Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Ay evet pek fark yok. Siz diyet vs yapıyor musunuz
Cok disiplinli olmamakla beraber yaklasik 2 aydir sut ve yogurt tuketmiyorum peynir aralarda canim cok isterse hergun 750 lik siseme karbonatli su atip iciyorum asitli icecek cok tuketirdim onu cok azalttim gecen ay biokadin aldim yarisini gecen ay kalan yarisini bu ay kullaniyorum aklima geldikce muz yedim ve tuzu arttirdim

Ay evet pek fark yok. Siz diyet vs yapıyor musunuz
Esimede 2 aydir e vitamini cinko ve selenyum kullandirttim keci boynuzu cigden kaynettim bi kac gundur onu iciyo cok sevmesede 3 cicek annrsi soylemisti deneme ayinda kaynattim diye oyle iste canim burda duydugumu yapmaya calistim takdir allahin hakkimizda hayirlisi

Evet hayırlısı maşallah yine güzel yapmışsınız diyet bizim ne olacak bakalım sonumuz

Ben hiç erkek bebeği olanı duymadım ocaktan itibaren doğacak
Ben varım canım . Ben de kız umuduyla çıktım yola. Demek ki Allah kendi dilediğini veriyor. Bizim istememiz bir yere kadar. Çok isteyince de olmuyor sanırım. Hiç dert etmeyenleri görüyorum hem kızı hem oğlu oluyor. Ben çok ama çok istedim çok dua ettim ama nasip değilmiş.Simdi sizleri takip ediyorum siz de hem fiili hem kavli dua ediyorsunuz ama kız haberleri çok oluyor. Allah her şeyi en iyi bilendir. Hakkımızda hayırlı gördüğünü kalbimize de razı eylesin.

Yok canım ben 2021 de kız çok diyorum sizinki 2020 doğumlu olacak sanırsam. Rabbim hayırlı evlat versin cümlemize

Ay kızlar kafayı yicem ya kaç gündür test üstüne test pik yakalicam diye, sat 28 temmuz, bu ay ya yumurtlamadım yada piki kaçırdım derken bugun akıntım biraz fazla geldi bana geçen ay yumurtlamada resmen hissediyordum akıntıyı o kadarda değil ama normalden fazla geldi bana dedim bi test yapayım şuan yaptım iki kez çektimki ışık farkı olur belki yanılmayın die, hiç bu kadar koyu olmamıştı belki geliyordue he teste devam ediyim dimi

Eklentiler

• IMG-20200822-WA0035.jpeg
    38,2 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20200822_200550.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 35
Canim teste devam et Sivi ya dikkat ederek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…