Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım bu kadar tesadüf olurmuki sol tarafım ağırıyordu, bu sabah yumurtam çatladım testte onu baktırmak için gittim, doktor daha ben söylemeden hepsini saydı bana, sol tarafından çatlamış vs vs,
Yumurtlama belirtileri
Yumurtlama olduğuna dair en önemli belirti, folikül görüntüsünün ultrasondan kaybolmasıdır. Bu halde genel olarak karın boşluğunda, rahimin arkasında sıvı olduğu görülebilmektedir. Bu, yumurta çatladıktan sonra folikülden çıkan sıvıdır. Ultrasonda, gelişmeyen, yeteri kadar büyük olmayan veya yeterli büyüklüğe ulaşmış ancak buna rağmen çatlamamış foliküller de izlenebilir.

Canım bu kadar tesadüf olurmuki sol tarafım ağırıyordu, bu sabah yumurtam çatladım testte onu baktırmak için gittim, doktor daha ben söylemeden hepsini saydı bana, sol tarafından çatlamış vs vs,
Sag tarafta yumurta gorup soldakinin catladigini tahmin etmek zor degil canim. Baska bilenler varsa yazsin arkadaslardan cunku benim doktora sordugum onemli sorulardan biriydi bu

Canım senin Dr kız erkek için yöntem veriyor mu? Baya ılımlı geldi bana🤷🏼‍♀️ çoğu Dr bu konuda çok sert oluyor da merak ettim doğrusu

Cok enterrsan t cizgisi hic cikmadi acaba sogan suyumu testi etkiledi sabah ictim onu siviyada sonrasinda cok dikkat ettim

Eklentiler

• 20200824_193635_001.jpg
    20200824_193635_001.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 33
Sag tarafta yumurta gorup soldakinin catladigini tahmin etmek zor degil canim. Baska bilenler varsa yazsin arkadaslardan cunku benim doktora sordugum onemli sorulardan biriydi bu
Çatlayan yumurtanin sadece sıvısı görünür
Sen dogru biliyorsun canim
3 ayrı doktorda muayene oldum farkli aylarda catladigi zaman hic yumurta görülmedi sadece sivi vardi ondan catlamis oldugunu soyluyorlar

Kızlar bu günkü testlerim ne diyorsunuz sanki açılıyor mu doğru yolda mıyım sizce

Eklentiler

• 12874117-76D3-4F75-8C9E-C91A6FF93B8B.jpeg
    12874117-76D3-4F75-8C9E-C91A6FF93B8B.jpeg
    115,2 KB · Görüntüleme: 27
Çatlayan yumurtanin sadece sıvısı görünür
Sen dogru biliyorsun canim
3 ayrı doktorda muayene oldum farkli aylarda catladigi zaman hic yumurta görülmedi sadece sivi vardi ondan catlamis oldugunu soyluyorlar
Tamam kuzum yanlis bilmiyorum oyleyse 💕
Sivi da zaten ortaya atildigi icin muhtemelen doktor sagdaki catlamayan yumurtayi gordu ve soldakinin catladigini soyledi

Valla bilmiyorum kızlar ben doktora daha bişiy anlatmadan bu kadar anlattıklarının bire bir uyması tesadüf olmaz diye düşünüyorum, bende rizede tüp bebek yapan tek bir doktor var oda bu iyi anlar die ona danıştık gittik valla her gitmeye muayne olsam gamyemicem 2 soru sorcaz her seferinde 300 lira bayilip geliyoruz kadıncağıza 😂😂😂

Şimdi bu yöntemi deneyip kaç kişinin oğlu oldu? Peki neden bu yöntemi deneyip kızı olanı var? Şimdi 6 tane çocuğunuz olsa illaki en az bir tane oğlunuz olur.

Kızlar o diilde şimdi ben zaten dün gwce yada sabah üstü çatladığını biliyodum, doktora sadece teğit etmwk için gittim dedikleri çokta önemli değil sonuçta çatlama olduğu söledi o yeterli benim için demekki testler doğru 😂 şimdi sabah 4 te çatladı diyelim ben 4te doktora gittim tam 12 saat, rahim tam döllenmeye hazir bekliyor dedi size. Sorum şu niye ilk saatleri değerlendirmemiz gerekiyor, nie mesela şuan bile ilişkiye girsem daha 24 saat olmadı belkide hemen tutacak nie şuan geç kalmış oluyorum 🤔

Kızlar o diilde şimdi ben zaten dün gwce yada sabah üstü çatladığını biliyodum, doktora sadece teğit etmwk için gittim dedikleri çokta önemli değil sonuçta çatlama olduğu söledi o yeterli benim için demekki testler doğru 😂 şimdi sabah 4 te çatladı diyelim ben 4te doktora gittim tam 12 saat, rahim tam döllenmeye hazir bekliyor dedi size. Sorum şu niye ilk saatleri değerlendirmemiz gerekiyor, nie mesela şuan bile ilişkiye girsem daha 24 saat olmadı belkide hemen tutacak nie şuan geç kalmış oluyorum 🤔
Belirli bi saatten sonra ortam asidiklesiyor cunku, kiz bebek icin uygun zemin oluyor

Cok enterrsan t cizgisi hic cikmadi acaba sogan suyumu testi etkiledi sabah ictim onu siviyada sonrasinda cok dikkat ettim
Canım bu test bence de bozuk t hiç çıkmamış başka varsa bir daha yap bence
Kızlar bu günkü testlerim ne diyorsunuz sanki açılıyor mu doğru yolda mıyım sizce
Canım bence senin yuma daha var gibi geliyor bana ben günde 1 tane yaptım ya ki t ile c eşit koyuluğa gelene kadar ilk yaptıklarım benimde böyleydi yuma yakın koyulaştı bu ay belki yum daha geç gelecek ondan böyle oluyor senin çok kafana takma stres yapmamaya çalış lütfen 🤗😘

Canım bu test bence de bozuk t hiç çıkmamış başka varsa bir daha yap bence

Canım bence senin yuma daha var gibi geliyor bana ben günde 1 tane yaptım ya ki t ile c eşit koyuluğa gelene kadar ilk yaptıklarım benimde böyleydi yuma yakın koyulaştı bu ay belki yum daha geç gelecek ondan böyle oluyor senin çok kafana takma stres yapmamaya çalış lütfen 🤗😘
Teste devam edeyim mi sabah mı yapsam ki

X