Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Evet adetlerim 32-33 günde bir oluyor stres kaynaklı nadiren gecikebiliyor bu ay da gecikti deneme yapıcam diye çok kafaya takmıstım
Canim bide bisey sorucam
Gecen ay en son hangi gun ovulasyon testi yaptin yani ayın kacinda
Bu ayin 11 de adet olduysan gecen ayin 26 sıyla 28 i arasında yumurtlamış olmalısın.

Tamamdır hep aynı yerde cektim de dk dikkat etmedim. Gece yatmadan son bir test yapayım onu da atarım sonra büyük bir bardak su içicem valla 😂
Aynen canım bunlara dikkat etmek lazım çünkü ilk açılma anını yakalamak çok önemli 👍🏻bu gece deneme yapma sakın senin adetin düzenliymiş bence 13.gün erken olabilir o zaman çünkü testin hala silik koyulaşmadı yok öyle

Canim bide bisey sorucam
Gecen ay en son hangi gun ovulasyon testi yaptin yani ayın kacinda
Bu ayin 11 de adet olduysan gecen ayin 26 sıyla 28 i arasında yumurtlamış olmalısın.
Gecen ay 30 Haziran son adet tarihimdi ve 13 temmuzda en koyu halini gördüm o gün devam ettim Teste 14 ünde silinmişti. Ancak gecen ay yine aynı kişi sıvı önemli değil etkilemez ilk idrarla yap bişey olmaz demişti o yüzden testlerin doğru olduğunu düşünmüyorum

Aynen canım bunlara dikkat etmek lazım çünkü ilk açılma anını yakalamak çok önemli 👍🏻bu gece deneme yapma sakın senin adetin düzenliymiş bence 13.gün erken olabilir o zaman çünkü testin hala silik koyulaşmadı yok öyle
Evet ama bu ay adetim gecikti deneme yapıcam diye kafaya taktım bilmiyorum etkiler mi günü

Gecen ay 30 Haziran son adet tarihimdi ve 13 temmuzda en koyu halini gördüm o gün devam ettim Teste 14 ünde silinmişti. Ancak gecen ay yine aynı kişi sıvı önemli değil etkilemez ilk idrarla yap bişey olmaz demişti o yüzden testlerin doğru olduğunu düşünmüyorum
Canım bu kişi kimse bence bi an önce uzaklaş verdiği bilgilerin hepsi yanlış hiç güven vermedi bana kusura bakma ama 🙄

Canim sen gecen ay yumurtlama olmadan test yapmayı bırakmışsın.
Senin gecen ay büyük ihtimal ( ki bence oyle) 26 ili 28 i arası yumurtlaman olmus.

Canım bu kişi kimse bence bi an önce uzaklaş verdiği bilgilerin hepsi yanlış hiç güven vermedi bana kusura bakma ama 🙄

Aynen katılıyorum, valla çocuk oyuncağı değil şakaya gelmez can geliyor dünyaya niyetimiz varsa dosdoğru yapalım en azından elimizden geleni yaptık geriz, zaten nasibimizde olan olacak ama bizimki vicdan rahatlatmak 😌

Azkalsın bu ay bende öle yaptım abla 😂 beni hep akıntım kurtarıyor 😂😂 artınca test yapıyom pik oluyor 🤭
O yuzden test sabir isi diyoruz ya canim
Benimde 28. Günü pik görmüşlüğüm var
Yumurtlama ne kadar geç olursa, adette gecikiyo.
Canim sen yumurtan catladiktan sonra gun say bakalim kacinci gun adet olucaksin

X