Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514

Eklentiler

• EAC9F0CB-9CF4-4EB9-9BC4-E13781466426.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 41
Kuzum ben gece bakacam sen geçen ay ne zaman acilma olmis bi baksana yani Pink 2 gün surduyse tehlikeye atma gece teste devam et bence kaçırma

Ya canım kafam çok karışık kimi de öğlen ilişki olmalıydı diyor. Kimi gece olsun diyor birazdan bi daha test yapayım bari
Canim oglen ve gece iliski öneren neye gore önermiş merak ettim.
Testin pik olmadi ki
Uyumadan bi test daha yap açıksa yarin devam edersin.

Canim oglen ve gece iliski öneren neye gore önermiş merak ettim.
Testin pik olmadi ki
Uyumadan bi test daha yap açıksa yarin devam edersin.
Valla ben de anlamadım kaçırmışım zamanını gibi konuşuyor öğlen ilişki olmalıydı diyor moralim bozuldu ne zor işmiş. Eğer gece de açık olursa bu şekilde uyuyup sabah devam edeyim mi gece boyunca test yapayım mı

Sana kacirmissin diyebilmek icin 3 ay falan testlerinin boyle pik olmadan açılmasıyla anca soylenebilir
Bunu bilmiyoruz ki
Gercekten en cok koyuluk o kadar mi yoksa, testini paylaşan diger arkadasin ki gibi net pik mi oluyo.
Test sabir isi canim gerekirse usanmadan bir kac ay yapın, ha tam denk gelir ilk ayda deneme yapılır.
Sen bu akşam bi test daha yap baktin ki acik uyu, sabah erken kalk ilk idrari yapip 3 saat sonra test yap.
Bu arada kac gunde bir adet oluyorsun, düzenli mi

Evet adetlerim 32-33 günde bir oluyor stres kaynaklı nadiren gecikebiliyor bu ay da gecikti deneme yapıcam diye çok kafaya takmıstım

Canım bide temmuzun 10 undan 20 sine kadar baktırırmısın 6 haftalık hamileym

Bu da son test hala açık
Canım bence devan et benm bilmem görüyormuydun ama belkide 15 güne yakın testlerim böyle bi koyu bi silik bi koyu bi silik aha bugun 27.gün tam asıl pik şimdi oldu azdaha kaçırdım die ümidi kesip bu ay kaçırdım die testleri bırakacaktımki baktım akıntım var dedim devam edeyim iyikide etmişim belki daha olmadı seninde devam et testlere

Aaa görmemişim tüm testlerini tamam devam edicem bu gece ilişki falan diyorlardı valla kacırmıyım diye denemeyi düşündüm ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…