Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar birde şimdi ilk silinmede deneme yapacağız ya spermlerin yuma ulaştığı süreyi bileniniz var mı? Bi kaç yazı okudum hepsi farklı söylemiş bu konuyu araştıranınız oldu mu hiç?

O zaman bence çatlama anı biraz hassas çok az silikleşme oluyorya çift test yapmak lazım o an tam emin olmadanda girmek riskli çatlamadan gireriz ilişkiye olmaz dimi
Siviya dikkat edersen hic sorun olmaz canim ama icin rahat etsin diye 2 testi birlikte yapabilirsin ayni idrar ile

Siviya dikkat edersen hic sorun olmaz canim ama icin rahat etsin diye 2 testi birlikte yapabilirsin ayni idrar ile

Bide abla mesela o ilk silinmede emin olamayınca mesela ben anlayabilceğimi düşünmüyprum burda hep size sorucam ama olurda gece raslarsa uyuyo olursanız mesela gece 3te test yaptım biraz şüphelendim çatlamış die o an deneme yapmasam, yarım bardak su içip 2 saat sonra bi test daha yapsam büyük ihtinal 2 saat sonrakinde daha çok açılma olmuş olucaktır, geç kalmış olurmuyum

4 - 6 saat demisti doktor yanlis hatirlamiyorsam

Ben sordum bugun doktora, sağlıklı ve ileri hızı tam olan bir sperm 45 dakikada yumurtadaymış, ama bu minimum aürede tabiki ortalama 3 4 saat diye biliyorum bende, maximum sürede rahim boşlupunda sperm 72 saat duruyormuş, yani kız bebişler

Olabilir canim sıkıntı olacagini dusunmuyorum

Hepsi farkli dusuncedeler demek ki neye inanicaz bilmiyorum

Kızlar bişey sorucam tamam sıvı alımına dikkat ediyoruz da yemek olayına da dikkat ediyor muydunuz valla elden ayaktan düştüm bu gün bi de uykusuzluk eklendi

Şimdi bu yöntemi deneyip kaç kişinin oğlu oldu? Peki neden bu yöntemi deneyip kızı olanı var? Şimdi 6 tane çocuğunuz olsa illaki en az bir tane oğlunuz olur.
Ya bisey sorucam sen niye taktın buraya
Hayır yani erkek bebek icin merak ediyorsan açıkça sor, elimizden geldigince sana da yardim edelim.
Boyle kendince gelip gidip laf ortaya atman neden?

Benimde testlerime bı haller oldu.birkac gündür kahverengi lekelenme şeklinde kanama vardı.bugun artınca özel hastaneye gittim.son adet 5.8.20 idi .Dr tekrar adet oluyor olabilirsin dedi.ayrintili USG bakmadi.rahim ağzında enfeksiyon yok dedi.tahlil sonuçları ile tekrar gideceğim.bakalim ne olacak hayırlısı.@3 cicek annesi L Laladunya ne dersiniz

Eklentiler

• IMG_20200824_220341.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20200824_002228.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20200823_114422.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 19
İyi akşamlar kizlar
Ben bugun regl olma günüm henüz hastalanmadım..
Umutlanmıyorum yine de bakalım sanırım yarın belli olur..
idrar tahlili yapsam hamilelik varsa çıkar sanırım degil mi

Canim adet sekline mi dondu yoksa sadece ara kanama gibi mi yani leke şeklinde mi

İyi akşamlar kizlar
Ben bugun regl olma günüm henüz hastalanmadım..
Umutlanmıyorum yine de bakalım sanırım yarın belli olur..
idrar tahlili yapsam hamilelik varsa çıkar sanırım degil mi
Canim gebelik varsa simdi de yapsan çıkabilir
Yumurtlamayi takip etmiş miydin
Ettiysen kac gun gecti ustunden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…