Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yok asla yumurtlamadır diyettir hiçbir şeyle alakası yok. Şimdi düşünüyorumda ben yeni evliyken daha çocuğum bile yokken bana Bi şekilde söylemeye çalışmış da ben aldırmamıştım çünkü daha öyle bi derdim yoktu şimdi rahat rahat söylüyor. Annesinin 6 kızı iki oğlu var. Annem bu yöntemi zamanında bilseydi babamda içini rahatlatırdı demişti :olamaz:
Sizede söylemeye çalışmış halbuki 😂🙏🏻🤦‍♀️ Nasip birdahakini ne zaman düşünüyorsunuz

Burdan erkek bebek isteyenlere tek önerim ilişkide eşinizden önce orgazm olun ve bundan emin olun. Tek pişmanlığım bu onun dışında herşey yaptım bende. Size şunu söyliyim yeğenim sadece bu yöntemle 2 oğlu var ablasının 3, abisinin 1 oğlu var. Keşke zamanında bunu iyice araştırsaydım. Belki hiç bir yöntem denemez sadece bunu denerdim. Bunu ciddiye alın tavsiyem. İnternetten bakım İbrahim Gökçek bu konuda çok araştırma yapmış. Onunda iki kızım varmış iki kızdan sonra 2 erkek olmuş bu yöntemle. İşiniz rast gelsin 🤗

Eee orgazm sorunu olan kadınlar varsa ne yapacağız yani diyelim ki adamda erken boşalıyor kadın orgazm olamıyor.🤷🏻‍♀️

Geciktirici kullansın tek sorun oysa 🙈😂

Olmadı ilişkiye başlamadan önce ben kendi kendime orgazm olayım ondan sonra deneyeyim ilişkiyi sonuçta aynı kapıya çıkar 😂 Nasipte varsa zaten olacaktır, Allah bizlere ve isteyen herkese nasip etsin inşaallah erkek evlat 🤲🏻

Selam kızlar pazartesi olan doktor randevumuz okulların açılması sebebiyle cumaya aldım bakalım ne diyecek. Bu gece ultrasona girdim erkek bebek olduğunı gördüm herşeyini netçe gördüm ama pipisine varasıya sonra Muhammedim gelecek diye sevinçten nasıl ağlıyorum tabi ki rüyamda. İnşallah cumaya gerçek olur bu rüyam. Paylaşmak istedim bnein gibi hergün rüya gören var mı

Selam kızlar pazartesi olan doktor randevumuz okulların açılması sebebiyle cumaya aldım bakalım ne diyecek. Bu gece ultrasona girdim erkek bebek olduğunı gördüm herşeyini netçe gördüm ama pipisine varasıya sonra Muhammedim gelecek diye sevinçten nasıl ağlıyorum tabi ki rüyamda. İnşallah cumaya gerçek olur bu rüyam. Paylaşmak istedim bnein gibi hergün rüya gören var mı
Yaaaa inşallah rabbim nasip etsin 💙🐣 çok güzel görmüşsün rüyanı 🍀🍀

Günaydın
Dün yumurtlamanın ertesi günü iliski oldu.. hayırlısı olsun insallah
Benim de bir yakınım erkek bebek istiyorsan regl ilk gününden itibaren 14 gün geçsin 15. Günde iliski olsun bir çok kişi de böyle tutttu ve erkek oldu dedi ki ben sormamıştım bile ama bu sefer bu şekilde denedim kısmetten ötesi yok..
Allah herkesin gönlüne göre versin

Sorma canım ya sonra kalktım tam sabah ezanı vaktiydi namazımı kıldım geri yattım. Ama dediğim gibi bana hiç erkekmiş gibi gelmiyor bakalım hayırlısı
Allah kabul etsin , bak Bugün senin için dua edeceğim namazlarımda.. ismini anarak .. o hissiyatın olması çok normal güzel düşün güzel olsun .. ve en önemlisi sağlık .. rabbim sağlıklı nasip etsin burada ki isteyen herkese ... amin

Günaydın
Dün yumurtlamanın ertesi günü iliski oldu.. hayırlısı olsun insallah
Benim de bir yakınım erkek bebek istiyorsan regl ilk gününden itibaren 14 gün geçsin 15. Günde iliski olsun bir çok kişi de böyle tutttu ve erkek oldu dedi ki ben sormamıştım bile ama bu sefer bu şekilde denedim kısmetten ötesi yok..
Allah herkesin gönlüne göre versin
Günaydın yumurtlamanız 14.gün ise 15.gün ilişki olması evet iyi ama erken yada geç yumurtlayanlar var benim gibi .. ben erken yumurtlayanlardanım... 14. Gün ilişki olsa bile tutmaz çünkü yumurtlamış oluyorum bu çok doğru değil .. ovulasyon testleri kullanıp ne zaman pik olduğu ve ne zaman çatladığı önemli .. bunlar çok doğru bilgiler değil yani ..

Rabbim sevincini yaşatsın inşAllah canım❤️🤲🏻Bekleyen isteyen herkesin gönlüne mutluluk versin . 🤲🏻❤️

Günaydın yumurtlamanız 14.gün ise 15.gün ilişki olması evet iyi ama erken yada geç yumurtlayanlar var benim gibi .. ben erken yumurtlayanlardanım... 14. Gün ilişki olsa bile tutmaz çünkü yumurtlamış oluyorum bu çok doğru değil .. ovulasyon testleri kullanıp ne zaman pik olduğu ve ne zaman çatladığı önemli .. bunlar çok doğru bilgiler değil yani ..
Evet mesela benimki 11. Günde çatlıyor. 15 e bişey kalmaz.

Clear blue ovulasyon testi artık piyasada yok mu? En iyisi o diyolar ama laboquickte işe yarar onunlada doğru sonuç çıkıyormuş

X