Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Selam bende geldim kizlar, cok sukur ayrintilida bi sorun cikmadi, benim bebe bacaklarini acmadi malesef bu doktorda kiz diyebiliriz dedi. Oyle yani farkli bisey olmadi malesef
Canım hakkında hayırlısı doğumda arkadaşın bebeği erkek doğdu pembeş pembiş çıktı hastahaneden inşallah seninde öğle olur 🙏 Rabbim büyük umut kesilmez ☺️

Amin canım inşallah hiç deneme yapmadım çok mutluyum belki yapsaydım değişik olurdum biraz ama iyiki oluyor Rabb'im kucağıma almayı nasip etsin ♥ bı arada doktor kanın çok iyi dedi eşin bile test yapsa böyle çıkmaz dedi kan ilacı kullanmaya bile gerek yok dedi
Canım ben yumurtlama takibi yaptım tam yumurtladığım gün ilişki denedim hatta o geçen kasıklarım çok ağrıdı, eşimden önce orgazm da oldu, yani tüm mantıklı yöntemleri uyguladım ya nasip dedim, ama bugün nub çizen biri kesin kız dedi çizimden ikna oldum ben, bizede ikinci kız geliyor büyük ihtimal Pazartesi kontrole hazırlıklı gideceğim, demekki neymiş Allah bilir nasipte ben varsa o sonuçta hayırlısını ver değilse verme diye dua ettim hep ben uygularsanız uygulayın Rabbimin takdirinde öte yol yok ☺️☺️☺️

Canım ben yumurtlama takibi yaptım tam yumurtladığım gün ilişki denedim hatta o geçen kasıklarım çok ağrıdı, eşimden önce orgazm da oldu, yani tüm mantıklı yöntemleri uyguladım ya nasip dedim, ama bugün nub çizen biri kesin kız dedi çizimden ikna oldum ben, bizede ikinci kız geliyor büyük ihtimal Pazartesi kontrole hazırlıklı gideceğim, demekki neymiş Allah bilir nasipte ben varsa o sonuçta hayırlısını ver değilse verme diye dua ettim hep ben uygularsanız uygulayın Rabbimin takdirinde öte yol yok ☺️☺️☺️
Evet canım öyle bnde hayırlısı diye dua ettim demekki buymuş hayırlısı

Canım hakkında hayırlısı doğumda arkadaşın bebeği erkek doğdu pembeş pembiş çıktı hastahaneden inşallah seninde öğle olur 🙏 Rabbim büyük umut kesilmez ☺
Hayırlısı olsun artık bakalım, şu saatten sonra değişmez, değişirse de mucize olur, Rabbim gönlümü biliyor önce sağlıklı ve hayırlı bi evlat olsun inşallah, az kaldı şubatta belli olur :dua:

Canım yumurtlama günü değil çatlamanın olduğu gün olmalıymış. Yani pikten sonra silikleşince olacak. Ben de sanırım erken davrandım.

Canım yumurtlama günü değil çatlamanın olduğu gün olmalıymış. Yani pikten sonra silikleşince olacak. Ben de sanırım erken davrandım.
Hatta silikleşince asidikleşiyor diyorlar onuda önermiyorlar Rabbimin dediği gibi o ne isterse o hayrı şerri bilen O, ona bakarsan eşinden önce orgazm olmalısın diyorlardı birebir uyguladım nafile yani, tüm belirtilerim erkekti bide Pazartesi kesinleşecek ama nub çiziminden ikna oldum bile

Eklentiler

• 8850FCA6-3263-4144-8107-2DB28E7BC33B.png
    8850FCA6-3263-4144-8107-2DB28E7BC33B.png
    201,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 0CA7E86E-0C22-4449-B7BE-B91EF055B574.png
    0CA7E86E-0C22-4449-B7BE-B91EF055B574.png
    210,2 KB · Görüntüleme: 36
Hayırlısı olsun artık bakalım, şu saatten sonra değişmez, değişirse de mucize olur, Rabbim gönlümü biliyor önce sağlıklı ve hayırlı bi evlat olsun inşallah, az kaldı şubatta belli olur :dua:
Hakkında en hayirlısı böyleymiş demekki. Sağ salim kucağına al inşallah kuzunu❤

sağlıcakla al kucağına inşallah. Nasipten ötesi yok canim❤ okurken sayfaları nasılda heyecanlandim vallahi. Bakalim bize nasip olan ne olacak
Herzmn hayırlısı olsun inşallah kız erkek önemli değil sağlıklı olsun da 😂 bilmiyorum bı yanım hâlâ sanki erkek diyor 😂 ama kızda olsa üzülmem ztn doktora cinsiyeti sormadım kendisi söyledi tahmin ister misiniz diye 😂

Canım yok ya onlarda hikaye arkadaşım yumurtlama günü yaptı hatta 3gün sürdü yumurtlaması onunki erkek
Benim yumurtlama 2 gün sürdü. 2. Gün 21.00 da t koyuluğunu kaybedip C ile aynı olmuştu. 23.30 gibi t C den çok az daha açıktı ama tamamen silikleşmemilti. Deneme oldu. 4.00 gibi bir deneme daha. Ama bence kız. Kız hissediyorum. Göğüslerim kocaman oldular ve sol daha büyük hatta. Kalp hızı 150 kesenin konumuna göre kız. Kısmet ya

Benim yumurtlama 2 gün sürdü. 2. Gün 21.00 da t koyuluğunu kaybedip C ile aynı olmuştu. 23.30 gibi t C den çok az daha açıktı ama tamamen silikleşmemilti. Deneme oldu. 4.00 gibi bir deneme daha. Ama bence kız. Kız hissediyorum. Göğüslerim kocaman oldular ve sol daha büyük hatta. Kalp hızı 150 kesenin konumuna göre kız. Kısmet ya
Nasip canm Rabbim ne verirse o hayırlısı neyse o olsun 🙏🏻

Valla sen cok fazla kafaya takiyosun. Keske testlerinden ve catlamadan emin olmadan yapmasaydin.

Çok şükür canım, ayrintiliyi çok sabirsizlukla bekliyordum kesinleşecek artık diye. Bi de bazen oluyor ya ayrintilida kız dediklerine erkek diyorlar falan bi umut bekledim. Ama zaten diğer doktorlar kız demişti sonuç belli yani, hayırlısı olsun inşallah
Bir dahaki kontrol ne zaman?
hayirlisi olsun insallah ama bende bir mucize olacak gibi hissediyorum🙏😍

Herzmn hayırlısı olsun inşallah kız erkek önemli değil sağlıklı olsun da 😂 bilmiyorum bı yanım hâlâ sanki erkek diyor 😂 ama kızda olsa üzülmem ztn doktora cinsiyeti sormadım kendisi söyledi tahmin ister misiniz diye 😂
Hayırlısıyla kucağına al insallah.. bir dahaki kontrole netleşir heralde.. doktorlar fikirlerini söylüyor ana genellikle diğer kontrolde değişiyor .. hayırlısı olsun

Bende de belirti yok.. bence yine tutmadı aMS sadece hayırlısını diliyorum kısmetimde varsa gelecektir dwgilse erteliyecegim bu konuyu.. önümüzdeki yaz yine istekli olursam denerim değilse komple rafa kalkar.. zaten benim icin zor bir karardı, kaldırabileceğimden de emin değilim..

X