Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Erkek gibi sanki usg oyle hisettim insallah saglikli hayirli bir evladıniz olur

Benim cok degisikti bu ay can8m olmasi gerektigi zaman pik pik olnadi testim en son 13 eylul de adet oldum normalde ayda 1 bugun leke geldi adet olcam gibi zaten sanci var kasiklarimda degisik bi ay deneme yapmadim anlicagin
Eylül benim de öyle oldu canım şimdi adet oldum bakalım ne olacak bu ay Rabbim yardımcımız olsun inşallah

Kızlar dün sordum ama cevap alamadım sanırım görmemiş olabilirsiniz.
Benim bugün ilişkiden sonraki 9.günüm Dün test yaptım negatifti Sizce ne zaman test yapmam lazım veya sizler ilişkiden ne kadar sonra hamilelik testi yapıp pozitif gördünüz.

İlişkiden 15gün sonraya kadar pozitif görebilirsin ben 10.gün çok silik gördüm

Canım ben 9.gün gördüm pozitifi
Hatta fotosu bu
Üstte ki ovulasyon
Altta ki gebelik

İyi akşamlar kızlar
Bu geceyide değerlendirdik..
15. Ve 16. Günler bakalım ötesi nasip artık..
regl geçer ise test yaparım.. çünkü heveslenip testi erken yapınca hayal kırıklığı da daha fazla oluyor sanki..
Su durumda gebeliği öğrenmem için 13 gün var demektir..
Allah hepinizin yüreğine gore versin.. tutar veya tutmaz yardımlarınız paylaşımlarımız çok kıymetli

Allah gönlüne göre versin inşallah canım

Tamam canım zaten pek bir belirtim de yok hafif bel ve kasık ağrım var
Sende nasıldı cnm belirtiler
Benim yumurtlama günü ilişkim oldu o gün tüm gün kasık ağrım oldu dedim sanırım döllenme oldu daha sonrası hiç bir belirtim olmadı 10.gün silik çıktı çizgi benimde yumurtlama testlerim pembeler diğeri gebelik testi 10.gün

Eklentiler

• 8BD4B7E8-2F80-423D-A750-24F7A2D63E53.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 58
  • DFDB0339-171B-42FF-A523-E0DB3270C58B.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 50
Inşallah canim insallah Allah bi erkek evlat nasıp etsin hayırlısıyla,
Ben de çok cok bel ve kasik ağrısı oldu canım
Bi de tek birseyden tiksindim o zaman anladım ben,
Amin inşaAllah hepimize
Bel ve kasık ağrısı ben de var ama çok hafif
Bir de özel değilse neyden tiksindiniz

Hayırlısı Dün yaptım hiç birşey çıkmadı o zaman bir iki gün daha bklesem mi acaba yok sa yarın yapsam mı negatif görmekten korkuyorum açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…