Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Çok giden oldu bende dahil. Çoğu zaten inanmıyor. Yumurtlama gününü degerlendir diyorlar.benim doktor mesela x ve y hızını eşit görüyordu. Ikisi de ayni süre yaşıyor diyordu

Canım sen eşine takviye yaptırmıştın ya öncesinde sperm testi yaptırmış mıydınız?

Bir de kızlar üç aylık test takibi için tahmini kaç adet ovülasyon almam lazım? İki ay takip üçüncü ay deneme olacak inşaallah. Şimdilik 30 adet aldım kaç tane daha alayım?

Nasıl yani canım istediğimiz zaman keyfi olarak yaptıramıyor muyuz? Biz yaptırmayı düşünüyoruz tedbir amaçlı bir sıkıntı var mı yok mu diye y spermlerde özellikle
Keyfi olarak yapiliyor mu bilmiyorum ama hamile kalmam da bi sorun olmadigi icin doktor gerek gormedi. Bi de ozellikle y'yi ayristirip ona bakiliyor mu bilmiyorum, onu arastirmak lazim

Hamile kalan anneler bi bakar mısınız bı takvim doğru mu
Tesadüf mü bilmiyorum ama benim de 3 kızım tutuyor. Bir tane takvim daha vardı tam hatırlayamıyorum. hamile kalınan yaş ve ay hesaplanıp bir sayı çıkarılıyordu. O da tutuyordu o zaman hesaplamıştım.

Bir de kızlar üç aylık test takibi için tahmini kaç adet ovülasyon almam lazım? İki ay takip üçüncü ay deneme olacak inşaallah. Şimdilik 30 adet aldım kaç tane daha alayım?
Canım adet döngüne göre hesapla düzenliyse adetin yum olana kadar günde 1 test yapsan yum günüde 4 5 tane yapıyorsun. Bu şekilde hesaplayabilirsin

Daha bugün aklımdan geçtin yazacaktım sen yazmışsın kaç haftalık oldu neden öğrenmiyorsunuz ay ben çatlarım inşaallah hayırlı sağlıklı oğlum müjdesiyle gelirsin buraya ♥
Daha bugün aklımdan geçtin yazacaktım sen yazmışsın kaç haftalık oldu neden öğrenmiyorsunuz ay ben çatlarım inşaallah hayırlı sağlıklı oğlum müjdesiyle gelirsin buraya ♥
18 haftalık oluyor canım benim alınma ihtimali vardı doktor şöylemedi sonra test temiz geldi tekrar muane olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…