Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Dün gece çok ağrim vardı kasık ve belde akintimda vardı halen akinti var ama ağrım hafifleşti. Akintiyla takip ettiğim dönemlere göre en geç sabaha kuru olurum gibi şu anki ağri akintı durumuna bakarsam. Yinede bu durumda emin olmak çok zor😔
O zaman teste devam
Rabbim hayirlisiyla nasip etsin insAllah

Akıntı eger enfeksiyondan falan degilse cok iyi
Benim deneme zamani 1 hafta yogun akintim olmustu
Yok enfeksiyon degil canım. Bildiğin şeffaf uzayan yumurtlama dönemindeki gibiydi. 2 saat sonra test yapayım son testten az açiksa deneme olsun mu o zaman. Koyu olursada 2 saat sonra tekrarlarım. Testi yaptiktan sonra 1 çay bardaği cay içtim başkada sıvı almadım bekliyorum

Yok enfeksiyon degil canım. Bildiğin şeffaf uzayan yumurtlama dönemindeki gibiydi. 2 saat sonra test yapayım son testten az açiksa deneme olsun mu o zaman. Koyu olursada 2 saat sonra tekrarlarım. Testi yaptiktan sonra 1 çay bardaği cay içtim başkada sıvı almadım bekliyorum
Seffaf uzayan olması iyi canim
Sen bilirsin canim az açıksa deneme olabilir
Ama benim aklıma takılan 13 de ve 18 de yaptigin testlerin
18 de açılmış son testinde tekrar koyulasmis
Niye oyle oldu ki acaba

Evet canim insAllah
Banada bı yorum yapar mısın canım çok merak ediyorum haftaya öğreneceğim 😂
IMG_20200930_115032.jpg

Eklentiler

• IMG_20200930_115026.jpg
    IMG_20200930_115026.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 31
Canım sen ne yaptın bu ay en son test yapıyordun ben mi kaçırdım deneme oldu mu 🙄
Benim cok degisikti bu ay can8m olmasi gerektigi zaman pik pik olnadi testim en son 13 eylul de adet oldum normalde ayda 1 bugun leke geldi adet olcam gibi zaten sanci var kasiklarimda degisik bi ay deneme yapmadim anlicagin

Yeğenleriniz yumurtlama günü takibi yaptımı aynı zamanda orgazmda olduysa tamamdır zaten bende bu iki şeye çok önem veriyorum.Allahım nasip ederse🤲🏻
Kızlar bende tüm bunları denedim, yumurtlama takibi ve yumurtladığım gün ve sonrası 2gün ilişki hepsinde eşimden önce orgazm ve afedersiniz tersten ilişki spermler derine gitsin diye yarım saatten fazla uzanıp bekleme ve eşimden daha yorgun olduğum bir zamandı ilişkiden önce sert kahve ve çikolata hepsini yaptım cinsiyetimiz 19unda belli olacak 16 hftmızda bakalım bu tezler tutacak mı heyecanlan bekliyorum bende

Kızlar bende tüm bunları denedim, yumurtlama takibi ve yumurtladığım gün ve sonrası 2gün ilişki hepsinde eşimden önce orgazm ve afedersiniz tersten ilişki spermler derine gitsin diye yarım saatten fazla uzanıp bekleme ve eşimden daha yorgun olduğum bir zamandı ilişkiden önce sert kahve ve çikolata hepsini yaptım cinsiyetimiz 19unda belli olacak 16 hftmızda bakalım bu tezler tutacak mı heyecanlan bekliyorum bende
Hayirlisi olsun insallah rabbim gonlunuzden geceni nasip eder bir oglusunuz olur

İnşAllah gönlündeki olur 🤲🏻❤️ Rabbim sevincini yasatsın..❤️🙏🏻 Ben piki gördükten sonra ilk hafif silinmede akıntımın bol olduğu zaman denemek istiyorum bakalım nasip kısmet

Hayirlisi olsun insallah rabbim gonlunuzden geceni nasip eder bir oglusunuz olur
Sağlıkla hayırlısıysa doktorum 16dan önce bilgi vermiyor bende meraktan 14de başka doktora gittim oda cinsiyet için geldiğimi anladı biraz kızdı doktorumu beklmedim diye isteksiz baktım bebeğim secdede gibi duruyordu fazla bişi göremedim kıpırdamıyor dedi ama illa tahmin dersen kız gibi ama kesin değil 16da kendin doktorun netleştirir dedi bakalım nasip14 ve 12hft usg

Eklentiler

• F20B3100-171C-4D54-8692-F0C21609F6E4.jpeg
    F20B3100-171C-4D54-8692-F0C21609F6E4.jpeg
    127,6 KB · Görüntüleme: 66
  • 4A4B00B9-A2A9-486A-988A-E749A3572764.png
    4A4B00B9-A2A9-486A-988A-E749A3572764.png
    283,3 KB · Görüntüleme: 59
X