim daha. Burada sizinle dertleştim. Hepinizden Allah razı olsun.

Benim yumurtlama 2 gün sürdü. 2. Gün 21.00 da t koyuluğunu kaybedip C ile aynı olmuştu. 23.30 gibi t C den çok az daha açıktı ama tamamen silikleşmemilti. Deneme oldu. 4.00 gibi bir deneme daha. Ama bence kız. Kız hissediyorum. Göğüslerim kocaman oldular ve sol daha büyük hatta. Kalp hızı 150 kesenin konumuna göre kız. Kısmet ya
EVet sizin sanki deneme kıza yatkın gibi ama hayırlısı olsun hiç belli olmaz

Benim iki oğlum var üçüncü de erkek gibi dedi doktor haftaya ayrıntılı da belli olacak inşallah ikinci oğlumda 40 sat öncesi ilişkiden erkek geldi bunda çatladıktan 18 saat sonra erkek geldi umarım kız dır minnak bi umut var içimde ama hep denk gele oldu takip sebebim hamile kalamam ne zaman kız diye dua ettim 2 oğul dan sonra düşük yaptım 3 kez bu sefer kız demedim hayırlısı dedim kısmet böyleymiş demekki herkes hem erkek hem kız istiyo ama Nasip ten ötesi yok insan plan yaparmış kader gülermiş bizimki o hesap benim De iki kzım olsaydı bir erkek mutlaka isterdim şimdi de kız istedim ama olmayınca olmuyo demekki
Face de bir grupta kadının biri üç gelinin resmini atmış kızlarım diyerek.allahım öyle anne denecek kayınvalidelerden eylesin erkek annelerini (içinde beni de)
HAYIRLI evlat akıllı uslu sağlıklı evlat olsun inş

Teşekkür ederim hepinize arkadaşlar. Hepinizin gönlündeki hakkınıza hayırlı olsun inşaallah. Şükür hep dilimde. Bazen gönlüm daralıyor da öyle yazıyorum. Kimseyle konuşamadığım için. Eşim ve ben biliyoruz. Kimseye söylemedim daha. Burada sizinle dertleştim. Hepinizden Allah razı olsun.
Canim tamam iyi hos da sen kendini rahatlarayım derken, burdakilere negatif enerji yayıyorsun
Senin icin de iyi degil
Her bi mesajında Eminim kiz, Kiz hissediyorum gibi yazinca olmuyo yani
Kiz da olabilir, benim 3 tanem var Elhamdülillah iyi ki de varlar
Ben de başlarda kiz hissediyordum ama birgün bile boyle yapmadim
Sonuç da verecek olan Allah, testler degil
Sen de tevekkül et Rabbim senin icin ne uygun görmüşse o olucak zaten

Evet, bence de. Biraz erken davrandık. Kısmet. Allah hayırlı olanı versin inşaallah
Eğer nasibnde kiz varsa ne yaparsan yap erkek olmazdi zaten bizde çok istiyoruz oğlumuz olsun ama kader denen bisey de var denemeni yapmissin zamani iyi veya kötü tutmusta cok şükür yıllarca tutmayan bekleyen var daha 9 haftalik hamilesin kiz hissetsen bile sürekli dile getirme Rabbim hayirlisini versin deki hakkinda hayirli olan bulsun seni bende yapabilecegim kadar yaptim tuttuğunu ogrendigim günden beri kiz hissettim kalbimde dilimde dua vardi erkek olsun diye ama hep once hayirli saglikli olsun dedim cok şükür saglikli ama kizim olacak yine de bin şükür Rabbime insaniz istiyoruz elbet ama daha ortada bisey yokken bu kadar yıpratma kendini şartlama Allahin gücüne gider erkek der dr. Ama Allah korusun biseyi noksan der sağlıksız der o zaman daha cok üzülürsün her halimize bin şükür böyle düşün bebeğini üzme 😊

