Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
bendeki son durum bu iyi gidiyor mu sizce bi ara çok açık geldi daha pik olmadan

Eklentiler

• 2E7E3D9E-7F92-4CE2-8737-12C1513E8CD3.jpeg
    2E7E3D9E-7F92-4CE2-8737-12C1513E8CD3.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 42
Kızlarrr haketen oldu valla ultra pik dimi bu şimdi, bugun 2 de ultra pik oldu test bakalım kaç saatte çatlayacak 🤩 alttakini şimdi yaptım
Canım hadi gözün aydın gelmiş yumun çatır çatır çatlasın inşallah 😘🤗 sıvıya çok dikkat ederek açılmayı iyi takip et bence 👍🏻 birde senin testin markası ne?
bendeki son durum bu iyi gidiyor mu sizce bi ara çok açık geldi daha pik olmadan
Canım bence devam et kaçırmamışsın benim fikrim 👌🏻yumdan önce dalgalanmalar oluyor böyle sıkı takipte sen devam et hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻💙

Canım hadi gözün aydın gelmiş yumun çatır çatır çatlasın inşallah 😘🤗 sıvıya çok dikkat ederek açılmayı iyi takip et bence 👍🏻 birde senin testin markası ne?

Labaquick mi ne öle bişiy 😂😂 yapıom yapıom canım 2 3 saatte bir test yapıorum valla bakalım, bide tam piki yakaladım bugun saat 2 de ultra pik oldu, ondan önce 11de yapmıştım olmamıştı daha yine pik gibiydi ama ultra diildi 🤩

Canım bence devam et kaçırmamışsın benim fikrim 👌🏻yumdan önce dalgalanmalar oluyor böyle sıkı takipte sen devam et hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻💙
🤩🤩

Canım zaten ilk pikten sonra ultra pik oluyor en önemlisi onu yakalayıp ilk açılmayı bulmak şuan için süper gidiyor hadi bakalım rast gelsin 😘

Canım bence de test bozuk sanki çünkü t her türlü çıkıyor çok silikte olsa 🤔
Canım pik olmadı bence testlerim sen baktın mı hiç sabahtan beri attıklarıma hep t daha acıktı

X