Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Haklısın canım insan olmayanı istiyor. Son zamanlarda aşırı kız bebek haberi aldık çok şaşkınım. Eskiden de böyle testle deneyip hamile kalınca arada 1-2 kız bebeğimiz olurdu ama çoğunluk genelde erkek olurdu.
Şüphesiz hayırlı olan kız olmasıymış ama işte şaşırıyorum yine de.

Kız bebeği olacak olan hamiş kuzular, aranızda erkek bebek olmasına niyet kuranı hatim yapan varmıydı, biz eşimle hocaya sorduk bitek onu öneririm size demişti
Ben yaptim
Erkek bebek duasi
Kuran hatmi
Salati tefriciye hatmi
Uzerimde Yusuf suresi ve bi cok dua tasidim

Ben yaptim
Erkek bebek duasi
Kuran hatmi
Salati tefriciye hatmi
Uzerimde Yusuf suresi ve bi cok dua tasidim
Abla senin yapmadığın hiçbirşey yapmamış gerçek hem manevi hem fiziksek anlamda, senle nasipten öteye geçilmediğini bidaha anlamış olduk, bende çok şeey yapmıyorum valla sadece şimdiye kadar hep geç döllenme yani ilişkilerimizle kızlarımızın döllenme süreleri arasında çok gün var erkeklerin sağ kalması gerçekten mümkün diilmiş tabi o zamanlar bilmiyoduk böle şeyleride öğrenince kızların olması için gereken herşeyi yapmışız farkında olmadan şimdi sadece çatlama anını bulup erkekler tutmicaksa bile en azından oraya kadar bi varabilsinler bakalım

Aynen kuzu aklina gelen herseyi yaptim. Olmayinca olmuyor,yapacak bisey yok, nasip Allah sizlere nasip etsn insallah

Aynen kuzu aklina gelen herseyi yaptim. Olmayinca olmuyor,yapacak bisey yok, nasip Allah sizlere nasip etsn insallah
Zaten doktor bidaha kız derse bana dicem ona doktoe hanım kliniğinizde yer varsa bana bi çekyat açıverin çıkmim burdan hiç 2 kızda etrafın tepkilerini düşündükçe 3. Kızın tepkilerini çekmeyi hayal edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…