Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canim gebelik varsa simdi de yapsan çıkabilir
Yumurtlamayi takip etmiş miydin
Ettiysen kac gun gecti ustunden
Düzenli bir regl döngüm var..
İki ay önce tek iliski yumurtlama sonraki gün 15. Günde yaptım tutmadı.. 26 günde bir regl sürem bu ay 12 Ağustos denemeyi planlamıştım fakat şartlar uygun olmadı bu yüzden maalesef 14 Ağustos oldu tek iliski.. yanı bayağı geç bu yüzden çok umudum yok.. bugun kırmızıları görmem gerekiyordu bakalım iki uç gün geçmeden de test yapmayı düşünmüyorum.. hamilelik var midir? Varsa oğlan midir? Soru işaretleri

Ben carsamba gidicem canim insallah
Canım cinsiyet kesinleşmedi galiba. Ben arada giriyorum birkaç okuyorum geri cikiyorum. Şu ara epey yoğunum. Kış hazırlıkları üniversiteden online dersler derken pek vaktim kalmıyor. İnşallah gönlünden geçen ömrüne nasip olur. Buraya yazmayı özlemişim. Ben de durum aynı. 2 düşük sonrası toparlanmaya çalışıyorum. Eşim tüp bebek ya da aşılamayı kabul etmiyor. Doğal yolla tekrar deneyelim diyor. Ama artık gücüm yok. Hakkımızda hayırlısı yaş geçiyor napacam bilemiyorum.

Canım kaç yaşındasın

Oyleyse bu ay birak canim ya adet olmayi bekle

Aslinda belli canim da net olarak duymak istiyorum
Sana da cok gecmis olsun Allah beterinden saklasin. Saglikli hamileliklerin olmus. Insallah hic biseye gerek kalmadan saglikli bi hamilelik yasarsin

Aslinda belli canim da net olarak duymak istiyorum
Sana da cok gecmis olsun Allah beterinden saklasin. Saglikli hamileliklerin olmus. Insallah hic biseye gerek kalmadan saglikli bi hamilelik yasarsin
Bir tane kızım var evet sağlıklı hamilelik yasadim. Duadan başka bir şey gelmiyor elimden. Cinsiyet konusuna bir ara çok takmıştım. Şimdi ise hamileliklerim dusukle sonuçlanıyor. Zaten hamileliği öğrendikten sonra insan cinsiyetin önemi kalmıyor. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. Ne desem boş. Nasipten öte yol mu var!

Oyle canim Allah hayirli evlatlar nasip etsin en onemlisi o, uzulme sende vardir bi zamani

Iyi geceler kizlar 23.30 da yaptim testi yaklaik 4 saat sıkısık kaldim benim cumayi bulcak

Eklentiler

• 20200825_002147_001.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar birde şimdi ilk silinmede deneme yapacağız ya spermlerin yuma ulaştığı süreyi bileniniz var mı? Bi kaç yazı okudum hepsi farklı söylemiş bu konuyu araştıranınız oldu mu hiç?
Yok kuzum net bilmiyorum sadece bildiğim 72saate kadar canlı durabildikleri. Ben bir tık silikleştiğini farkettiğim an değerlendirdim. Sabah yaptığımda biraz daha açılmıltı. Ama o açık halini bile bazıları pik diyenler var bilemedim bakalım tutmuş benim bebeciğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…