Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Bosver hayirli evlat olsunlar da canim en onemlisi o,kimseyi takma,

Valla ben de öyle nasip diye düşünmeye başladım zaten diyet falan yapmıyoruz biz sadece yumurtlama gününü denicez bakalım. Benim kızım da geç döllenme olmuş hatta sağlık ocağındaki dr geç döllenme büyük ihtimal kızı olur demişti. Ben tabi bilmiyorum hiç bişey gerçi hala çok biliyorum sayılmaz ama bi ablam var yumurtlama günü ilişki ile oğlu oldu sonra da kızı yaptı ve diyet falan yapmamış demedi öyle bişey hatta süt ve süt ürünlerine bayılırlar

Benim eltimde öyle erkek için yenmesi gereken ne varsa sevmez, tam zıtlarını sever, ama 2 oğluşu oldu

Tek deneme eger ovülasyon sonrasıysa genelde erkek olur dıyorlar ama kimide naparsa yapsın olmuyor kaderimiz zaten belli biz sadece yaşıyoruz
Nasibimizde ne varsa o. Bunlar yaptığım ovulasyon testleri ydi canım. Gece 03.00da açılma var gibi gördüm. 18.00da ultra pik olmuştu. Gece03.30gibi değerlendirdik. Zaten tek ilişkimizdi. Tuttu Allahın izniyle. Tek fotoğraf olan ise sabah çektiğim onda açılma daha belli. Arkadaşlar zamanlamanın iyi olduğunu söylediler ama bakalım. Yaradan bizim için ne yazmış

Eklentiler

• CollageMaker_20200729_010834707.jpg
    159 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20200729_103716.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 55
Kadınlara en çok baskıyı yine kadınlar yapıyor sonra aynı duruma kendileri düşüyor ne yazık ki benmde tek erkek isteme sebebim kaynanamdı. Görümcemin 3 kızı oldugu için benmde kızım olsun istedi o niyeti hissettim kızı kıskanır diye korktu. Kız oldugunu öğrenınce de zaten direkt diğer torunlarım gibi sevıcem 4. Kızım gelıyor diye kahkahalar attı resmen. Lafa gelince ondan haklısı olmaz ama Allah büyüktür sadece sabredıyorum

Zamanlaman iyiymiş gerçekten

Tek deneme eger ovülasyon sonrasıysa genelde erkek olur dıyorlar ama kimide naparsa yapsın olmuyor kaderimiz zaten belli biz sadece yaşıyoruz
Yanlış atmışım canım burada daha net sanki. Gece 03.00da açılma var gibi geldi. Bir de sen bak bakalım. Bazıları hala pik olduğunu çatlama ın olmadığını söyledi ama 3 melek annesi ısrarla çatlama olduğunu söyledi ona güveniyorum bakalım. Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler

Eklentiler

• CollageMaker_20200729_030828190.jpg
    205,2 KB · Görüntüleme: 51
Evet 03:00 olan testte çatlamış

Kime ne canım sallasana.kız evlat berekettir. Ama tabiki gönül her meyveden tatmak istiyor. Lakin olmayınca da olmuyor. 4.yü yaparsın kzuum sen de

Benim pik dönemim senin en son ki testin gibiydi o yüzden bana da çatlamamış gibi geldi çünkü bu kadar hassas değil testler ama bilemeyız tabıkı
Testlerin hassaslığı konusunda bende şüpheliyim azcık ama bide şeyi düşünüyorum silinme baya net olunca acaba geç kalmış olurmuyuz ya o testteki ufacık silinmede çatlıyosa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…