Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
. Ben de hep beklemediğim anda gönder diye dua ederim

Hayırlısı olsun canım Allah gonlumuzdekini nasip eder insallah

Ya benim arkadasimada doguma kadar erkek dedi kiz cok uzuluyordu bir oglum var birde kizim olsa diye doguma giriyor dogumda doktor kiz diyor cok sasirmistik herseyi mavi aldiydi erkek olacak diye nasipte varsa ne yaparsan yap rabbim veriyor

Kızlar benmde planlama hazır kaç gündür yazıo çiziyorum beslenme olarak sadece tuzu arttırdım kaç aydır bide oh yüksek su alıyorum marketten o jadar beslenmeye pek inanmıyorum zaten, bide önümüzdeki ay pik gördüğüm gün benim doktor gidicem yine, bakalım bi hangi taraftan geliyor yumurta kaç mm olmuş filan doktor söyler bana zaten az çok çatlama büyüklüğüne ulaşacapı zamanıda tahminen söyler, eve gelince bide testle çatlama anını yakaladıkmıydı tamamdır bu iş Sonrasi nasip bide ilişkiden önce eşime bi kahve bide bölgesel soğuk duş yapırcam, inşallah önümüzdeki ay yumurtam sağdan gelirde ilişkifen sonrada sağıma uzanırım, ilişkiyi kısa tutmayı düşünüyorum, erkek çocuk duasını edicem, aklımdakiler bunlar

Ben planlama yaptirdim temmuz ve eylul aylari erkek dedi gun onemli degil dedi yumurtlaminin onemi yok dedi temmuzda hamile kaldim ama bos gebelikmis eylulde kurtaj oldum yani planlamayi uygulayamadim
Bunu genel olarak mı söyledi acaba .. Temmuz ve eylül adını yoksa şahıs adına mı söylüyor doğum tarihi vs vs alıp .. açıkçası düşündüm ama baktırmaya nasıl bakıyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum bana bilgi verir misiniz.. bu arada gönlünüze göre olsun inşallah

İlişkiden yarım saat önce sert şekersiz Türk kahvesi kızlar, unutmayın Buda önemli dediğiniz gibi
Ya burada herşeyi yazabiliyoruz paylaşabiliyoruz herkes birbirine destek gerçekten Allah herkesin gönlüne göre versin

Çünkü hepinizin derdi ortak canım, birbirimizin halinden ancak birbirimiz anlıyoruz İyiki varsınız hepiniz

Kızlar size bişey sormak istiyorum ovulasyon döneminde ateş ölçen var mı? Birde ateşte ölçüyolarmış bana biraz gereksiz geldi ama size sormak istedim daha tecrübelisiniz çok derine inmek istemiyorum ama internetttede sürekli bişeyler çıkıyor karşıma

Ben 2. Kızımda denemiştim. Her sabah yataktan kalkmadan ateş ölçüyorsun, aynı saatte. Yum çatlayacapında ateş yükseliyor, sonra da düşüyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…