Aslında ne yaparsan yap kaderindeki neyse o, sonuçta ruhlarımız çok önce yaratılıyor yani dünyaya getireceğimiz bebeğimizin ruhu önceden belli biz sanıyoruz ki bizim denemelerimizle olacak hayır öyle değil tabiki ama nefsimiz işte, gerçekten sağlıklı hayırlı evlat olması çok daha mühim Rabbim evlatla imtihan etmesin kimseyi🙏🏻 Verdiğinde bir hayır vermediğinde bin hayır ara üzülme 🙏🏻

Kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar. Bugün sonuçlarımı almaya gideceğim bakalım cinsiyet konusunda ne diyecek kendi doktorum. Rüyamda kızın olacak diyorlardı. Geçenlerde oğlun olacak dediler. Valla hergün rüya görür oldum hayırlısı olsun da kız veya erkek. Ne diyelim 🤗

Canim tamam iyi hos da sen kendini rahatlarayım derken, burdakilere negatif enerji yayıyorsun
Senin icin de iyi degil
Her bi mesajında Eminim kiz, Kiz hissediyorum gibi yazinca olmuyo yani
Kiz da olabilir, benim 3 tanem var Elhamdülillah iyi ki de varlar
Ben de başlarda kiz hissediyordum ama birgün bile boyle yapmadim
Sonuç da verecek olan Allah, testler degil
Sen de tevekkül et Rabbim senin icin ne uygun görmüşse o olucak zaten
Aynen öyle canım benim 🙏 verene de verdiğine de bin şükür. Benim de var o 3tanemden iyiki de varlar. Ben de hala kız hissediyorum bebeciğimi bu gayet normal. Ha kız da olabilir bu kadar takacak birşey yok. Duamda Allahım gönlümdekini kucağımda eyle. Nasibimde kız evlat varsa da gönlüme razı eyle diyorum. Her şeye razıyım.

Benim küçük kızım 2kere kucağımda havale geçirdi öldü zannettim ya mavişimi.anlatamam size kızmış erkekmiş hikaye. Öyle bir ciğerim yandı ki Allah o yangını kimseye vermesin. Evlat acısının en düşük miktarını yaşadım belki gerçeğini yaşayanlara Allah sabırlar versin. Gönül elbet olmayanı istiyor. Ben de bir oğlum olsun isterim elbette. Kızlarım bile ilerde teyze olacağız bir de hala olsak erkek kardeşimiz olsa diyorlar. Ama onlara hep dualarında hayırlı sağlıklı bir kardeş dua etmelerini öğrettim. Öyle de yapıyorlar benim akıllı mintişlerim.benim eşimin kuzeninin 2 kızı bir oğlu var. Ama maalesef otistik ileri derecede. Şimdi diyorki keşke kız olsaydı ama sağlıklı olsaydı. Ne zaman aklımdan geçirsem hep o sözü geliyor aklıma tokat gibi. Amacım sizlere akıl fikir vermek değil. Ben de istiyorum bir oğluşum olsun ben de yaptım birşeyler ovulasyon takibi vs. Ama nasibinde olmayonca da olmuyor. Küçük bir yerde yaşıyorum burada herkes nereden bilecek ovulasyon testiymiş yumurtlama günüymüş çatlama anıymış. Hepsi hikaye nasipten ötesi yok. Deneyip kızı olanları da görüyoruz hiçbirşey yapmadan hatta kazayla hamile kalıp oğlu olanları da. Diyeceğim o ki Allah herkese gönlündekini kucağında kılsın. Nasibinde olanı da gönlüne razı kılsın. Benim için de dua edin. Rabbim bana da sağlıklı hayırlı azada noksansız bir oğlum olsun. Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler 😘

Kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar. Bugün sonuçlarımı almaya gideceğim bakalım cinsiyet konusunda ne diyecek kendi doktorum. Rüyamda kızın olacak diyorlardı. Geçenlerde oğlun olacak dediler. Valla hergün rüya görür oldum hayırlısı olsun da kız veya erkek. Ne diyelim 🤗
Günaydın canım ınsllah gönlündeki olur sağlıcakla 💚

