Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ay sesli güldüm inan olsun. İnşAllah 3ü bir arada gibi bir oğluşum olur. Zamanlamamın güzel doğru olduğunu söyledi bazı arkadaşlar bakalım artık

Ay hadi inşallah ya, valla sen gbi heycanlıyım bebeği zaten çok seveeim bide böle farkli bi amacımız olunxa insan daha bi heycanlı oluyo

Canim denemeden bisey diyemecegem ocak ayina kaldik eğer planmaya gore gidersem hayurlisi ya ben bu ay ovulasyon testini deneyim diyorum kasim gibi gebelik calismasi yapayim diyorum bilmiyorum kafam karişik

İnşaallah cuma günüde oğlum oluyor diye sevinç gözyaşların olsun

kızlar bu ayı denemeye karar verdik. Cuma cumartesi çatlama olması gerekiyordu. Bu gün test yaptım bu şekilde çıktı. erken çatlama olmuş sanırım kaçırdım mı sizce L Laladunya 3 cicek annesi

Eklentiler

• 20201007_190002.jpg
    225,2 KB · Görüntüleme: 48
Kuzu 3 saat sonra yine yap bakalim, kactigini dusunmuyorum
Inşallah canım ya. Son testeki c çok koyu olunca t açilmış görunüyor o beni şüpheye düşürdü. Sabahki test her ikisi açık. Bu zamanlar tüm bildiklerim gidiyor hiç bir şeyden emin olamıyorum. Cevabın için çok sağol 3 saat sonra yapıcam test

Canim 3 saat çok olur 6 dan sonra sivi almadiysan 8 de test yap

Kacmamistir insallah cano, 3 cicek annesi nin dedigi gibi 8 de yap bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…