Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Buda burda kalsın kızlar

Eklentiler

• 971925E4-8111-4A32-A6EF-E820154864C1.png
    971925E4-8111-4A32-A6EF-E820154864C1.png
    257,6 KB · Görüntüleme: 105
Yaa
Seymanur53 Seymanur53 canım nasılsın? Bu ay sesin çıkmadı Eylül de deneme var sen nerelerdesin 🤗😘
Yaa canım unutmamışsın beni 😌 Ben taşındım 15 gündür anca yerleştim ya o yüzden giremedim buralara, ya arkadaşlar biz aslında korona filan çocuk işini biraz öteye atalım dedik, kaç gündür akıntım vrdı ben yumurtlama olup geçmiştir die umuyodum bugun ölesine bi test yapayım dedimmm pikk günüme rastlamıştım testime bakın yaa, alışmıştım çocuk yapmam fkrine şimdii testi böle görünce içim kıpır kıpır odu yine napsamki devam ediyimmi testlere 😌😌

Keyfi olarak yapiliyor mu bilmiyorum ama hamile kalmam da bi sorun olmadigi icin doktor gerek gormedi. Bi de ozellikle y'yi ayristirip ona bakiliyor mu bilmiyorum, onu arastirmak lazim

Anladım canım sağ ol doktora gidince yazarım buraya inşaallah bakalım yapıyorlar mı 🤷🏻‍♀️

Tesadüf mü bilmiyorum ama benim de 3 kızım tutuyor. Bir tane takvim daha vardı tam hatırlayamıyorum. hamile kalınan yaş ve ay hesaplanıp bir sayı çıkarılıyordu. O da tutuyordu o zaman hesaplamıştım.

Evet o bende de tutuyor hamile kalınan ay ile yaş toplanıp 9 ile çıkarılıyor, çıkan sayı tek ise erkek çift ise kız deniliyor

Merhaba evet 3 erkek annesi olarak söylüyorum doğrudur adet bitiminden hemen sonra birliktelik erkek çocuk oluyor tabi öncelikle rabbim izin verirse

Ya bunu çok duyuyorum son zamanlarda özellikle ama hatta eşime yurt dışında eğitim almış bir doktor söylemiş Erkek bebek için sadece adet bitimi 3 gün birliktelik diye sonrası kız demiş. Ben denemeyi düşünmüyorum tabi orası ayrı yumurta günü keşke pişmanlığım olmasın istiyorum nasipte varsa zaten kazayla bile olsa oğlanı nasip eder Allah 🤲🏻🥰

Yaa

Yaa canım unutmamışsın beni 😌 Ben taşındım 15 gündür anca yerleştim ya o yüzden giremedim buralara, ya arkadaşlar biz aslında korona filan çocuk işini biraz öteye atalım dedik, kaç gündür akıntım vrdı ben yumurtlama olup geçmiştir die umuyodum bugun ölesine bi test yapayım dedimmm pikk günüme rastlamıştım testime bakın yaa, alışmıştım çocuk yapmam fkrine şimdii testi böle görünce içim kıpır kıpır odu yine napsamki devam ediyimmi testlere 😌😌
Canım niye unutuyum 🤗 canım içinden nasıl geliyorsa öyle yap bence. Korona beni de olumsuz düşündürüyor bazı zamanlar ama içimdeki ses daha baskın geliyor ve deneme yapacağım nasip olursa 🤲🏻💙 içindeki sesi dinle hatta bekleme bile hazır yum olmuş sal gitsin 🤭 nasibinde olan her türlü gelecek sen ne yaparsan yap 😉

Ya bunu çok duyuyorum son zamanlarda özellikle ama hatta eşime yurt dışında eğitim almış bir doktor söylemiş Erkek bebek için sadece adet bitimi 3 gün birliktelik diye sonrası kız demiş. Ben denemeyi düşünmüyorum tabi orası ayrı yumurta günü keşke pişmanlığım olmasın istiyorum nasipte varsa zaten kazayla bile olsa oğlanı nasip eder Allah 🤲🏻🥰
Bunu ben yapsam olmaz bence çünkü bu yöntem adet döngüsü kısa olan kadınlarda çok tutuyor adetin 8. 9.günü yumurtası çatlayanlar var. Benim yum geç oluyor mesela ben desem tutmaz bence ama döngüsü kısa olanlar deneyebilir. 😘

X