Benim küçük kızım 2kere kucağımda havale geçirdi öldü zannettim ya mavişimi.anlatamam size kızmış erkekmiş hikaye. Öyle bir ciğerim yandı ki Allah o yangını kimseye vermesin. Evlat acısının en düşük miktarını yaşadım belki gerçeğini yaşayanlara Allah sabırlar versin. Gönül elbet olmayanı istiyor. Ben de bir oğlum olsun isterim elbette. Kızlarım bile ilerde teyze olacağız bir de hala olsak erkek kardeşimiz olsa diyorlar. Ama onlara hep dualarında hayırlı sağlıklı bir kardeş dua etmelerini öğrettim. Öyle de yapıyorlar benim akıllı mintişlerim.benim eşimin kuzeninin 2 kızı bir oğlu var. Ama maalesef otistik ileri derecede. Şimdi diyorki keşke kız olsaydı ama sağlıklı olsaydı. Ne zaman aklımdan geçirsem hep o sözü geliyor aklıma tokat gibi. Amacım sizlere akıl fikir vermek değil. Ben de istiyorum bir oğluşum olsun ben de yaptım birşeyler ovulasyon takibi vs. Ama nasibinde olmayonca da olmuyor. Küçük bir yerde yaşıyorum burada herkes nereden bilecek ovulasyon testiymiş yumurtlama günüymüş çatlama anıymış. Hepsi hikaye nasipten ötesi yok. Deneyip kızı olanları da görüyoruz hiçbirşey yapmadan hatta kazayla hamile kalıp oğlu olanları da. Diyeceğim o ki Allah herkese gönlündekini kucağında kılsın. Nasibinde olanı da gönlüne razı kılsın. Benim için de dua edin. Rabbim bana da sağlıklı hayırlı azada noksansız bir oğlum olsun. Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler 😘
Canım bu mübarek cuma günü hürmetine inşaAllah rabbim gönlündekini duyurmayı nasip etsin önce sana sonra bizlere
Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesın, hayırlı olanı gönlüne razı eylesin inşaAllah 😘

Gönlündeki olur İnşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Rabbim gonlune gore versin insAllah 💙💙
Aynen öyle canım benim 🙏 verene de verdiğine de bin şükür. Benim de var o 3tanemden iyiki de varlar. Ben de hala kız hissediyorum bebeciğimi bu gayet normal. Ha kız da olabilir bu kadar takacak birşey yok. Duamda Allahım gönlümdekini kucağımda eyle. Nasibimde kız evlat varsa da gönlüme razı eyle diyorum. Her şeye razıyım.

Eğer nasibnde kiz varsa ne yaparsan yap erkek olmazdi zaten bizde çok istiyoruz oğlumuz olsun ama kader denen bisey de var denemeni yapmissin zamani iyi veya kötü tutmusta cok şükür yıllarca tutmayan bekleyen var daha 9 haftalik hamilesin kiz hissetsen bile sürekli dile getirme Rabbim hayirlisini versin deki hakkinda hayirli olan bulsun seni bende yapabilecegim kadar yaptim tuttuğunu ogrendigim günden beri kiz hissettim kalbimde dilimde dua vardi erkek olsun diye ama hep once hayirli saglikli olsun dedim cok şükür saglikli ama kizim olacak yine de bin şükür Rabbime insaniz istiyoruz elbet ama daha ortada bisey yokken bu kadar yıpratma kendini şartlama Allahin gücüne gider erkek der dr. Ama Allah korusun biseyi noksan der sağlıksız der o zaman daha cok üzülürsün her halimize bin şükür böyle düşün bebeğini üzme 😊
Allah razı olsun canım. Beni düşünüp yazmışsın. Inan bana ben de her gün kendime bunları söylüyorum. Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin. Hepinizi de üzdüm. Hakkınızı helal edin.

X