Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
2 3 kişi bana erkek dedi hesaplarında ve usg ye gore. Ama öncesinde planlama yaptırmadım ben hamile kaldıktan sonra sordum
Planlamayı aynı bizim yöntemlerle yapıyorlar sanırım işte yum.gününü bul falan şansın yüksek daha farklı bişey yaptıklarını sanmam ama

Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Planlamayı aynı bizim yöntemlerle yapıyorlar sanırım işte yum.gününü bul falan şansın yüksek daha farklı bişey yaptıklarını sanmam ama
Yumurtlamaya denk gelmeyen tarih veriyor. Kadınların bazı dönemlerde erkeğe meyilli olduğunu söylüyor. Deneyen oldu mu diye merak ettim.

Canım aynen ya sorma ne bileyim kız tek seferde hamile kalacağımı olmaz diyordum nasip tutundu kuzucuğum bakalım cumaya belli olur inşallah

Olabilir fakat bu 28 günlük düzenli bir renk dönemi için geçerli yanlış değil genele uyuyor yanı.. tabi ovulasyon daha doğru olur ama.. bana uyum sağlıyor . En doğru tespitse regl den 14 gün önce yumurtlama olduğuna göre düzenli ise ona gire davranabilir bir kaç ay izleyip.. bakalım tek ilişkili denediğim için zaten hamilelik olursa belli olacak.. hayırlısı olsun yeterki en büyük duam bu

Benim senin söylediğin şekilde oldu. 28 günde bi düzenli oluyorum, ama kızım olacak

Yine de su soru var aklımda tahmini yumurtlama günü mü iliski olsaydı yoksa sonraki gün mü! .. bunu bir türlü çözemiyorum

Deneyebilirsin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…