Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Instagramda test takibi yapsana test te satarsin bugün takip yapan bi kadına sorular sordum birine bile cevap veremedi pes
Öğrenmişler ezbere laflar
Senin bilgini dusundukce
L Laladunya
3 cicek annesi
Kızlar kesinlikle katılıyorum ben bu işi yapan iki sayfa ile konuştum ve yanlış yönlendirdiler onlara kalsa yumurtlamayı kaçırmıştım bana test yapma boşuna dediler ben sizi dinledim teste devam ettim su an hamileyim

Sağol canım Allah gönlüne göre versin inşallah, evet çok ilgilenmiyorlar. Günlük bi test yaptırıyorlar genellikle. Çünkü bizim kadar önemsemiyorlar. Olsun biz burdan devam ediyoruz bi şekilde. Ilerde ne olur ne olmaz kısmet diyelim

Aynen öyle sabah ve akşam test yap yeter diyorlar. Ayrıca su iç testi etkilemez de dedi bi sayfa. Tabi umurlarında değil para karşılığı yaptıkları halde nasıl içlerine siniyor bilmiyorum. Burda herkes karşılıksız yardım ediyor. Söyleyince de sen suçlu oluyorsun

Allah herkesin kalbine göre versin inşallah canım, herkes bi çeşit

Kızlar Selamün Aleyküm. Ben şubatta buralardaydım. 2-3 ay çok dikkat ettik ama çocuk sahibi olamadık. Sonra rast gele denedik yine olmadı. Sonra vazgeçtik tamamen stressiz devam ettik olsa da olur olmada da olur dedik ve hamile kaldım. 8.haftadayız haliyle cinsiyetimiz belli değil. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim zamanını çok iyi biliyor

Eklentiler

• A0FB5166-FE4C-4E73-BB3F-FB82315C1982.png
    584,9 KB · Görüntüleme: 26
Ben hakkımı kızdan yana kullanıyorumm...inşallah sağlıkla gelsin miniğin.bizde 8.haftadayız ,sağ salim kavuşalım inşallah

Eklentiler

• 9725A6FD-CDDA-4FE9-AE30-C6DCFD5BB93A.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 25
Üsteki oğlum alttaki şimdi ki 12+4 burda sizcee varmı bir tahmininiz

Eklentiler

• IMG_20200929_224237_876.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…