Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar benim çatlamam olmuş değil mi bu ay hep koyu gibi tam silinme olmadı

Eklentiler

• IMG_20200930_112247.jpg
    IMG_20200930_112247.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20200930_112317.jpg
    IMG_20200930_112317.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20200930_112436.jpg
    IMG_20200930_112436.jpg
    167,6 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20200930_112503.jpg
    IMG_20200930_112503.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20200930_112544.jpg
    IMG_20200930_112544.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 88
Bu arada size bişey sorucam özel kliniği olan bir doktora gitsem yumurtalama günü ile hamile kalmak istiyorum desem şans yükselir mi? Kadınada gidip erkek bebek için şansın yüksek olduğu günler varmıdır desem kovar mı beni acaba 🤷‍♀️😱 yani sorularımı sorsam burda bizim konustuklarımızı ph çatlama günü ilişki vs? En azımdan yüksek günlerin olup olmadığını söyler bende size yardımcı olurdum ama cesarette edemedim acıkcası.. hiç doktorla bu konularla konuşan oldumu?

Bu arada size bişey sorucam özel kliniği olan bir doktora gitsem yumurtalama günü ile hamile kalmak istiyorum desem şans yükselir mi? Kadınada gidip erkek bebek için şansın yüksek olduğu günler varmıdır desem kovar mı beni acaba 🤷‍♀️😱 yani sorularımı sorsam burda bizim konustuklarımızı ph çatlama günü ilişki vs? En azımdan yüksek günlerin olup olmadığını söyler bende size yardımcı olurdum ama cesarette edemedim acıkcası.. hiç doktorla bu konularla konuşan oldumu?
Çok giden oldu bende dahil. Çoğu zaten inanmıyor. Yumurtlama gününü degerlendir diyorlar.benim doktor mesela x ve y hızını eşit görüyordu. Ikisi de ayni süre yaşıyor diyordu

Evet canım benim doktorum erkek açıkça sordum erkek bebek için yumurta takibi yaptırmak istiyorum dedim yumurtalara günü şans yüksek oluyor mu dedim o da bana bilimsel bir kanıtı yok ama öyle söyleniyor dedi sen gel yumurta takibi yapalım dedi nasipse Ocak’ta son adeti olup gitmeyi düşünürüm bende. İnşaallah hepimizin oğluşları olur çok istiyoruz burada hepimiz rabbim imtihan etmesin nasip etsin hayırla, sağlıkla.🤲🏻

Hamile kalan anneler bi bakar mısınız bı takvim doğru mu 😍😍

Kızım tutuyor tahmini ikinciyi deneyeceğim zamanda erkek gösteriyor 😂 inşaallah doğrudur diyeceğim ama hiçbir takvim %100 sonuç vermiyor kimsede 😁 aman ya sebeplerle oyalanıyoruz işte sonuca ulaştıracak yalnız Allah gerisi boş 🤷🏻‍♀️

X